ד"ר קנטרובסקי – כירורג ומנתח כלי דם

אנשים רבים סובלים מבעיות בזרימת הדם כאשר במקרים רבים הבעיה רחוקה מלהיות רק בעיה אסטטית. לעיתים תהיה זו בעיה בריאותית מסוכנת אשר בהיעדר טיפול עלולה להוביל אף לפקקת שיכולה לגרום להיסחפות של כריש דם לריאות. ד"ר קנטרובסקי מציע פתרונות מעולים לבעיות שונות בכלי הדם.

ד"ר קנטרובסקי הוא מומחה בכל מה שקשור לכלי דם, לוורידים ולנימים.

לכל אחד הטיפול המתאים לו

לא כל מי שסובל מבעית ורידים או נימים יוכל להיעזר באותה שיטת טיפול. קיימות שיטות טיפול שונות כאשר כל אחד זקוק לזה שיענה על הבעיה הספציפית אשר ממנה הוא סובל בהתחשב בשאר הנתונים האישיים שלו. במרפאה יוכל הרופא להתרשם ממצבו של המטופל באמצעות הציוד המתקדם וכך להגיע להתאמה הטיפולית הנכונה ביותר עבורו. כך לדוגמא ישנה השיטה של הטיפול האנדותרמי שהוא מתבצע בעזרת גלי לייזר או רדיו. קיים הטיפול הנעשה באמצעות הזרקת קצף – סקלרותרפיה, ישנה האפשרות של ניתוחי דבק ועוד.

הבדיקה המקיפה של ד"ר קנטרובסקי

במרפאה של ד"ר קנטרובסקי – כירורג ומנתח כלי דם ישנו הציוד המתקדם ביותר כמו מכשיר לבדיקת דופלקס duplex שזהו מכשיר המשלב הדמיה באמצעות אולטרה סאונד. כמו כן בדיקה של זרימת הדם על ידי טכנולוגיית דופלר המתבצעת על ידי טכנאי אולטרה סאונד באמצעות מכשיר מתקדם מיוחד אשר מראה לרופא באופן מוחשי את מצב הזרימה של הדם ברגליים.

למעשה בדיקת הדופלקס של ורידי הרגליים מעניקה את האפשרות של מדידה מדויקת של כלי הדם הנבדקים מלבד המבנה שלהם . מלבד זאת ניתן לקבל מידע על זרימת הדם הכוללת כמו גם את כיוון הזרימה, את מהירות הזרימה ואת תבניתם בזמן.

הזרימה הנכונה בוורידים אמורה להיות מהרגליים אל עבר הלב ולא ההיפך.

ישנו גם הציוד הנועד לצורך מיפוי גרפי של הוורידים, כך ניתן לבדוק את כלי הדם ולאבחן אם הם ישרים או מפותלים, נבדק מבנה החיבורים בין כלי הדם ועוד.

מלבד זאת, ילמד הצוות את הצרכים הרפואיים שך המטופל וינסה לאבחן את הווריד החולה מהשורש. כך הוא למעשה יוכל להגיע לטיפול המושלם.

עצות נוספות מבית מרטה

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»

מזרוני קיסריה

יש צורך במזרן איכותי שיכול לשמש את כל הגילאים והגדלים. הסוג הנפוץ ביותר של מזרנים עשויים מקצף ומלאים באוויר. הם מתאימים לאנשים שישנים על הצד,

קרא עוד»