5 טיפים שיעזרו לכם בבחירת בית אבות איכותי

בית אבות איכותי

בחרו בית אבות שמספק תעסוקה לדיירים

פעילויות קוגניטיביות וחברתיות הינן צורך ממשי לרוב האנשים ובמיוחד לבני הגיל השלישי. כדאי לבדוק ולבחור בבית אבות המספק פעילויות שונות לדיירים ובמיוחד כאלו המתאימות למצבו ולרצונותיו של ההורה. בין הפעילויות הנפוצות ניתן למצוא הרצאות, חוגים, ספריה ופעילות החשובה למבוגרים רבים הינה ריפוי בעיסוק. כמו כן יש לברר האם כל הפעילויות כלולות במחיר בית האבות או שמא יש צורך לשלם על חלקן בנפרד.

בחרו בית אבות המתאים לצרכי ההורה

למבוגרים ישנם צרכים בסיסיים דומים לכל אדם ובנוסף צרכים מיוחדים. אנשים רבים יעדיפו בית אבות סיעודי שמספק חדרים פרטיים אך יש לוודא עם ההורה האם זאת תהיה העדפתו. במידה ומדובר בזוג בני הגיל השלישי המיועדים לשיכון בבית אבות, ניתן למצוא בית אבות רבים המציעים חדרים זוגיים. כאשר מדובר בהורה אשר זקוק לעזרה סיעודית צמודה ופרטית. כמו כן כאשר מדובר במגורים משותפים של כמה קשישים העלויות יכולות להיות נמוכות יותר. בנוסף, קשישים רבים זקוקים לתפריט מאוזן המתאים לצרכיהם. בחרו בבית אבות שאינו מגיש מנות אחידות לכולם אלא מספק מבחר לצורך התאמת הארוחות למטופלים.

בקרו בבית האבות עם ההורה יותר מפעם אחת

מעבר אל מקום מגורים חדש מצריך תקופת הסתגלות. במיוחד בגיל השלישי שבו לאנשים לרוב קשה יותר להסתגל לשינויים מומלץ לבקר בבית האבות המיועד כמה פעמים לפני ההחלטה הסופית לצורך הרגשת האווירה בבית האבות ובדיקה האם מקום זה נותן להורה הרגשה חיובית.

טיפול רפואי זמין

פעמים רבות בני הגיל השלישי מגיעים לבית אבות בעודם עצמאים. מבוגרים אלו יכולים ליהנות בבית האבות נווה שליו למשל https://www.neve-shalev.co.il לאורך שנים רבות במצב תפקודי עצמאי וטוב אך עם הזמן הצרכים הרפואיים של המטופלים יכולים להשתנות. במידה והנכם מחפשים בית אבות לעצמאים, כדאי לכם לשקול בחירה בבית אבות שמספק גם טיפול בקשישים במצבים שונים למקרה והמטופל יזדקק בעתיד לטיפולים נוספים.

היגיינה וניקיון

רמת ההיגיינה והניקיון שבבית האבות הינה מהותית לבריאותו של ההורה המיועד לשיכון בבית אבות. מעבר לכך, רמת ניקיון גבוהה בבית אבות יכולה לספק גם תחושה נעימה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שתלים דנטליים – מה צריך לדעת?
אם אתם שוקלים להתקין שתלים דנטליים בפה שלכם, אז יהיה כדאי לכם להכיר בעובדה כי התחום התפתח בצורה אדירה...
קרא עוד »
אוק 26, 2020
ויאגרה ללא מרשם
מי שמעוניין לרכוש ויאגרה, יכול לרכוש זאת באתר האינטרנט ללא צורך במרשם של רופא. ויאגרה גנרית  המוצר...
קרא עוד »
אוק 22, 2020
השתלות שיער
השתלות שיער הן הטיפולים שיחזירו לכם את השיער במקומות הריקים. אם אתם חשים שהשיער מתחיל להידלדל לו...
קרא עוד »
דצמ 31, 2021