5 דברים חשובים שצריך לדעת על אובדן כושר עבודה

כושר העבודה הוא אחד מהדברים הכי חשובים שיש לכל אחד מאתנו. בזכות העובדה שאנחנו יכולים לעבוד, אנחנו שומרים על החופש שלנו. יחד עם זאת, כל אחד מאתנו עלול גם לאבד את כושר עבודתו בגלל תאונות ומחלות שונות, ונשאלת השאלה: מה עושים במצב כזה? הינה לפניכם רשימה של חמישה דברים חשובים ביותר שאתם צריכים לדעת בנושא הזה. 

1.החשיבות של איסוף נתונים רפואיים: חשוב מאוד לשמור כל מסמך רפואי שאתם מקבלים במהלך הטיפול במחלה, תאונה או פציעה שנגרמה לכם. 

2. תלושי משכורת מסודרים: חשוב מאוד לדאוג שיש לכם את 12 תלושי המשכורת האחרונים שקיבלתם מהעבודה. 

3. מגישים תביעה כמה שיותר קרוב ליום האירוע: חשוב מאוד להגיש את התביעה בשלב הכי קרוב לרגע שבו איבדתם את כושר העבודה שלכם. 

4. להגיע לבדיקה עם מלווה: בהחלט יכול להיות שחברת הביטוח תבקש לבדוק אתכם כדי להבין עד כמה המצב שלכם חמור ועד כמה באמת נפגע כושר העבודה שלכם. רצוי מאוד לשתף פעולה ולהגיע לבדיקה, אך כדאי לעשות זאת בנוכחות של אדם שיוכל ללוות אתכם. 

5. אל תדחו את הטיפול בדברים: כפי שקורה לגבי כל תביעה אחרת, גם במקרה כזה עלולה להיות התיישנות ורצוי מאוד להימנע ממצב כזה כמובן. 

>>רוצים לדעת מה זה Tennis elbow? הקליקו על הלינק

היעזרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום 

 

לבסוף, רצוי מאוד להיעזר אנשי המקצוע הכי טובים שיש. לא תמיד קל להתמודד עם כל מה שדורשת הגשת תביעת ביטוח לאומי אובדן כושר עבודה. לכן, אם אתם יכולים לקבל סיוע מקצועי ממי שחי ונושם את התחום הזה, מובן שזה כדאי. כך תגדילו את הסיכויים שלכם לקבל תשובה חיובית ובעזרת לקבל את העזרה הכלכלית שאתם כל כך זקוקים לה. 

רוצים לדעת למי מגיע פיצוי כספי מתאונות עבודה? הקליקו על הלינק

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»