איך להתאים משקפיים לפנים?

איך להתאים משקפיים לפנים?

כל אחד מאיתנו עשוי להזדקק למשקפיים במהלך חייו. צורך במשקפיים יכול להתעורר גם בגיל קטן של 4-5 שנים, וייתכן שיתעורר בשנות התיכון או לאחר מכן. משקפיים מיועדים להסדיר את הראייה שלנו ולהפוך אותה לתקינה גם למרחקים קצרים (קריאה, תזוזות בחלל סגור) וגם לארוכים (נהיגה והליכה ברחוב). הימנעות מהרכבת משקפיים גורמת לסכנה בריאותית שכן אנו עלולים להיתקל בחפצים, לאבד כיוון בנהיגה או לאמץ את העיניים יותר מדי וכתוצאה מכך לסבול מכאבי ראש ועייפות. לכן אסור לזלזל בקביעת רופא או אופטומטריסט לפיה אנו (או ילדינו) זקוקים למשקפיים ויש לרכוש אותן במהירות האפשר.

המשקפיים יהיו חלק בלתי נפרד מהמראה שלנו במשך שעות רבות (לעתים יש צורך גם במשקפי שמש אופטיות) ולכן צריך לעשות מאמץ שהרכבתם תעבור בשלום ולא תעיק עלינו. הפרמטרים החשובים בבחירת משקפיים באת https://www.shakoof.com הם התאמה למבנה הפנים, נוחות ויופי (לפי טעמנו האישי). לאחר בדיקת אופטומטריסט נדע מהן מהי דרגת העדשות הנדרשות ולכן נצטרך לבחור רק את המסגרת. בימינו העדשות מורכבות בעיקר מפלסטיק וחשוב שיהיה להן חומר הגנה כדי להקטין את הסיכוי לשריטות. לאחר שבחרנו בחומרים איכותיים נצטרך לבדוק איך זה נראה במציאות ולנסות מספר זוגות משקפיים כדי לקבל החלטה. הרכבת משקפיים היא פעולה יומיומית ולכן בחירה שגויה עלולה לגרום כאבים, לחץ וחוסר נחת. טעות בבחירה בגלל התלהבות מהצורה – עלולה להשאיר אותנו עם דגם שלוחץ על האוזניים ומעיק במהלך היום. כמו כן אפשר לבחור משקפי מולטיפוקאל אשר מיועדות לסייע לקצרי ראייה גם בקריאה מקרוב.

אותם דברים אמורים בבחירת זוג כהה יחסית לאדם עם צבע עור בהיר במיוחד – או להיפך. חשוב שהזוג הנבחר יהיה בהרמוניה עם צבע העור. יש גם הבדל בין המינים ודגמים מסורתיים לגברים ונשים בהתאם לגודל העיניים ולצורתן. גם בתחום זה ישנם מותגים מובילים ומיובאים וכאן עולה השאלה איזה סכום אתם מוכנים להשקיע עבור הדגם המבוקש. ישנם מותגים יקרים וגם משקפיים במחירים לכל כיס. לפני הקנייה חשוב לוודא שיש אחריות ומתן סיוע מהחנות במידת הצורך.

> קראו גם את המידע החשוב בלינק https://www.shakoof.com/איך-בוחרים-עדשות-מולטיפוקל

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי מוסמך לטפל בהרטבת לילה – ד"ר קובי שגיא ד"ר טל שגיא
גמילת לילה איננה תמיד דבר פשוט. ישנם ילדים אשר לוקח להם הרבה יותר זמן להיגמל בלילה מאשר ביום. אולם,...
קרא עוד »
אפר 26, 2020
מאזינים אונליין: פודקאסטים מומלצים בתחום הבריאות
לא מעט אנשים מתעניינים בתחום הבריאות, בין אם זה בשביל לדעת על המחקרים האחרונים בנושאים שונים, איך...
קרא עוד »
אוג 23, 2020
לימודי סיעוד בבית חולים: מדריך מקיף לקבלת החלטה
ההחלטה להמשיך בלימודי סיעוד היא החלטה משמעותית, שעוצבה לרוב על ידי גורמים שונים, החל מעניין אישי ועד...
קרא עוד »
יול 17, 2023