מדרסים בירושלים

המדרסים הם סוג של הנעלה שיוצר בעיקר כדי לספק ריפוד ותמיכה לכף הרגל. הם עשויים בדרך כלל מקצף, או שילוב של קצף וחומרי טקסטיל, והם נועדו להתאים בתוך הנעל.

בשנים האחרונות גובר הביקוש למדרסים, כאשר חלק מהחברות מציעות מדרסים בהתאמה אישית. בנוסף לכך, יותר אנשים בחרו במדרסים בהתאמה אישית מכיוון שניתן לעצב אותם בהתאם לצרכים הספציפיים שלהם. לדוגמה, אם למישהו יש רגליים שטוחות או בעיות פרונציה, אז הוא יכול לבחור מדרס שיעזור לו לשפר את ההליכה שלו.

סוגי המדרסים הנפוצים ביותר הם מדרסים אורטופדיים ומדרסים אתלטיים. מדרסים אורטופדיים נועדו לספק תמיכה לחלקים ספציפיים של כף הרגל בעוד שמדרסים אתלטיים מיועדים לפעילויות ספציפיות כמו ריצה או קפיצה.

מדרסים אורטופדיים

המדרסים האורטופדיים נועדו לספק נוחות ותמיכה לסובלים מכאבי כף רגל, קרסול, ברכיים, ירך או גב.

מדרסים אורטופדיים נועדו לרפד ולייצב את כף הרגל, העקב והקשת. הם מספקים שכבת הגנה לכף הרגל המסייעת במניעת פציעה ומקדמת יישור בריא. בנוסף למתן שכבת הגנה, מדרסים אורטופדיים מספקים גם תמיכה לתנועות הטבעיות של כף הרגל. הם יכולים לעזור עם פלנטר פאסייטיס, בוניונות, כאבי עקב, נקעים בקרסול ועוד.

המדרס האורטופדי עשוי מקצף פוליאוריטן ונועד לספק את התמיכה וההקלה הדרושים. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים כדי להתאים לצרכים שונים.

לתיאום ייעוץ בחנות אביזרים אורתופדיים >>>

איפה אפשר לקנות מדרסים?

אן אתם מתגוררים בירושלים והסביבה, תוכלו למצוא בעיר לא מעט חנויות של מוצרי אורתופדיה איכותיים. מלבד מוצרי קיבוע ושיקום, מוצרי לחץ וחבישה, תמצאו גם מדרסים.

אם אינכם מעוניינים לצאת מהבית או לא בטוחים היכן חנות ממוקמת תוכלו להקליד בגוגל “מדרסים בירושלים” ומיד יופיעו בפניכם מספר תוצאות חיפוש – כולן של חנויות של מוצרי אורתופדיה בירושלים והסביבה.

עצות נוספות מבית מרטה

אופטיקה ברמת גן

אופטיקה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר בחיי היום. זה עוזר בשיפור הראייה ובשיפור חיי היום-יום שלנו. חנות אופטיקה ברמת גן, היא מקום שבו אנשים יכולים

קרא עוד»

הטסה רפואית

כאשר אנשים אינם חשים בטוב הם לעתים פונים לבית חולים לצורך בדיקות, או במקרים חמורים יותר חלילה אנשים גם מגיעים לבית חולים לצורך טיפולים מורכבים

קרא עוד»

ציוד כושר ביתי

מכשירי כושר ביתיים הם סוג של מכשירי כושר שניתן להשתמש בהם לצורך פעילות גופנית בבית. הם משמשים בדרך כלל כתחליף ללכת לחדר כושר, או להשלמת

קרא עוד»