הגעתם לגיל שאפשר להתחיל? הכל על הזרקות חומצה היאלורונית

הזרקות חומצה היאלורונית הפכו לנפוצות במיוחד בשנים האחרונות. מדובר על אחת הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר, אשר מאפשרות מילוי קמטים ופיסול מושלם של עור הפנים. זהו למעשה חומר טבעי המצוי בגוף שלנו ובגופם של בעלי חיים רבים, כך שניתן להזריק אותו ללא שום חשש לאלרגיה או להתפתחות של סיבוכים מיוחדים. התכונה שמייחדת את החומצה ההיאלורונית, היא היכולת שלה לספוח מים, כלומר להגביר את הלחות הטבעית המצויה בעומק העור ולגרום לעליה בנפח. עם הגיל, רמת הלחות של העור שלנו הולכת ויורדת, דבר שגורם לעור נפול ופחות מתוח. אבל הזרקה מדויקת של החומצה, יכולה לעולל פלאים ולגרום לשינוי מהותי במראה העור ואפילו במבנה הפנים.

> קראו גם על טיפול בפיגמנצטיה https://helga.co.il/2014/08/30/הבהרת-העור-הבהרת-כתמים-וטיפול-בפיגמנט/

חומצה היאלורונית – כל מה שכדאי לכם לדעת

מדובר כאמור על חומר טבעי המצוי בגוף שלנו, אך רמתו יורדת לאורך השנים. הזרקה מכוונת של חומצה זו, יכולה לגרום לא רק להגברה ברמת הלחות של העור, אלא גם לעודד ייצור של קולגן ואלסטין. בצורה כזו, ניתן להבטיח לעצמכם מראה עור בריא ומתוח יותר, דבר שיגרום למראה צעיר יותר ולהרגשה כללית טובה יותר. כדאי לדעת כי מדובר על חומצה שיכולה להישאר בגוף שלנו בין שנה לשנתיים, בהתאם לריכוז שבו היא הוזרקה. ככל שהריכוז יהיה גבוה יותר, כך הפעולה שלה תהיה אפקטיבית יותר והיא תישאר בגוף לאורך זמן רב יותר.

על מנת ליהנות מתוצאות טובות יותר שיחזיקו מעמד לאורך זמן, מומלץ לוודא כי הרופא המטפל בכם או הקוסמטקאית הרפואית https://helga.co.il מכירים את התחום ומתמחים בו מזה שנים. כמו כן, חשוב לוודא כי הוא מזריק לכם חומצה היאלורונית טהורה, המגיעה מחברה מוכרת ובעלת כל האישורים הדרושים. במידה ומדובר על הזרקה לאזורים בעלי תנועתיות רבה (כמו מצח או שפתיים למשל), מומלץ קודם כל להחליש את שרירי המקום באמצעות בוטוקס ורק לאחר מכן להזריק. בצורה כזו, התוצאה תשמר לאורך זמן, היות והחומצה תתפרק לאט יותר.

לסיכום, כל מי ששוקלת לבצע הזרקות של חומצה היאלורונית, חייבת לוודא כי היא עובדת אך ורק עם רופא מוסמך ובעל ניסיון רב שנים בתחום.

עצות נוספות מבית מרטה

איך נפטרים מתולעי עץ?

איך נפטרים מתולעי עץ?

פעמים רבות אנשים חושבים כי הם החכמים ביותר בעולם והם חושבים כי יש להם כלים טכנולוגיים מאוד מתקדמים אשר אף אחד לא יודע עליהם כלום,

קרא עוד»
הקשר בין קנאביס למיגרנות

הקשר בין קנאביס למיגרנות

יש אנשים רבים אשר חולמים להמציא מכונה אשר תקרא מחשבות, או להמציא תוכנה אשר תאפשר לנו לשים סרטים מזויפים בטלוויזיה או לשים קולות מזויפים של

קרא עוד»