נעליים אורטופדיות

נעליים אורטופדיות מיוצרות באופן ייעודי לאנשים בעלי בעיות שונות ברגליהם, הן גברים והן נשים. המטרה היא להעניק להן נעל אשר עוטפת את הרגל ומפחיתה באופן משמעותי את הכאבים.

נעליים אורטופדיות 

נעל אורטופדית מותאמת באופן אישי לכל מטופל כדי שהוא יוכל ללכת בנוחות מרבית ובהתאמה לצורך האישי שלו, על פי הבעיות הבריאותיות שלו. במקרים רבים הלקוח רוכש את הנעל ונהנה ללכת איתה כיוון שהוא איננו חש קושי בהליכה וגם אם מדובר בהליכה ארוכה יחסית, הוא מסוגל לבצע זאת ללא בעיה. 

יש מקרים אשר בהם מוסיפים הגבהה גלויה או סמויה באחת מהנעליים או בשתיהן, מבצעים חיזוקים שונים הקשחות, הרחבות של הנעליים ועוד. 

ברוב המקרים הלקוחות רוכשים גם מדרסים ומניחים אותם בתוך נעל זו כדי ללכת באופן יציב כאשר הנעל יוצרת הגנה על כפות הרגליים ובמקביל היא גם תומכת בעמוד השדרה לכל אורכו. היתרונות הללו מובילים לכך שהאדם נהנה משיפור מהותי באיכות החיים, לאור ההליכה הקלילה.

מעבר להתאמה האורטופדית מדובר בפריט בעל נראות יפה, אסתטי ומי שרואה מוצר זה אינו מודע לכך שמדובר בנעל אורטופדית.

> בדקו בלינק קביים למבוגרים

סוגים של נעלים אורטופדיות 

יש לרכוש נעל אורטופדית אשר תואמת את הצורך של הלקוח, כמו לדוגמה נעליים אשר מיועדות להליכה, או לריצה, לעבודה ועוד. קיימת חשיבות רבה להתאמה כך שהאדם יחוש בכל צעד את העקבים ואת כריות כף הרגל, כשהן הולכות צעד אחר צעד 

הרכבה של הנעל האורטופדית 

יצרני הנעליים הללו מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים כמו עור או בד כדי להעניק ללקוח הבדל משמעותי בין הנעל החדשה לנעל הנורמטיבית. שיטת הייצור היא תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של הנדסת המוצר כדי להגיע לנראות ונוחות מיטביות.             

עצות נוספות מבית מרטה

סיבות לנשירת שיער

סיבות לנשירת שיער

אנשים שסובלים מנשירת שיער ואף מצבים של הקרחה מבינים היטב עד כמה המצב הזה יכול להיות לא נעים. אם גם אתם נאלצים להתמודד עם סיטואציה

קרא עוד»
שתלים דנטליים

שתלים דנטליים – מה צריך לדעת?

אם אתם שוקלים להתקין שתלים דנטליים בפה שלכם, אז יהיה כדאי לכם להכיר בעובדה כי התחום התפתח בצורה אדירה בשנים האחרונות, וכך גם שיטות ההשתלה.

קרא עוד»
הויטמינים של סופהרב

זו דעתנו על הויטמינים של סופהרב

כל מי שנכנס לחנות טבע, בית מרקחת פארמה סייל או לאתר אינטרנט שמתעסק במוצרי בריאות, תוספי תזונה ומוצרים דומים, יכול למצוא במקום מוצרים של חברת סופהרב.

קרא עוד»