מי מוסמך לטפל בהרטבת לילה – ד"ר קובי שגיא ד"ר טל שגיא

גמילת לילה איננה תמיד דבר פשוט. ישנם ילדים אשר לוקח להם הרבה יותר זמן להיגמל בלילה מאשר ביום. אולם, בסופו של דבר הם יגמלו באופן עצמאי. אולם, ישנם ילדים אשר סוחבים איתם את גמילת הלילה לאורך זמן ואינם מצליחים להיגמל באופן הרמטי. כאשר מדובר על ילד מעל גיל חמש שעדיין מרטיב מדי לילה בלילה, או כאשר מדובר על ילד בוגר יותר אשר מרטיב מספר פעמים בלילות, חשוב מאוד לחפש אחר טיפול הולם להרטבת הלילה כמו אצל ד"ר קובי שגיא, אשר יסייע לילד להפסיק להרטיב ולהעניק לעצמו את האפשרות לקום בכל בוקר יבש ושמח.

כיצד בוחרים טיפול להרטבת לילה?

לא מעט הורים בטוחים שהרטבת לילה בגיל מאוחר יחסית נובעת מסיבות פסיכולוגיות או מסיבות רפואיות ועל כן, נוטים לקחת את הילדים לרופא הילדים או לפסיכולוג על מנת שיאבחן את הבעיה ויעניק לה טיפול הולם. אולם, חשוב מאוד לדעת שרק אחוזים בודד מהילדים המרטיבים בלילות אכן עושים זאת בשל סיבות פסיכולוגיות או בשל סיבות רפואיות. ועל כן, חשוב מאוד לחפש טיפולים יעילים אחרים לאחר ששוללים גורמים פסיכולוגיים או בריאותיים. כיום ישנם לא מעט מטפלים המציעים להורים טיפולים טבעיים יותר או פחות עבור הרטבת לילה. אולם, לא כל מטפל אשר מציע את עצמו לצורך טיפול בהרטבות לילה בילדים הוא אכן מספיק מקצועי ומנוסה כמו ד"ר טל שגיא.

מי מוסמך לטיפול בהרטבת לילה

כאמור, לא מעט מטפלים אינם מוסמכים לטפל בהרטבת לילה בקרב ילדים. על כן, בטרם תבחרו את הטיפול המתאים לילד שלכם, עליכם לבדוק מיהו המטפל, כמה הוא מקצועי בתחום הרטבת לילה, היכן הוא למד את התחום הזה והאם הוא קיבל אסמכה לעסוק בו.

לעוד מידע, פנו אל ד"ר טל שגיא

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»