גרביים למניעת ריח רע מהרגליים

כולנו יודעים שאחרי יום עבודה ארוך, אחרי התרוצצויות ואפילו בזמן בילוי – הרגליים שלנו עלולות להפיץ ריח רע. עמידה ממושכות או הליכה ארוכה, כמו גם שימוש בגרביים לא איכותיות: יולידו לחות בכפות הרגליים בעוד שגרב שאינה איכותית עלולה גם לייצר פטרת. 

כיום, כ70 אחוז מהאוכלוסייה סובלת מריח רע בכפות הרגליים, מה שיכול להוליד לא מעט מבוכה וגם אי נעימות, זאת בזמן ששוהים בבית או בחוץ. לכן רבים מחפשים אחר פתרון נכון למניעת ריח ברגליים כמו גם למניעת פטריות בכף הרגל.

אז איך עושים זאת?

מי שירצה למנוע ריח או פטריות בכף הרגל, יוכל לבחור גרביים נגד ריח ברגליים גרבי איכות של חברות המייצרות גרביים איכותיות סופגות זיעה, מנטרלות ריחות ואנטי בקטריאליות. גרביים טובות גם יעניקו גמישות לכף הרגל, יעודדו את זרימת הדם וימנעו הזעה ופטרת בכף הרגל. 

כיצד בוחרים את המוצר הנכון? 

אם אתם רוצים לבחור זוג גרביים שלא יתבלה מיד או יעלם, כמו גם כזה שיהיה איכותי ויספק לכם את כול מה שצריך למניעת ריח בכפות הרגליים, חשוב לבחור גרביים ייחודיות שמסייעות להרוג פטריות בכפות הרגליים ולמנוע התפתחות של בקטריות או ריחות לא נעימים. 

בחרו גרביים עשויי כותנה שסופגת זיעה. בחרו בדי כותנה שעשויים מתערובת של סיבים שמונעים התפתחות של חיידקים. חשוב לבחור זוגות טובים ואיכותיים שממריצים את זרימת הדם בכף הרגל, כמו גם גרביים גמישים ונעימים למגע. מומלץ לבחור מוצר שאפשר לכבס במכונה בזמן שגרביים מומלץ לכבס בשק כביסה קטן ששומר על הפירטים יחד, שלא יאבדו בתוך המכונה. 

חשוב לדעת! בחנויות אינטרנטיות שמשווקות גרביים, ניתן למצוא גרבי אורך קרסול לנשים או גברים שמתאימות גם לספורט וגם לשימוש יום יומי. בזמן הבחירה בחרו גרב עם תפרי בוהן חלקים, אנטי בקטריאליים (בדקו כאן גרביים אנטיבקטרליאליות) וכאלה שמטפלות בלחות וויסות חום. חשוב לבחור גרביים מכותנה מעורבת בסיבי נחושת להגנה מרבית. בכך תמנעו ריח רע מכף הרגל. 

 

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»