טיפול טבעי/אלטרנטיבי למחלות אוטואימוניות

טיפול טבעי/אלטרנטיבי למחלות אוטואימוניות

מחלות אוטואימוניות רבות אינן מקבלות מענה מתאים מהרפואה הקונבנציונלית. אומנם החולים יכולים להשתמש במשחות שונות ואף בכדורים מסוימים, אך לרוב הדבר אינו פותר את הבעיה. במקרה הטוב, מדובר רק על הקלה זמנית של הסימפטומים, אשר חוזרים חזרה ברגע שמפסיקים להשתמש בתרופות. מסיבה זו בדיוק, חולים רבים במחלות אוטואימוניות רבות ומגוונות, פונים אל הרפואה האלטרנטיבית על מנת למצוא את המענה עבור הבעיות שלהם. רפואה אלטרנטיבית מסתכלת על גוף האדם בתור שלם אחד, ולכן הטיפול אינו מתמקד בסימפטומים מסוימים אלא בהחזרת האיזון לכל המערכת. טיפול טבעי/אלטרנטיבי למחלות אוטואימוניות שונות, יכול להיות יעיל במיוחד, לכן מומלץ לנסות אותו. הדבר נכון במיוחד עבור כל מי שנמאס לו להתייאש מהטיפול הקונבנציונלי, שאינו מצליח להשיג את התוצאות המתאימות.

טיפול טבעי/אלטרנטיבי למחלות אוטואימוניות – כדאי להכיר!

אחת מהמחלות האוטואימוניות הידועות והנפוצות ביותר, היא מחלת הפסוריאזיס. מדובר על מחלת עור שיכולה להופיע בכל חלקי הגוף, ולגרום לחולה לקילופי עור וגירודים. המחלה פוגעת באיכות החיים ובמראה האסתטי של העור, ולכן רוב האנשים שסובלים מהמחלה מחפשים שיטת טיפול יעילה יותר מהמשחות הסטנדרטיות. אחת השיטות שכל אחד חייב להכיר, היא שיטת P.N.T אשר נחשבת לשיטת טיפול טבעית ויעילה ביותר, לטיפול בפסוריאזיס. טיפול זה נטול תופעות לוואי, ולכן כל אחד יכול להתנסות בו, על מנת לחזות בתוצאות על הגוף שלו, קראו בהרחבה על טיפול טבעי לפסוריאזיס. לעומת תרופות קונבנציונליות, טיפול מסוג זה אינו מזיק לכבד או לכליות, הוא אינו פוגע במערכות הגוף השונות ואינו משפיע לרעה על איכות החיים.

לעומת טיפולים קונבנציונאליים המתמקדים בטיפול הסימפטומים החיצוניים של המחלה, טיפול זה מתמקד בתהליכים הפנימיים שמתרחשים בגוף ויוצרים את המופע החיצוני של המחלה. הטיפול חייב להיות מותאם באופן אישי לכל מטופל, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. הטיפול כולל שימוש בפורמולת צמחים, הכוללת צמחי מרפא רבים המותאמים ספציפית למחלה. מעבר לכך, יש צורך להקפיד על תזונה מסוימת, טיפול בדיקור סיני ושימוש בשיטות הרפיה שונות לצורך השגת שקט נפשי. על מנת לטפל במופע החיצוני של המחלה, ניתן להשתמש בקרם ייחודי המסייע לעור להחלים. 

לסיכום, טיפול טבעי/אלטרנטיבי למחלות אוטואימוניות יכול להוות את הפתרון האידיאלי לכל מי שסובל ממחלות מסוג זה. חשוב להבין כי הגוף שלו פועל כמערכת אחת, ולכן חשוב להסתכל עליו בתור שלם ולא בתור סך האיברים שלו. מחלה באיבר מסוים יכולה להעיד על בעיה באיבר אחר, לכן חשוב לטפל בשיטה הוליסטית המשלבת שיטות טיפול שונות.

> אולי יעניין אתכם גם לקרוא על שלבקת חוגרת טיפול טבעי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מרפאת שיניים שמתעסקת בהלבנת שיניים
מחפשים מרפאת שיניים שמתעסקת בהלבנת שיניים? מומלץ לכם להכיר את מרפאת לובנדנט באתר www.lovendent.co.il. המרפאה...
קרא עוד »
דצמ 14, 2018
הלבנת שיניים – כך תשיגו חיוך של מיליון דולר
הרגלים לא בריאים, כמו שתייה מופרזת של קפאין או עישון סיגריות יכולים להביא עם הזמן להצהבה של השיניים....
קרא עוד »
פבר 18, 2021
אימוני ספורט לנשים בהריון
אם אתן בהריון ואתם מעוניינות לשמור על כושר גופני, מוטב שתדעו כי אימוני ספורט לנשים בהריון לא רק שהם...
קרא עוד »
יונ 29, 2022