סדנת טאי צ'י – איפה הכי מומלץ ללמוד

מי שרוצה להנות משיטת אימון שמשפרת משמעותית את איכות החיים, יכול להתחיל לתרגל טאי צ'י. טי צי היא שיטה שמגיעה אלינו מסין אשר התגבשה באמצעות מאסטרים מומחים לבריאות שמצאו את הדרך התנועתית שבאמצעותה אפשר לשפר משמעותית את איכות החיים. אז מה צריך לדעת אודות שיטת האימון, ואיפה כדאי ללמוד אותה? כל הפרטים בהמשך. 

תרגול טאי צ'י מאפשר לרבים אימון רך ומחזק שעובד על יציבה נכונה, על הפחתת כאבים כרוניים, חיזוק השלד, ריכוך מפרקים וטיפול בבעיות גב. האימון מספק רוגע ואיזון, כמו גם פעילות גופנית מטיבה שאינה מאומצת. כיום, יש לא מעט מנטורים ומדריכים שמספקים את האימון ועושים זאת תוך שימת דגש על שיפור וחידוש האנרגיה בגוף. אבל איפה מומלץ ללמוד טאי צ'י? הנה מספר פעולות שכדאי לבצע בזמן בחירת בית ספר לצ'יקונג באינטרנט, סטודיו או המאמן המתאים:

קבלת חוות דעת והמלצות

בחרו סטודיו או סדנת טאי צ'י שקיבלתם אודותיה המלצות. נסו לקבל חוות דעת מאנשים שהתאמנו במקום ובדקו מה היתרונות של כל סטודיו. 

תועלות

חשוב לבדוק איזה תועלות ניתן לקבל בזמן האימון. יש לשים לב לשעות האימון ולאורכן ולוודא כי אתם מקבלים תמורה להשקעה הכספית שלכם וכי ניתן לראות תוצאות בתוך זמן קצר. בחרנו את הדרכים שבהן התרגול יכול לסייע לכם להנות מחיים איכותיים יותר. 

מקצועיות

חשוב לבחור מדריך מקצועי שהתנסה בשיטה באופן מקובל ומקצועי. בחרו מדריכים שמציגים במקום בולט את התעודות המקצועיות שלהם, את שנות הניסיון בלימוד והתמקצעות בטאי צ" ואת האישור שלהם לעסוק בתחום אימון זה

חיבור

לבסוף יש לבחון את החיבור בינכם לבין המדריך. חשוב למצוא מדריך כריזמטי אמין וכזה שיכול להתמקד בהקלה על כאבים כרוניים תוך שיפור של תפקודי הגוף והרגעת הנפש. 

עצות נוספות מבית מרטה

לחטא נגד קורונה

למה חשוב לחטא נגד קורונה?

אף אחד בעולם לא יכול לומר שהוא התכונן לנגיף קורונה ובטח שלא להשלכות שהגיעו עמו. קורונה הביאה עמה שינויים רבים שרובם הרעו את איכות החיים

קרא עוד»
מדבקות הרזיה

מדבקות הרזיה: איך הן עובדות?

לא מעט אנשים מחפשים דרך יעילה להוריד במשקל. ישנם אנשים שכבר ניסו שיטות שונות של דיאטה אך פשוט לא מצליחים להגיע ליעד הנכסף. בעוד שישנם

קרא עוד»
סיבות לנשירת שיער

סיבות לנשירת שיער

אנשים שסובלים מנשירת שיער ואף מצבים של הקרחה מבינים היטב עד כמה המצב הזה יכול להיות לא נעים. אם גם אתם נאלצים להתמודד עם סיטואציה

קרא עוד»
שתלים דנטליים

שתלים דנטליים – מה צריך לדעת?

אם אתם שוקלים להתקין שתלים דנטליים בפה שלכם, אז יהיה כדאי לכם להכיר בעובדה כי התחום התפתח בצורה אדירה בשנים האחרונות, וכך גם שיטות ההשתלה.

קרא עוד»