דברים שחשוב לדעת על מורינגה והנקה

מורינגה

כל אישה שילדה וניסתה להניק יודעת לומר כמה מתח קשור לעניין הזה. מצד אחד האם הטריה רוצה לתת לבנה או לביתה את הטוב ביותר, אך מצד שני, למרבה האכזבה, לא תמיד האם מצליחה להניק זמן רב. זה ידוע שאם הרך הנולד לא יקבל מספיק חלב אם ההתפתחות שלו עלולה להתאחר ולכן ברור מדוע כל אישה שזה עתה ילדה תרצה לעשות כל שביכולתה כדי לייצר כמה שיותר חלב. זה נשמע מוכר? כדאי לדעת: עץ המורינגה מסייע באינספור תחומים, כולל הנקה וייצור חלב.

 

צריכת עלי מורינגה – חבל לוותר על כך

 

עץ המורינגה עבור הנקה כולל גם עוד אינספור יתרונות לגוף האדם ואחד מהם, כאמור, הוא הגברת ייצור החלב אצל אישה שילדה. לא רק שהוא מגביר את ייצור החלב, אלא חלב האם גם נהיה איכותי יותר ולכן לא כדאי לוותר על כל היתרונות הברורים הללו. ניתן לצרוך את עלי עץ המורינגה בדרכים שונות, כולל שתיית תה שיש בו עלים מהעץ, כך שמדובר על פעולה פשוטה שיכולה לסייע בצורה משמעותית ביותר.

 

איפה ניתן לרכוש מוצרים מהסוג הזה?

 

כל מי שרוצה לקנות מוצרי עץ מורינגה יוכל לבצע את הרכישה בלא מעט מקומות. למעשה, הסגולות של העץ הזה מוכרות בכל העולם, מה שמסביר מדוע יש גם הרבה מומחים שישמחו למכור לכל אחד תכשירים ומוצרים שונים. עם זאת, בהחלט כדאי לבדוק מה בדיוק רוכשים, באיזה ריכוז נמצאים עלי העץ במוצר וכך להחליט מה ואיפה לקנות. כמו כן, כדאי לדעת שהיום אפשר להזמין מוצרים כאלה לאישה המניקה גם אונליין, מה שהופך את העניין להרבה יותר נגיש ונוח עבור רבים מאתנו. לא כדאי לדחות את רכישת המוצרים ואת צריכתם כי אישה שמניקה זקוקה לכך כבר מהימים הראשונים אחרי הלידה.

המידע באדיבות אתר https://www.moringaforests.com/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס החייאת תינוקות
תינוק חדש שמגיח לעולם זה תמיד דבר מרגש ומיוחד. כל הורה (טרי וותיק) עושה כל שביכולתו כדי לגדל את התינוק...
קרא עוד »
יול 13, 2020
כיבוד הורים
יש מצווה בתורה לכבד את ההורים שלנו, שכן כתוב בעשרת הדברות: כבד את אביך ואת אימך. החשיבות הרבה שהתורה...
קרא עוד »
נוב 19, 2020
איפה תוכלי למצוא גוזיות מעוצבות?
שילוב המילים חזיה וגופיה הם אלו שהולידו את משמעות הגוזייה, כאור, גוזיה, חזיה שאין לה תפרים וכך למעשה...
קרא עוד »
מרץ 27, 2022