כדורים להפסקת עישון – למצוא את הדרך הנכונה בשבילנו

הרבה מאוד אנשים שמעשנים לאורך זמן, מחפשים דרכים כיצד להפסיק לעשן. הם מוכנים לעשות כל מה שאפשר, להשתמש בכל שיטה אפשרית בשביל להפסיק לעשן, בין אם זה בשבילם ובין אם זה בשביל הילדים והמשפחה.

ישנם לא מעט אמצעים שיכולים לעזור בכך. בין אם מדובר במעבר לעישון חומרים טבעיים בלי ניקוטין, בין אם זה אומר להפחית את כמות הטבק בסיגריה באופן משמעותי, להשתמש במדבקות, לעבור סדנאות, לשמוע הרצאות, הקלטות או כל דבר אחר. כל מי שמעשן, מוכן, לעבוד קשה מאוד בשביל להפסיק לעשן, אם הוא רק יצליח בכך.

בשנים האחרונות יצאו לא מעט אמצעים חדשים שנועדו להקל על מעשנים להפסיק, ולמעשה נועדו לעזור להם בכך, בדרך הפשוטה והנוחה ביותר. אחד האמצעים הם כדורים להפסקת עישון. מדובר בכדורים ייחודים שמטרתם להפחית את הצורך הפיזי וכן הצורך הנפשי בניקוטין, ובמילים אחרות בעישון.

צריך לזכור, אנחנו לא צריכים ניקוטין, לא מדובר בחומר שהגוף זקוק לו מסיבות חיוביות. הגוף רוצה אותו כי הוא רגיל אליו, הוא מבקש לצרוך אותו כי הוא לא מכיר משום אחר. הוא ירצה לצרוך אותו שוב ושוב, וככל שאנחנו נספק לו אותו, כך יהיה לו קשה מאוד להיגמל. זו המשמעות של התמכרות.

איך הכדורים יכולים לעזור

תחילה יש לומר, מדובר על כדורים כמו זייבן או וולבוטרין, כדורים שנחשבים מאוד מוכרים וכן נפוצים בתוכניות שונות לגמילה מעישון. המטרה שלהם, היא לעזור לנו להתמודד עם תחושת "הקריז" בו אנחנו נמצאים, כשאנחנו מבקשים להפסיק לעשן. במילים אחרות, הכדורים מאפשרים לנו להפסיק לעשן מבלי לרצות לחזור, הם עוזרים לנו להתמודד עם התקופה שבאה אחרי הגמילה.

הרבה מאוד אנשים שמפסיקים לעשן, מתקשים להתמודד עם התקופה הזאת, הגוף שלנו רוצה את הניקוטין ונדרש מהם כוח רצון גדול בשביל לא לספק לו אותו. לכן, הכדורים האלה שניתן למצוא באתר ריליף יכולים לעזור להם, בשביל לעבור את התקופה הזאת ובכך למעשה להיגמל באופן סופי מעישון ולא להזדקק עוד לניקוטין או לכל חומר אחר שנלווה לסיגריות.

עצות נוספות מבית מרטה

סנפלינג – המדריך לגולש המתחיל

סנפלינג היא פעילות מרגשת ומרגשת שגולשים מתחילים יכולים ליהנות ממנה. זה כרוך בשימוש בחבלים ורתמות כדי לרדת במדרון תלול או סלע. עם הציוד המתאים וההדרכה

קרא עוד»

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»