טיפול בהתמכרות למין

טיפול בהתמכרות למין

אחד הכללים הידועים לגבי בעיות שאנחנו מתמודדים איתן בחיים הוא, אם אנחנו מכירים בכך שיש בעיה, אז חמישים אחוז ממנו כבר פתרנו. מכאן והלאה נותר רק למצוא דרכים כיצד להתמודד עם הבעיה ולפתור אותה.

כלל זה מוכר מאוד לכל מי מכור לדבר כזה או אחר. לכן השלב הראשון בהתמודדות עם התמכרות מסוימת היא להודות שיש בעיה, שאנחנו מכורים, להודות שזה משפיע על החיים שלנו בצורה שלילית ואנחנו חייבים לטפל בזה. בין היתר, עלינו גם להודות שאנחנו לא יכולים לטפל בבעיה בעצמנו אלא חייבים להיעזר באנשי מקצוע מנוסים.

כך למשל, אם אנחנו נדרשים לעבור טיפול בהתמכרות למין, עלינו לקבל את העובדה שאנחנו לא יכולים לטפל בבעיה בעצמנו אלא צריכים למצוא אנשי מקצוע שיכולים לעזור לנו בכך. אנשי מקצוע שיש להם ידע, ניסיון, אנשי מקצוע שהם מומחים בתחום. אם אנחנו ננסה לטפל בבעיה בעצמנו, אנחנו עלולים להחמיר אותה ולא לטפל בה.

שכן, אנחנו לא נדע מה בדיוק עלינו לעשות, אנחנו עלולים לחשוב שאם אנחנו לא מקיימים יחסי מין מספר ימים או חושבים על זה הבעיה נפתרה, וכן אנחנו עלולים שלא לגעת בדברים המהותיים. לכן, אנחנו חייבים להיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בכך.

כיצד מטפלים בהתמכרות למין

כאמור, בשביל לטפל בהתמכרות למין צריך להכיר בכך שיש בעיה, להכיר בכך שזה גורם לנו נזק מסוים. הטיפול המקצועי ידע להבין מאיפה זה נובע, מאיפה הצורך לקיים מין כל הזמן, קיים אצלנו, וכיצד אנחנו יכולים להעלים אותו, כיצד אנחנו יכולים לנווט את המחשבות על מין מדחף למשהו הרבה יותר נשלט.

צריך לקחת בחשבון, אם יודעים לצאת מההתמכרות הזאת, אז גם ההנאה והחוויה ממין הופכת חיובית יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השתלת שיניים איכותית
השיניים הקטנות והלבנות שלנו תורמות לחיוך מושלם, אך יש אנשים שאינם יכולים לחייך בעקבות אובדן שיניים....
קרא עוד »
מרץ 31, 2019
קרב מגע
קרב מגע היא שיטת לחימה ישראלית אשר מוכרת הן בארץ והן בעולם בזכות היכולות הייחודיות של כל מי שלומד...
קרא עוד »
נוב 16, 2020
סיגריה אלקטרונית חד פעמית – למי זה יכול להתאים?
סיגריה אלקטרונית היא סיגריה אלקטרונית חד פעמית המכילה ניקוטין וחומרי טעם וריח. זה יכול לשמש כחלופה...
קרא עוד »
יול 19, 2022