טיפול בנחירות

טיפול בנחירות

לא מעט אנשים נוחרים כשהם ישנים. זה מצב טבעי שנובע ממבנה האף, מהסינוסים שלהם, וכן מבעיות שונות במאפייני הנשימה שלהם. העניין הוא, שהנחירות יכולות להפריע גם להם וגם למי שישן לצידם. הנחירות עלולות ליצור מצב מאוד לא נעים, הרבה מאוד אנשים מתקשים להירשם בגלל זה, הרבה מאוד אנשים מוצאים עצמם מתמודדים עם נדודי שינה בגלל זה.

לשמחתנו הרב, ישנן דרכים שונות כיצד לטפל בנחירות. בין אם מדובר בכלים טכניים ובין אם מדובר בכלים אחרים, הרבה יותר פשוטים במובנים רבים. מה שברור הוא, אם בן אדם מתמודד עם נחירות, הרי שלצורך הטיפול בו הוא חייב להיות מאובחן על ידי גורם מקצועי, בין אם זה במעבדת שינה ובין אם זה באמצעות אבחון רפואי שיבחן את מצב מערכת הנשימה, הריאות, יבחן מה הוא חווה כאשר הוא ישן וכיצד אפשר להתמודד עם זה.

כאמור, היום אנחנו יכולים למצוא כלים ואביזרים שונים כיצד להתמודד עם מצב של נחירות. בין אם מדובר בנחירות סטטיות, כלומר כאלה שנעות על קו מסוים, ובין אם מדובר על נחירות שמשתנות, מבחינת היקפן ומבחינת הרעש שהן יוצרות.

לפני שאנחנו נסביר בקצרה על הטיפול, כמו שציינו, חשוב מאוד לבצע אבחון מדויק של התהליך, חשוב מאוד שהאבחון יתבצע על ידי גורמים מקצועיים, וכן חשוב להשתמש אך ורק בכלים ואמצעים שבאמת יכולים לעזור לפתור הבעיה. אין טעם להשתמש באמצעים שלא יכולים לפתור את העניין, מן הסתם.

בין היתר, אנחנו יכולים למצוא טיפול בנחירות באמצעות כלים פסיכולוגיים למשל, בהנחה והנחירות נובעות יותר ממצב נפשי ופחות ממצב פיזי כזה או אחר. כמו כן, אנחנו יכולים למצוא כלים שמיועדים לשיפור איכות השינה בזמן האמת, מדובר על מסכות מיוחדות שמקלות על תהליכי הנשימה ומונעות מאיתנו את הצורך לנחור.

נקודה נוספת שאנחנו יכולים למצוא, זה ניתוח במערות האף. מדובר על ניתוח שנועד לפתוח את הסינוסים כך שתהיה זרימת אוויר חופשית ויהיה ניתן לנשום, גם כשישנים בצורה הרבה יותר סדירה יותר טובה ונוחה, מה שיפחית את רמת הנחירות באופן מהותי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד למסעדות – מהיכן קונים וכיצד הציוד עשוי להשפיע על בריאות העובדים והסועדים?
כל מסעדה תלויה במידה ברבה בציוד שבה. הציוד משפיע על איכות המנות המוגשות, על מגוון המנות האפשרי להכנה,...
קרא עוד »
מרץ 27, 2022
prp בישראל
אתם שייכים לאותם האנשים שסובלים מכאבים שונים בברכיים? יצא לכם לנסות בעבר טיפולים שונים ובכל פעם מחדש...
קרא עוד »
פבר 28, 2021
חשוב להכיר – מדריך שימוש בדפיברילטור
חיי אדם הם ערך בעל חשיבות עצומה. והצלת חיים זו משימה מורכבת שלעיתים יש צורך לבצע פעולות חירום על מנת...
קרא עוד »
ינו 31, 2020