מה לבחור? בריכת אינטקס עגולה או מרובעת

אם אתם הולכים להוסיף לחצר שלכם בריכת אינטקס ולא משנה באיזה גודל, המאמר הבא בשבילכם. חברת אינטקס למי שלא מכיר, היא חברה מובילה בארץ ובעולם בייצור בריכות ביתיות. 

בשנים האחרונות אנשים רבים מוותרים על התענוג של בניית בריכה בחצר מתוך מחשבה נכונה שרוב השנה הם לא ישתמשו בזה וזה סתם עומד ליופי. 

במקרה כזה השיקול הוא לאו דווקא כלכלי, אלא בעיקר שחבל על השטח של החצר שמתבזבז ובמקום אפשר לעשות דברים יותר שימושיים כמו פינת ישיבה או משחקים. 

בכל אופן, כאשר אתם בוחרים בריכה לבית יש דילמה מאוד גדולה האם לבחור בבריכה מאורכת או בבריכת אינטקס עגולה? אז מה עושים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

בריכת אינטקס עגולה או מרובעת:

בריכת אינטקס מגיעה בשלל גדלים וצורות, יש אפילו בריכות ביתיות שמדמות בריכות אמיתיות וממש אפשר לשחות בהן. הן גדולות, רחבות ועמוקות. 

אז ראשית שכמובן בכל הקשור לגודל הבריכה והעומק, כדאי להתחשב בגילאים של מי שעומד להשתמש בבריכה. יכול להיות שגם אתם המבוגרים רוצים להנות ממנה, אולם חשוב לדעת שאם יש ילדים קטנים בריכה עמוקה אינה מומלצת וכבר אירעו מקרי טביעה שונים. 

זה מבחינת העומק. מבחינת הצורה של הבריכה הדבר הראשון שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני שאתם מחליטים זה האם מבחינת השטח בחצר יותר מתאים לכם בריכה עגולה או מאורכת. לפעמים תגלו שאם תשימו בריכה עגולה לא יישאר לכם מקום לפינת ישיבה לעומת בריכה מאורכת שתותיר לכם מקום גם לפינת ישיבה. 

אולם אם יש לכם מקום מספיק השיקול העיקרי הוא אם אתם רוכשים בריכות גדולות שאז בבריכה מאורכת אתם ממש יכולים לשחות. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיפור מערכות יחסים: תובנות חיוניות
בתחום האינטראקציות האנושיות, מערכות יחסים עומדות כאבן יסוד, המשפיעות על חיי היומיום ועל רווחתנו. בין...
קרא עוד »
ינו 25, 2024
חיידקים ובקטריות במייבשי ידיים חשמליים – למה עדיף להשתמש בנייר?
על פי מחקרים חדשים שנערכו במקומות שונים ברחבי הגלובוס עולה כי מייבשי הידיים הציבוריים לא רק מייבשים...
קרא עוד »
אפר 29, 2019
ציוד כושר ביתי
מכשירי כושר ביתיים הם סוג של מכשירי כושר שניתן להשתמש בהם לצורך פעילות גופנית בבית. הם משמשים בדרך...
קרא עוד »
דצמ 03, 2022