איך להתאים משקפיים לפנים?

כל אחד מאיתנו עשוי להזדקק למשקפיים במהלך חייו. צורך במשקפיים יכול להתעורר גם בגיל קטן של 4-5 שנים, וייתכן שיתעורר בשנות התיכון או לאחר מכן. משקפיים מיועדים להסדיר את הראייה שלנו ולהפוך אותה לתקינה גם למרחקים קצרים (קריאה, תזוזות בחלל סגור) וגם לארוכים (נהיגה והליכה ברחוב). הימנעות מהרכבת משקפיים גורמת לסכנה בריאותית שכן אנו עלולים להיתקל בחפצים, לאבד כיוון בנהיגה או לאמץ את העיניים יותר מדי וכתוצאה מכך לסבול מכאבי ראש ועייפות. לכן אסור לזלזל בקביעת רופא או אופטומטריסט לפיה אנו (או ילדינו) זקוקים למשקפיים ויש לרכוש אותן במהירות האפשר.

המשקפיים יהיו חלק בלתי נפרד מהמראה שלנו במשך שעות רבות (לעתים יש צורך גם במשקפי שמש אופטיות) ולכן צריך לעשות מאמץ שהרכבתם תעבור בשלום ולא תעיק עלינו. הפרמטרים החשובים בבחירת משקפיים באת https://www.shakoof.com הם התאמה למבנה הפנים, נוחות ויופי (לפי טעמנו האישי). לאחר בדיקת אופטומטריסט נדע מהן מהי דרגת העדשות הנדרשות ולכן נצטרך לבחור רק את המסגרת. בימינו העדשות מורכבות בעיקר מפלסטיק וחשוב שיהיה להן חומר הגנה כדי להקטין את הסיכוי לשריטות. לאחר שבחרנו בחומרים איכותיים נצטרך לבדוק איך זה נראה במציאות ולנסות מספר זוגות משקפיים כדי לקבל החלטה. הרכבת משקפיים היא פעולה יומיומית ולכן בחירה שגויה עלולה לגרום כאבים, לחץ וחוסר נחת. טעות בבחירה בגלל התלהבות מהצורה – עלולה להשאיר אותנו עם דגם שלוחץ על האוזניים ומעיק במהלך היום. כמו כן אפשר לבחור משקפי מולטיפוקאל אשר מיועדות לסייע לקצרי ראייה גם בקריאה מקרוב.

אותם דברים אמורים בבחירת זוג כהה יחסית לאדם עם צבע עור בהיר במיוחד – או להיפך. חשוב שהזוג הנבחר יהיה בהרמוניה עם צבע העור. יש גם הבדל בין המינים ודגמים מסורתיים לגברים ונשים בהתאם לגודל העיניים ולצורתן. גם בתחום זה ישנם מותגים מובילים ומיובאים וכאן עולה השאלה איזה סכום אתם מוכנים להשקיע עבור הדגם המבוקש. ישנם מותגים יקרים וגם משקפיים במחירים לכל כיס. לפני הקנייה חשוב לוודא שיש אחריות ומתן סיוע מהחנות במידת הצורך.

> קראו גם את המידע החשוב בלינק https://www.shakoof.com/איך-בוחרים-עדשות-מולטיפוקל

 

 

עצות נוספות מבית מרטה

איך נפטרים מתולעי עץ?

איך נפטרים מתולעי עץ?

פעמים רבות אנשים חושבים כי הם החכמים ביותר בעולם והם חושבים כי יש להם כלים טכנולוגיים מאוד מתקדמים אשר אף אחד לא יודע עליהם כלום,

קרא עוד»
הקשר בין קנאביס למיגרנות

הקשר בין קנאביס למיגרנות

יש אנשים רבים אשר חולמים להמציא מכונה אשר תקרא מחשבות, או להמציא תוכנה אשר תאפשר לנו לשים סרטים מזויפים בטלוויזיה או לשים קולות מזויפים של

קרא עוד»