בעיות פוריות לגבר – כל מה שרציתם לדעת בנושא

חוסר יכולת להיכנס להיריון עלול להיווצר מבעיות פוריות אצל הגבר או אצל האישה. הסיבות בכל סיטואציה מגוונות ומחייבות בדיקות ובירורים. במקרה של הגבר הבדיקות הן פשוטות יחסית, יותר מאשר אצל האישה שאיברי המין שלה מורכבים בהרבה ומשום כך, הבעיות העלולות להיווצר מגוונות מאוד. בעיות פוריות לגבר נובעות בגלל איכות לקויה של הזרע. במרבית המקרים, מדובר על תאי זרע שאינם איכותיים או בכמות נמוכה מאוד. במקרים מורכבים גם איכות לקויה של כל זרע עצמו ותאיו גורמת לבעיות פוריות. את כל אלו בודקים על ידי אבחון מורפולוגי  על ידי מעבדת גבריאל פוריות לגבר!

בדיקת זרע שגרתית

בדיקה שגרתית ניתנת להיעשות, בין היתר, במעבדת פוריות. ההנחיות לגבר הן התנזרות מפליטת זרע לפחות יומיים לפני הבדיקה. במעבדה עצמה הוא יגיש לנציג הצוות את נוזל הזרע שנפלט שיועבר במיידית לאבחון מיקרוסקופי תוך כשעה ניתן לקבל תשובות לגבי איכותו וכמותו כאשר, בין היתר, נבדקים ריכוז, תנועתיות, רמת חומציות ועוד. אלו הפרמטרים החשובים ביותר מאחר והזרע חייב לנדוד מהנרתיק דרך החצוצרות אל הרחם ולהגיע לביצית ולחדור לתוכה. פגמים באחד מהפרמטרים הללו מונעים ממנו ביצוע תפקידו.

אבחון מורפולוגי

במידה והבדיקה הראשונית הזאת הינה חיובית, מתחיל תהליך של טיפול באישה אשר נעשה בשלבים מקל אל הכבד. התהליך המורכב ביותר הינו הפריה חוץ גופית. כאן מדובר על הזרעה של ביצית בתך הרחם על ידי הזרקת נוזל זרע ישירות אליו. במידה וגם הליך כזה אינו מצליח, עולה החשד לכך שהזרע אינו תקין מבחינה יחידנית, ואז נעשה אבחון מורפולוגי מעמיק הכולל בדיקה צורתית שלו ובדיקה תוך תאית. מומלץ לקבל שירותם מיוחדים אלו במעבדת גבריאל פוריות לגבר שהינה בעלת תשתית הכוללת מכשור מודרני וצוות מנוסה.

עצות נוספות מבית מרטה

כדורי הרזייה

כדורי הרזייה

כדורי הרזייה יסייעו לכם להשיג תוצאות מהירות לירידה במשקל. באמצעות כדורי הרזייה גם אתם יכולים להחזיר לעצמכם את הגזרה היפה ולהיראות במיטבכם. הדבר נכון גם

קרא עוד»
כיבוד הורים

כיבוד הורים

יש מצווה בתורה לכבד את ההורים שלנו, שכן כתוב בעשרת הדברות: כבד את אביך ואת אימך. החשיבות הרבה שהתורה נתנה לכיבוד ההורים שלנו היא אינה

קרא עוד»
הגדלת חזה

הגדלת חזה

אחד הסממנים הנשיים ביותר הינו החזה, הוא משפיע רבות על דימוי גופה של האישה ועל התפיסה לגבי עצמה. חזה גדול נתפס כדבר שופע, נשי ומושך.

קרא עוד»