כדורים להפסקת עישון – למצוא את הדרך הנכונה בשבילנו

כדורים להפסקת עישון

הרבה מאוד אנשים שמעשנים לאורך זמן, מחפשים דרכים כיצד להפסיק לעשן. הם מוכנים לעשות כל מה שאפשר, להשתמש בכל שיטה אפשרית בשביל להפסיק לעשן, בין אם זה בשבילם ובין אם זה בשביל הילדים והמשפחה.

ישנם לא מעט אמצעים שיכולים לעזור בכך. בין אם מדובר במעבר לעישון חומרים טבעיים בלי ניקוטין, בין אם זה אומר להפחית את כמות הטבק בסיגריה באופן משמעותי, להשתמש במדבקות, לעבור סדנאות, לשמוע הרצאות, הקלטות או כל דבר אחר. כל מי שמעשן, מוכן, לעבוד קשה מאוד בשביל להפסיק לעשן, אם הוא רק יצליח בכך.

בשנים האחרונות יצאו לא מעט אמצעים חדשים שנועדו להקל על מעשנים להפסיק, ולמעשה נועדו לעזור להם בכך, בדרך הפשוטה והנוחה ביותר. אחד האמצעים הם כדורים להפסקת עישון. מדובר בכדורים ייחודים שמטרתם להפחית את הצורך הפיזי וכן הצורך הנפשי בניקוטין, ובמילים אחרות בעישון.

צריך לזכור, אנחנו לא צריכים ניקוטין, לא מדובר בחומר שהגוף זקוק לו מסיבות חיוביות. הגוף רוצה אותו כי הוא רגיל אליו, הוא מבקש לצרוך אותו כי הוא לא מכיר משום אחר. הוא ירצה לצרוך אותו שוב ושוב, וככל שאנחנו נספק לו אותו, כך יהיה לו קשה מאוד להיגמל. זו המשמעות של התמכרות.

איך הכדורים יכולים לעזור

תחילה יש לומר, מדובר על כדורים כמו זייבן או וולבוטרין, כדורים שנחשבים מאוד מוכרים וכן נפוצים בתוכניות שונות לגמילה מעישון. המטרה שלהם, היא לעזור לנו להתמודד עם תחושת "הקריז" בו אנחנו נמצאים, כשאנחנו מבקשים להפסיק לעשן. במילים אחרות, הכדורים מאפשרים לנו להפסיק לעשן מבלי לרצות לחזור, הם עוזרים לנו להתמודד עם התקופה שבאה אחרי הגמילה.

הרבה מאוד אנשים שמפסיקים לעשן, מתקשים להתמודד עם התקופה הזאת, הגוף שלנו רוצה את הניקוטין ונדרש מהם כוח רצון גדול בשביל לא לספק לו אותו. לכן, הכדורים האלה שניתן למצוא באתר ריליף יכולים לעזור להם, בשביל לעבור את התקופה הזאת ובכך למעשה להיגמל באופן סופי מעישון ולא להזדקק עוד לניקוטין או לכל חומר אחר שנלווה לסיגריות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טעויות שאנשים עושים בעת בחירת מכון הסרת קעקועים ואיך לבחור נכון
יותר ויותר אנשים רוצים לחדש את עצמם ולהתחדש באמצעות יצירת קעקוע אבל עושים את רוב הטעויות שאחר כך...
קרא עוד »
מאי 26, 2020
מבט מאוזן על הפסקת הריון: מה שאתה צריך לדעת
ההחלטה על הפסקת הריון כרוכה בניווט בתמהיל מורכב של גורמים רגשיים, אתיים ומעשיים. למי ששוקל אפשרות זו...
קרא עוד »
אפר 15, 2024
ייצוג מעסיק: מדריך חיוני
ייצוג מעסיקים ממלא תפקיד מרכזי בסביבה העסקית של ימינו, ומבטיח מערכת יחסים הוגנת ומאורגנת בין המעסיק...
קרא עוד »
יול 31, 2023