הגדלת חזה

הגדלת חזה

אחד הסממנים הנשיים ביותר הינו החזה, הוא משפיע רבות על דימוי גופה של האישה ועל התפיסה לגבי עצמה. חזה גדול נתפס כדבר שופע, נשי ומושך. אישה בעלת חזה גדול נחשבת כמושכת יותר ותמשוך תשומת לב רבה מצד בני המין השני ולכן נשים רבות מחפשות את הדרך על מנת להרגיש נחשקות יותר. מאז ומתמיד ניתוח הגדלת חזה היווה תחלופה הוגנת עבור כל אישה אשר ביקשה ליצור לעצמה מראה אטרקטיבי יותר. מדובר בהליך כירורגי פשוט וקל אשר בסופו תוכלי לצאת עם המראה המושלם עליו חלמת.

סוגי שתלים

ניתוח הגדלת חזה נעשה על ידי החדרת שתלים אל אזור החזה אשר מספקים לו מראה גדול ואסתטי יותר. קיימים מספר סוגי שתלים כאשר לכל אחד מהם ייחודיות משלו:

  • שתל עגול- שתלים אלו מספקים מצד אחד מראה מלא ואסתטי, הם נותנים נפח בחלקו העליון של החזה, המחשוף אך מצד שני המראה המתקבל הינו מראה פחות טבעי ויותר מלאכותי.
  • שתל אנטומי- זהו שתל בעל צורה של "טיפה" אשר דומה יותר בצורתו למבנה השד. עיקר הנפח נמצא בחלק התחתון של השתל מה שמקנה מראה טבעי יותר לשד לאחר ההשתלה. השתלים מגיעים בדרגות אורך שונות מה שמאפשר התאמה מדויקת לכל אישה.
  • שתל ג'ל- שתל במילוי סיליקון בעל מגע רך ומספק תחושה טבעית במגע עם השד. ישנם שתלים להם מילוי ג'ל מעט יותר נוקשה מסיליקון אשר המגע שלהם מרגיש טבעי פחות.

סיבוכים אפשריים

למרות שעל פניו נראה כי ניתוח הגדלת חזה הינו ניתוח אסתטי פשוט ישנם מספר סיבוכים אשר עלולים לקרות במהלכו או לאחריו. הסיבוך הנפוץ ביותר אשר מעורר את חששן של נשים רבות הינו תוצאה אסימטרית של החזה או פגיעה בסימטריה של הפטמות. אין כל דרך להבטיח תוצאה מושלמת אך כמובן שישנה שאיפה והשתדלות לבצע את העבודה הטובה ביותר. סיבוכים נוספים ומעט פחות נפוצים הינם היווצרות קפלים בשדיים, הצטברות של דם או צניחה מהירה של החזה עקב השתלה לא מדויקת. בנוסף בחירה לא נכונה של שתל יכולה ליצור פגם בנראות של החזה ולכן חשוב עוד קודם הניתוח לבצע תיאום ציפיות עם המנתח על מנת להבין מהן ההשלכות העתידיות וכיצד ניתן להימנע מהן ככל האפשר.

ההחלמה מניתוח הגדלה

לרוב, ניתוח הגדלת חזה אינו דורש התאוששות רבה. כמובן שישנו הבדל בין המיקום בו הוחדר השתל, גודלו ואף הסוג שלו. כמו כן, המצב הבריאותי הכללי של כל מטופלת משפיע רבות על ההתאוששות. ככל שהמצב הבריאותי הינו טוב יותר וללא כל מחלות רקע נוספות תהליך ההחלמה יהיה קצר יותר. חשוב לדעת שבימים הראשונים שלאחר הניתוח השדיים ירגישו נפוחים וקשים עד שלאט לאט יקבלו את צורתם הסופית. תהליך זה לוקח בין חודש לחודשיים אשר במהלכם תחווי לעיתים כאב. ככל שהגוף יתרגל לשתלים ויקבל אותם הכאב יחלוף והמראה יהפוך טבעי יותר ויותר.

עלויות הניתוח

ניתוח הגדלת חזה הינו חלומן של נשים רבות בגילאים שונים. טווח העלויות של ניתוח מסוג זה יכול לנוע בין 18000 לבין 25000 ₪ כאשר המחיר משתנה בהתאם למספר פרמטרים ביניהם הותק והניסיון של הרופא המנתח, מורכבותו של הניתוח וכמובן סוג השתל אשר נבחר. בכל שנה מספר רב של נשים בוחרות לעבור ניתוח זה למרות העלויות המעט גבוהות שלו ואין ספק כי התוצאה המתקבלת שווה את המחיר. מעבר למראה החיצוני אשר משתנה פעמים רבות ניתן לראות השפעה רבה גם על תחושת הביטחון העצמי שלהן וכן על הדימוי העצמי אשר הולך ועולה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתח לקיר – מה חשוב לדעת לפני שקונים
רכישה של מכשיר כושר היא כזו שלא צריכה להתבצע בצורה פזיזה. גם אם יש כסף פנוי עבור רכישה של המכשירים הכי...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
ההפרדה הכדורית: פענוח המועמד האידיאלי לעדשות מגע לעומת הבלתי מתאים
עדשות מגע, עבור רבים, מייצגות את פסגת הטכנולוגיה האופטית המודרנית, ומספקות שיטה כמעט טבעית לתיקון...
קרא עוד »
ספט 21, 2023
בגדי עבודה לבטיחות בתעסוקה של אנשים עם מוגבלות
בישראל, כמו גם בכל העולם, קיימת כבר ההכרה וההבנה כי העסקת נכים ובעלי מוגבלות אחרים היא בעלת חשיבות...
קרא עוד »
יול 30, 2020