סדנת טאי צ'י – איפה הכי מומלץ ללמוד

מי שרוצה להנות משיטת אימון שמשפרת משמעותית את איכות החיים, יכול להתחיל לתרגל טאי צ'י. טי צי היא שיטה שמגיעה אלינו מסין אשר התגבשה באמצעות מאסטרים מומחים לבריאות שמצאו את הדרך התנועתית שבאמצעותה אפשר לשפר משמעותית את איכות החיים. אז מה צריך לדעת אודות שיטת האימון, ואיפה כדאי ללמוד אותה? כל הפרטים בהמשך. 

תרגול טאי צ'י מאפשר לרבים אימון רך ומחזק שעובד על יציבה נכונה, על הפחתת כאבים כרוניים, חיזוק השלד, ריכוך מפרקים וטיפול בבעיות גב. האימון מספק רוגע ואיזון, כמו גם פעילות גופנית מטיבה שאינה מאומצת. כיום, יש לא מעט מנטורים ומדריכים שמספקים את האימון ועושים זאת תוך שימת דגש על שיפור וחידוש האנרגיה בגוף. אבל איפה מומלץ ללמוד טאי צ'י? הנה מספר פעולות שכדאי לבצע בזמן בחירת בית ספר לצ'יקונג באינטרנט, סטודיו או המאמן המתאים:

קבלת חוות דעת והמלצות

בחרו סטודיו או סדנת טאי צ'י שקיבלתם אודותיה המלצות. נסו לקבל חוות דעת מאנשים שהתאמנו במקום ובדקו מה היתרונות של כל סטודיו. 

תועלות

חשוב לבדוק איזה תועלות ניתן לקבל בזמן האימון. יש לשים לב לשעות האימון ולאורכן ולוודא כי אתם מקבלים תמורה להשקעה הכספית שלכם וכי ניתן לראות תוצאות בתוך זמן קצר. בחרנו את הדרכים שבהן התרגול יכול לסייע לכם להנות מחיים איכותיים יותר. 

מקצועיות

חשוב לבחור מדריך מקצועי שהתנסה בשיטה באופן מקובל ומקצועי. בחרו מדריכים שמציגים במקום בולט את התעודות המקצועיות שלהם, את שנות הניסיון בלימוד והתמקצעות בטאי צ" ואת האישור שלהם לעסוק בתחום אימון זה

חיבור

לבסוף יש לבחון את החיבור בינכם לבין המדריך. חשוב למצוא מדריך כריזמטי אמין וכזה שיכול להתמקד בהקלה על כאבים כרוניים תוך שיפור של תפקודי הגוף והרגעת הנפש. 

עצות נוספות מבית מרטה

פירות

פירות – למה זה כל כך חשוב?

רבים נוטים לחשוב כי פירות יכולים להזיק לבריאות בשל תכולת הסוכר הגבוהה שלהם. בפועל אין המצב כך כלל וכלל, קראו בהרחבה באתר האקדמיה למזון. בשל הסיבים

קרא עוד»
מוצרים לטיפוח העור של הרבלייף

מוצרים לטיפוח העור של הרבלייף

במהלך השנים, נוצרו לא מעט תכשירים ומוצרים שונים שנועדו לעזור לנו לטיפוח העור. מדובר על מוצרים ומכשירים שכוללים בתוכם מרכיבים מסוגים שונים, בפרט טבעיים, אשר

קרא עוד»