הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

 מה לעשות בקעקוע שקיומו כבר לא רלוונטי על גופכם?

בגיל 17 עשיתם את הקעקוע הראשון, ואחריו הגיעו עוד כמה נוספים, אבל מאז עברו שנים, ואתם קצת מתחרטים. חושבים שקעקוע הוא לכל החיים? האמת היא שכיום עם הטכנולוגיה המתקדמת אפשר לעבור הליך של הסרת קעקועים בלייזר. גופכם יחזור להיות חלק, ללא סימנים מן העבר, ללא צלקות ובאחוזי הצלחה מקסימליים. רק עשו לעצמכם טובה אמיתית! אל תצטערו על תקופה שהסתיימה, כל קעקוע – מגיע גם יומו. זכרו את רגעי הנוסטלגיה שחרטתם על גופכם כעל עוד תחנה בדרך.

בחירת האדם הנכון

הסרת קעקועים נעשית באמצעות לייזר. לא כל אחד רשאי לעבוד עם מכשיר הלייזר. נדרשת מיומנות רבה כדי להסיר קעקועים בלי לגרום לצלקות, לכן דבר ראשון תמיד יהיה בחירת האדם הנכון לבצע בגופכם הליך אסתטי שכזה. בחרו את המומחים בלבד, היזהרו משרלטנים.

עקצוצי הלייזר

אם אתם חוששים מכאב הלייזר, דעו כי בדיוק כמו בהסרת שיער, הלייזר עובד מדויק, וחוץ מתחושת עקצוצים, לא תרגישו כאב שלא תוכלו לעמוד בו, אבל לטובת החוששים הסדרתיים, משחת אלחוש לפני הטיפול תעשה פלאים.

אורכי הגל הנחוצים בלייזר

הלייזר עובד באזור הקעקוע בלבד, באמצעות לייזר באורכי גל שונים. אם למכשיר הלייזר אין את אורכי הגל הנכונים הלייזר לא יוכל להסיר קעקועים בצבעים. אם כן, מהם אורכי הגל הנכונים? כאשר מדובר בקעקוע שצבעו שחור או כחול כהה תידרשו לאורך גל של 1064. כאשר מדובר בקעקוע שצבעו תכלת תידרשו לאורך גל של 585. כאשר מדובר בקעקוע שצבעו ירוק תידרשו לגל של 650. כאשר מדובר בקעקוע צהוב, כתום או אדום תידרשו לאורך גל של 532.

מהם השלבים של הטיפול בלייזר?

הסרת קעקועים נעשית במספר שלבים ויידרשו לכם כשבעה טיפולים בממוצע כשמדובר בקעקוע פשוט, וחמישה עשר טיפולים בממוצע כאשר מדובר בקעקוע צבעוני המתפרס על שטח גוף נרחב. בשלב הראשון תזומנו לפגישת ייעוץ לצורך התאמת סוג הטיפול. כל אדם שונה איש מרעהו וכל קעקוע מצריך התייחסות שונה, על כן קיימת חשיבות רבה למפגש ייעוץ לפני שניגשים לטיפול הראשון. בשלב זה תוכנית טיפולים תוכן עבורכם – תוכנית שתכלול את סדרת הטיפולים הנחוצה להסרת הקעקוע. כשתגיעו למפגש הטיפול הראשון תמרחו משחת אלחוש (כן, בדיוק כמו שמורחים שעה לפני הסרת שיער בלייזר). אחר כך תמתינו ארבעים דקות, ולבסוף תיגשו לטיפול שחיכיתם לו. בשלב השלישי אתם למעשה ממשיכים את סדרת הטיפולים בהבטחה להמשיך את הטיפולים ללא עלות נוספת, עד להסרת הקעקוע לצמיתות.

 

לסיכום, הסרת קעקועים בלייזר צריכה להיעשות על ידי גורם מורשה בלבד – גורם בעל ידע, בעל מכשור מתקדם, בעל הכשרה מתאימה ובעל תודעת שירות רבה. סבלנות היא שם המפתח עבורכם. כך שגם הקעקוע העקשן ביותר – סופו יהיה להיכחד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דרכים שונות ליהנות משתיית הטעם המרענן של מי עדן
אחד המוצרים הפופולריים ביותר לשתות מים הוא מי עדן, בדקו את מחירי מי עדן. החברה קיימת כבר זמן מה, אך רק...
קרא עוד »
מאי 20, 2023
סקירה על סוגי עיסויים
אורך החיים המודרני הוא מאוד אבל מאוד לא בריא. גוף האדם הוא גוף אשר היה רגיל להיות בתנועה במשך כל...
קרא עוד »
דצמ 14, 2018
5 דברים חשובים שצריך לדעת על אובדן כושר עבודה
כושר העבודה הוא אחד מהדברים הכי חשובים שיש לכל אחד מאתנו. בזכות העובדה שאנחנו יכולים לעבוד, אנחנו...
קרא עוד »
אפר 26, 2022