מדרסים בירושלים

המדרסים הם סוג של הנעלה שיוצר בעיקר כדי לספק ריפוד ותמיכה לכף הרגל. הם עשויים בדרך כלל מקצף, או שילוב של קצף וחומרי טקסטיל, והם נועדו להתאים בתוך הנעל.

בשנים האחרונות גובר הביקוש למדרסים, כאשר חלק מהחברות מציעות מדרסים בהתאמה אישית. בנוסף לכך, יותר אנשים בחרו במדרסים בהתאמה אישית מכיוון שניתן לעצב אותם בהתאם לצרכים הספציפיים שלהם. לדוגמה, אם למישהו יש רגליים שטוחות או בעיות פרונציה, אז הוא יכול לבחור מדרס שיעזור לו לשפר את ההליכה שלו.

סוגי המדרסים הנפוצים ביותר הם מדרסים אורטופדיים ומדרסים אתלטיים. מדרסים אורטופדיים נועדו לספק תמיכה לחלקים ספציפיים של כף הרגל בעוד שמדרסים אתלטיים מיועדים לפעילויות ספציפיות כמו ריצה או קפיצה.

מדרסים אורטופדיים

המדרסים האורטופדיים נועדו לספק נוחות ותמיכה לסובלים מכאבי כף רגל, קרסול, ברכיים, ירך או גב.

מדרסים אורטופדיים נועדו לרפד ולייצב את כף הרגל, העקב והקשת. הם מספקים שכבת הגנה לכף הרגל המסייעת במניעת פציעה ומקדמת יישור בריא. בנוסף למתן שכבת הגנה, מדרסים אורטופדיים מספקים גם תמיכה לתנועות הטבעיות של כף הרגל. הם יכולים לעזור עם פלנטר פאסייטיס, בוניונות, כאבי עקב, נקעים בקרסול ועוד.

המדרס האורטופדי עשוי מקצף פוליאוריטן ונועד לספק את התמיכה וההקלה הדרושים. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים כדי להתאים לצרכים שונים.

לתיאום ייעוץ בחנות אביזרים אורתופדיים >>>

איפה אפשר לקנות מדרסים?

אן אתם מתגוררים בירושלים והסביבה, תוכלו למצוא בעיר לא מעט חנויות של מוצרי אורתופדיה איכותיים. מלבד מוצרי קיבוע ושיקום, מוצרי לחץ וחבישה, תמצאו גם מדרסים.

אם אינכם מעוניינים לצאת מהבית או לא בטוחים היכן חנות ממוקמת תוכלו להקליד בגוגל “מדרסים בירושלים” ומיד יופיעו בפניכם מספר תוצאות חיפוש – כולן של חנויות של מוצרי אורתופדיה בירושלים והסביבה.

עצות נוספות מבית מרטה

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»

מזרוני קיסריה

יש צורך במזרן איכותי שיכול לשמש את כל הגילאים והגדלים. הסוג הנפוץ ביותר של מזרנים עשויים מקצף ומלאים באוויר. הם מתאימים לאנשים שישנים על הצד,

קרא עוד»