5 סיבות למה החתול שלכם משלשל

אנשים לא מודעים לכך אך בני האדם מאוד דומים לחתולים, אולי לא ברמאה אך כן במבנה של הגוף. הדמיון בין בני אדם ובין חתולים הוא גדול ועל כן ניתן גם לציין כי פעמים רבות מחלות אשר פוגעות בבני אדם פוגעות גם בחתולים. כך אם החתול שלכם משלשל מאוד יכול להיות שזה בגלל אותה סיבה שבני אדם משלשלים. בכל מקרה ממש כמו שאתם משלשלים אתם הולכים לרופא כך באותה מידה אם החתול שלכם משלשל אתם צריכים לפנות אל וטרינר.

> אם עדיין אין לכם מנוי לוטרינר – זה הזמן לעשות http://www.kupet.co.il/clinic.asp?e=10&catId=4

  • הוא אכל אוכל פג תוקף

הסיבה הראשונה שבגינה החתול שלכם משלשל יכולה להיות קשורה לכך כי הוא אוכל אשר פג התוקף שלו. הרי חתולים לא יודעים לקרוא תאריכים ועל כן בהחלט יתכן כי הם מצאו בפח אוכל ישן שגורם להם לשלשל.

  • הוא מקבל תרופה לא מתאימה

יכול להיות שהחתול שלכם משלשל בגלל שהוא מקבל תרופה לא נכונה אשר הוא אלרגי אליה או שהיא גורמת לו לבעיות בריאות. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לפנות אל וטרינר אשר יבחן את התרופות שהחתול מקבל.

  • הוא מזדקן

לעתים השלשול נוסע מסיבות הרבה יותר פנימיות והן בגלל שהחתול שלכם פשוט מזדקן. העניין הוא שלא תוכלו לדעת מה הסיבה והאם היא הזדקנות עד אשר תפנו אל וטרינר והוא יבדוק את החתול ויחליט האם החתול שלכם צריך לקבל טיפול או שמא אין מה לעשות כנגד השלשול.

  • הוא נדבק במחלה

כמו אצל בני אדם מאוד יכול להיות שהשלשול נובע ממחלה אשר תקפה את החתול שלכם. גם במקרה הזה לא כדאי להמתין וכדאי לפנות אל וטרינר אשר יבדוק את החתול ויחליט האם יש צורך לטפל בו עם תרופה או בכל דרך אחרת.

  • הוא מיובש

מאוד יכול להיות כי החתול שלכם משלשל כי הוא פשוט לא שתה מספיק. במקרה כזה אתם צריכים לבחון את קערת המים של החתול שלכם ולראות האם יש בה מים או לא. אם אין בה מים מלאו מהר אותה וכך החתול שלכם ישתה בחזרה ויפסיק לשלשל.

קראו גם:

תוספי תזונה שעדיף לא לשלב ביחד

 

עצות נוספות מבית מרטה

אופטיקה ברמת גן

אופטיקה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר בחיי היום. זה עוזר בשיפור הראייה ובשיפור חיי היום-יום שלנו. חנות אופטיקה ברמת גן, היא מקום שבו אנשים יכולים

קרא עוד»

הטסה רפואית

כאשר אנשים אינם חשים בטוב הם לעתים פונים לבית חולים לצורך בדיקות, או במקרים חמורים יותר חלילה אנשים גם מגיעים לבית חולים לצורך טיפולים מורכבים

קרא עוד»

ציוד כושר ביתי

מכשירי כושר ביתיים הם סוג של מכשירי כושר שניתן להשתמש בהם לצורך פעילות גופנית בבית. הם משמשים בדרך כלל כתחליף ללכת לחדר כושר, או להשלמת

קרא עוד»