איך פרחי באך יכולים לעזור לנו לעבור את החורף?

פרחי באך

החורף מביא עמו גשמים של ברכה, אך רבים הם האנשים שמוצאים את עצמם מרותקים למיטה כתוצאה מגנרל חורף. אז נכון שהחורף בישראל נחשב למינורי והטמפרטורות לא מצליחות לצנוח למחוזות קיצוניים מאוד, כמו שמכירים תושבים במדינות אחרות ברחבי העולם, אבל יחד עם זאת ניתן לומר כי החורף מעמיד אותנו בהתמודדות ומשפיע גם על הבריאות שלנו. זה נכון למבוגרים אך משמעותי פי כמה לגבי ילדים ותינוקות. הללו עלולים לפתח מחלות ולבלות את חודשי החורף במחלות והחלמות ברצף מתיש.

המחלות והתסמינים

כולנו מכירים את השפעת, אמנם בשנים האחרונות ממליצים להתחסן נגד המחלה, אבל למרות זאת התסמינים של המחלה עודם מוכרים. גם אתם מצוננים ולא זזים ס"מ בלי חבילת ממחטות ביד? ומה עם האוזניים, הגרון? ילדים רבים מפתחים דלקות גרון או אוזניים, ואחרים סובלים מווירוסים עקשניים שגורמים לחום גבוה והרגשה כללית ירודה. ועוד לא הזכרנו את השיעולים המציקים ואת הליחות שמקשות על הנשימה. אכן, החורף עלול להיות קשה ולהביא עמו תופעות בריאותיות בלתי נעימות בעליל.

פתרונות לחורף בריא

אנשים שסובלים מתסמיני החורף מגלים בשלב כלשהו כי לא תמיד הרפואה הקונבנציונאלית מצליחה לספק את המענה היעיל. לא פעם הדלקת חוזרת על עצמה תקופה קצרה לאחר הריפוי, ופעמים התרופה לא לגמרי מביאה תוצאות. ויש את אלו שבכלל פיתחו חשדנות לכל תרופה והם מעדיפים לצלוח את החורף באופן מעט שונה. ואכן ענפי הרפואה האלטרנטיבית מציעים מענה הולם שמאפשר לנו לחזק את המערכות השונות של הגוף ולהתמודד בגבורה מול מזג האוויר החורפי.

פרחי באך לתוצאות משביעות רצון

אחד הטיפולים האלטרנטיביים הפופולאריים הוא טיפול בפרחי באך. מדובר על שיטה שמתבססת על התזה כי לכל תופעה גופנית יש מקור נפשי ותוכלו ללמוד עליה באתר https://www.yael-kashi.co.il/. את הטיפול מבצעים בעזרת תמציות שמופקות מפרחי באך. כאשר לכל תופעה מתאימים את הטיפול הנכון והמתאים שעשוי להביא תוצאות. באמצעות שיטה זו ניתן לטפל במחלות החורף ובסימפטומים שלהם, אבל אפשר כמובן לחזק עוד בטרם בואו של החורף את הגוף, במטרה למנוע את הופעתן של המחלות הללו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נייק זום – לנוע בחופשיות
נעלי נייק זום נחשבות לבחירה מובילה בקרב אנשים שמעוניינים להיות מסוגלים ללכת בצורה מאוד נוחה עם...
קרא עוד »
ינו 26, 2022
צעצועי התפתחות – באיזה גיל כדאי להתחיל
כשאנחנו אומרים ילדים, אנחנו בנשימה אחת יודעים שמדובר גם במשחקים. ילד אוהב לשחק, הוא צריך לשחק והוא גם...
קרא עוד »
נוב 04, 2021
מאמן כושר אישי בראש העין
סביר להניח שאם אתם גרים בראש העין והסביבה הקרובה והחלטתם שאתם רוצים להתחיל תהליך בדרך לבריאות, איכות...
קרא עוד »
נוב 30, 2021