איך להתגבר על הכאבים שיש מהמיתרים של גיטרה קלאסית

זה מאוד קסום להביט על מישהו שמחזיק כלי נגינה, ולראות כיצד השימוש בכלי הזה בצורה הנכונה מביא אל יצירה של צלילים שאליהם מתחברים הראש והנשמה. מוזיקה היא סוג של קסם שיוצר חיבור בין אדם לאחרים ובין האדם לעצמו, ולכן נגינה היא דבר שלו יש והיה הרבה מאוד יחס של כבוד. נגינה על גבי גיטרה קלאסית היא הפעולה שאותה מבצעים הרבה מאוד בני נוער מסביב לעולם, כאשר כלי הנגינה הזה נחשב להכי פופולארי וככזה שאליו מרגישים הכי שייכים בני נוער בעיקר. אחת מן הבעיות שיש עבור נגינה על גיטרה היא אינה רק בשל העלות וההתמדה שחייבת להתרחש, אלא גם בשל העובדה כי נגן גיטרה עובר תהליך לא ממש נעים של כאב.

לימודי נגינה זה דבר כואב

לא הרבה אנשים מבינים את זה לעומק עד אשר הם במו ידיהם בלימודי נגינה על גיטרה מתנסים. הנגינה מתבצעת כאשר עם יד אחת פורטים על גבי המיתרים וביד השנייה עוברים על פני לוח השריגים, קראו בהרחבה. בפועל, כל השימוש הזה באצבעות הרכות של הידיים בחלק הכי רך שלהן מביא אל שפשוף חוזר ונשנה שיוצר כאבים. עם הזמן האצבעות של הידיים נעשות יותר מתורגלות והמקום מאבד מאותה התחושה הלא נעימה. האם יש משהו שניתן לעשות על מנת להוריד מהתחושה הזו עבור יד לא מנוסה? כאב הוא חלק מן העניין, אך בהחלט ישנן דרכים להקל במעט על כל העניין.

בחירה של מיתרים

אנשים שכבר מקצוענים בתחום הנגינה על גיטרה נודעים ומכירים היטב את התקופה שבמהלכה הם סבלו מכאבים בכריות האצבע, מדובר בתקופת הסתגלות שחולפת במהרה ולכן יש להתאזר בסבלנות תוך כדי הבנה כי דבר זה חולף ולא חוזר על עצמו כל הזמן. מלבד זאת, כדאי לנסות ולבחור מיתרים בכתובת הזו אשר עליהם הפעולה של הפריטה תהיה הרבה יותר נוחה ופחות כואבת עם בחירה של מיתרים דקים ועדינים יותר ליד של נגינה מתחילה. הבחירה של גיטרה חשובה לשם כך, והתייעצות עם נגנים מנוסים מסייעת לכוון אל עבר מינימום של כאב בשיעורי הנגינה.

עצות נוספות מבית מרטה

בניית תוכנית אימונים

בניית תוכנית אימונים

להתחיל להתאמן זה לא קל. אולם, לא מעט אנשים מעוניינים להתאמן בשגרת היומיום שלהם על מנת להשיג מטרות שונות כגון: להגדיל את מסת השריר, להקטין

קרא עוד»