הפחתת התלות במשאפים – בדרך טבעית

אנשים רבים סובלים ממחלת האסתמה, אשר נחשבת למחלה כרונית שיכולה להופיע בכל שלבי החיים. ישנם אנשים שסובלים מהמחלה כבר מתקופת הילדות המוקדמת, בעוד אנשים אחרים נחשפו לעניין בגיל מבוגר יותר. עבור חלק מהאנשים מדובר על מסע ארוך ומייגע, היות והמחלה לא עזבה אותם מאז גיל הילדות, ואילו אצל אחרים מדובר על מחלה שצצה ומופיעה רק בהזדמנויות מסוימות. בכל מקרה, אנשים שסובלים מהמחלה בדרגה כזו או אחרת, נוטים להשתמש במשאף בכל פעם שהם מקבלים התקף. ישנם אנשים ששומרים את המשאף רק למקרי חירום, בעוד אנשים אחרים נוטים להשתמש בו באופן קבוע. אך חשוב להבין כי לטווח הרחוק שימוש בהתקף עלול להוביל לפגיעה בתפקוד הריאות, לכן מומלץ להתנסות בפתרון טבעי יותר לבעיית האסתמה.

הפחתת התלות במשאפים – הדרך האופטימלית להפחית את השימוש במשאף למינימום ההכרחי

כל מי שמעוניין להתנסות בשיטה טבעית שתוכל לסייע לו להפחית את השימוש במשאפים ובכך להקטין בצורה משמעותית את הנזק לריאות, חייב להכיר את שיטת הנשימה בוטייקו. מדובר על אחת השיטות המוצלחות ביותר, אשר מסוגלת ללמד כל אחד דפוסי נשימה תקינים יותר. תרגול קבוע יכול לשפר בצורה משמעותית את שגרת החיים של כל חולה אסתמה, ללא קשר לדרגת החומרה של המחלה. השיטה אינה משתמשת בשום תכשיר, תרופה או ציוד רפואי, אלא מתבססת לחלוטין על היכולת של החולה לתקן את תבנית הנשימה שלו, על מנת לאפשר לו לנשום בצורה נכונה ומלאה יותר.

לסיכום, הפחתת התלות במשאפים יכולה להתקבל כתוצאה משיטת הנשימה בוטייקו. שיטה זו מעניקה כלים נשימתיים המאפשרים לשנות בצורה הדרגתית את דפוסי הנשימה ובכך לשפר את איכות החיים. שיטה זו מאפשרת לכל חולה אסתמה בכל דרגה של המחלה, לשפר את איכות החיים שלו.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»