גיינרים

הרבה פעמים אנשים שאינם באים מעולם הספורט או מעולם פיתוח הגוף והשרירים, נוטים לחשוב שכל ההתעסקות בתחום מתחילה ונגמרת באימונים ותרגילים פיזיים. זה לא מדויק. כפי שנוכל לראות מיד במאמר. 

פעילות ספורטיבית, פעילות גופנית, היא סגנון חיים שלם, מעטפת שלמה של דברים ופעולות שעלינו לבצע בשביל שנוכל לבצע את הפעילויות בצורה נכונה וטובה. למשל, שינה, תזונה, מנוחה, סדר יום, ואפילו בדברים קטנים, למשל, אנחנו נדרשים לקנות בגדים שיתאימו לפעילות הספורטיבית והרבה פעמים אפילו נסדר את לוח השעות שלנו בעבודה או בחיים על פי הפעילויות שאנחנו מבקשים לערוך. 

אחת הדוגמאות וההוכחות לכך שפעילות ספורטיבית זקוקה למעטפת שלמה, היא כל מה שקשור לעולם התזונה. אנחנו חייבים לצרוך תפריט מותאם לסוג הפעילות שאנחנו מבצעים, זאת על מנת שנוכל לקבל מרכיבים שונים, למשל, חלבונים, ברזל, מינראליים, ויטמינים ועוד. מעבר לכך אנחנו נידרש במקרים רבים להשתמש גם בתוספות שונות ומגוונות להעלאת מסה ולחיזוק השרירים. 

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בהקשר של גיינרים.

מה זה גיינר?

גיינר היא אבקה מיוחדת אשר בדרך כלל מי שצורך אותם הם אנשים שעובדים על פיתוח גוף. האבקה משמשת אותם לצורך העלאת מסת שריר בצורה הרבה יותר טובה ומרוכזת. האבקה מכילה חלבונים שמבוססים על מי גבינה, אך בעוצמה הרבה יותר גדולה מאשר חלבונים רגילים שיש בגבינה.

הרעיון של גיינר, בדומה לאבקות או חטיפי חלבון, הוא לעלות את מסת השריר מבלי לעלות את רמת השומן בגוף. כשאנחנו צורכים מוצר מזון מסוים, כולל מוצר שמכיל חלבונים, אנחנו מתמודדים עם בעיה שכן אותו מוצר מכיל מרכיבים נוספים אשר יכולים לגרום לעלייה במשקל בכלל ובשומן בפרט. אך אם אנחנו צורכים גיינר או אבקות חלבון, אזי שאנחנו יכולים לעלות את מסת השריר שלנו, מבלי שנידרש לעלות במשקל. 

התועלת באבקה מסוג זה היא מאוד גבוהה, מאחר ואפשר למצוא בה מקורות תזונה איכותיים, כאלה שנוצרו בתנאי מעבדה, ברמה מדודה וגבוהה, בהרכבים נכונים. זה מותאם באופן נקודתי לאנשים שעוסקים בפעילות ספורטיבית ופיתוח הגוף. זה הרבה יותר אפקטיבי מאשר לצרוך כמות גדולה של גבינות או כל חלבון אחר. 

עצות נוספות מבית מרטה

סנפלינג – המדריך לגולש המתחיל

סנפלינג היא פעילות מרגשת ומרגשת שגולשים מתחילים יכולים ליהנות ממנה. זה כרוך בשימוש בחבלים ורתמות כדי לרדת במדרון תלול או סלע. עם הציוד המתאים וההדרכה

קרא עוד»

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»