ריברסינג

במהלך השנים נחשפנו ללא מעט שיטות טיפול טבעי. שיטות אלה באו להחליף שיטות טיפול קיימות, ובמקרים מסוימים אנשים משתמשים בהם במקביל לטיפול רגיל. השיטות מתבצעות בדרכים שונים, מתוך כוונה להגיע אל מוקד הבעיה ולהתמודד איתו מבלי שיהיה צורך להיעזר בתרופות או אמצעים אחרים.

תהליך ריברסינג, הוא דוגמא טובה לטיפול טבעי אשר תופס תאוצה עם הזמן. בדומה לטיפולים אחרים, הוא מתייחס לדברים נפשיים שאנחנו עוברים, כגורמים שמשפיעים לא רק על הנפש אלא מעבר לכך, גם על דברים פיזיים, לכן אנחנו צריכים להתמודד עם כל הדברים הנ"ל בצורה נכונה, בשביל שנוכל להגיע למצב בו אנחנו יכולים לחוות איכות חיים טובה יותר.

ריברסינג, הוא למעשה טיפול שנועד לשחרר מאיתנו את כל השליליות שהצטברה בתוכנו מיום לידתנו ועד ההווה. הרעיון הוא, ללכת אחורה בזמן מהיום אל היום שנולדנו, ולשחרר את כל הדברים השליליים שאנחנו חווים, מרגישים, לשחרר מתוכנו התנהגויות לא רצויות, תבניות שונות שמשפיעות על החיים שלנו כך או אחרת.

לשם מה זה טוב? ריברסינג נועד לאפשר לנו לקבל הרבה שלום ואהבה, נועד לעזור לנו להיות הרבה יותר שלווים, להחזיר לעצמנו איכות חיים שנפגעה, לשפר את האנרגיות שאנחנו מכניסים לגוף, לשחרר טראומות ישנות, סימפטומים שאנחנו דבקים בהם, הוא מזרז ומשפר ברמה ניכרת את תהליכי ההחלמה שלנו, והכי חשוב, הוא מאפשר לנו לאהוב את עצמנו ואת הסביבה יותר.

מדובר בטיפולי ייחודי שמתבצע על ידי גורמים מקצועיים שלמדו את התחום, הם עובדים עם המטופלים שלהם אחד על אחד, דרך כלים שונים. המטרה היא להבין שהמחשבה היא זו שיוצרת את התנאים, היא זו שמאפשרת לנו לייצר מציאות, לכן אנחנו צריכים לחשוב בצורה חיובית, היא מאפשרת לנו לשנות את החיים שלנו, ולספק לעצמנו פתרונות טובים. אלה יכולים לצוף על פני השטח ולשנות את המציאות.

לפני סיום חשוב להדגיש, ריברסינג זה דבר שכל אחד יכול לעבור, כל אחד צריך לעבור בשלב מסוים בחיים. מדובר על כלי מאוד עוצמתי של טיפול, אשר מתבסס על רבדים שונים, בין אם רגשיים ובין אם פיזיים ורוחניים.

עצות נוספות מבית מרטה

סנפלינג – המדריך לגולש המתחיל

סנפלינג היא פעילות מרגשת ומרגשת שגולשים מתחילים יכולים ליהנות ממנה. זה כרוך בשימוש בחבלים ורתמות כדי לרדת במדרון תלול או סלע. עם הציוד המתאים וההדרכה

קרא עוד»

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»