מתאמנים עם מטרה? מדוע כדאי לצרוך תוספי תזונה לספורטאים

תוספי תזונה לספורטאים

עם ההתקדמות המחקרים והמודעות בשנים האחרונות בנושא של תוספי תזונה וספורט, אנו עדים לצמיחה מטאורית גם בתעשיית תוספי התזונה שכיום כבר מגלגלת מיליארדים מדי שנה. כיום גם אנשים שלא עושים ספורט, גם ספורטאים חובבים וגם ספורטאים אולימפיים ומקצועיים נוטלים תוספי תזונה מסוג מסוים ובמינון כזה או אחר.

> בקרו באתר https://www.allinpro.co.il וגלו מוצרים שבטוח תאהבו!

מדוע כדאי לצרוך תוספי תזונה לספורטאים?

ספורטאים רבים חובבים: אלה המתאמנים בחדרי הכושר, רוכבי אופניים ואחרים וכלה גם ספורטאים מקצועיים כמו כדורגלנים, כדורסלנים ואפילו ספורטאים אולימפיים נוטלים תוספי תזונה מדי יום. תוסף התזונה הוא בעצם כדור או אבקה המבוסס על מרכיב אחד בדרך כלל (לעתים גם 2-3 מרכיבים) הקשורים בוויטמינים, מינרליים או חלבונים אשר חסרים לנו בגוף ואלה באים להשלים לנו את החסר. כמו כן כאשר מדובר בפעילות פיזית, הרי שהחשיבות של התוספים הללו רק הולכת וגדלה. ספורטאים רבים מעידים על כך שלאחר אימון קשה או תחרות אינטנסיבית הם נטלו את תוספי התזונה הטבעיים הללו ואלה עזרו להם לשקם במהירות את גופם ולשפר את ביצועיהם.

כיצד תוספי התזונה מסייעים לנו להשיג את המטרה שלנו?

בין אם המטרה שלכם היא לשפר את הביצועים במקצוע שלכם כספורטאים ובין אם המטרה היא עיצוב וחיטוב הגוף, אלה יכולים לספק לכם את החסרים הדרושים וכן יכולים לסייע לכם להשגת המטרה הנדרשת. כדאי להיוועץ עם יועץ תזונה חיצוני מאלה מטעם חדר הכושר, בוודאי אם אלה האינטרס שלכם משותף עם מכירת התוספים דרך חדר הכושר. מרבית המלצות של חדר הכושר הם במינימום שאינם תואמים את מבנה גופכם, אינטנסיביות האימונים שלכם או סתם מדובר בייעוץ כללי שמכוון לכולם.

אילו תוספי תזונה מומלצים?

מומלץ לעשות שימוש רק בתוספי תזונה טבעיים, כאשר אובחנו אצלכם חסרים כלשהם בוויטמינים או מינרליים בגוף, או כאשר אתם רוצים לצרוך תוספת חלבון כמו אבקות חלבון All in לאחר האימון כדי לשדרג את תהליך החיטוב ועיצוב הגוף שלכם ואינכם צורכים מספיק חלבון באמצעות האוכל. בכל מקרה כדאי לקבל חוות דעת רפואית לגבי החסרים בגופכם ולהיוועץ עם יועץ תזונה וספורט לגבי המינונים הנכונים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אנשור
רוצים לרדת במשקל בזמן אכילת סטייק, המבורגרים, גבינות ושאר מאכלים עתירי שומן? אנשור הוא בדיוק מה...
קרא עוד »
אפר 12, 2022
קמטים בפנים
קמטים הם תוצר של הגיל, לצד מפגעים סביבתיים ותגובה לאורח החיים, דוגמת חשיפה ממושכת לקרינת השמש, תזונה,...
קרא עוד »
יול 14, 2022
אנה נווה – מיינדפולנס
רובינו חיים אורח חיים לחוץ ומתוח, המלווה בלא מעט דאגות, טרדות ואפילו מחשבות טורדניות. אנשים רבים...
קרא עוד »
מרץ 14, 2020