מטפלת הוליסטית לסובלים מבעיות רגשיות

מטפלת הוליסטית

בעיות רגשיות עשויות להעיק עד מאוד. כל בעיה רגשית ולא הקלה ביותר הופכת להיות לחלק מהאדם והיא מלווה אותו לכל מקום ולכל תחום אליו הוא פונה. יש מגוון שיטות ודרכים לטפל בבעיות רגשיות. יש שיטות יעילות ומוכחות שאכן מצליחות להביא תוצאות, ויש שיטות קיקיוניות למדי שלא ממש מצליחות להביא תוצאות. אבל חשוב לזכור – אם קיימת בעיה רגשית חשוב לטפל בה בהקדם. בטרם היא תתעצם, תתנפח ותקיף את האדם בכל תחומי החיים שלו.

הגישה ההוליסטית

הגישה ההוליסטית רואה את האדם כחטיבה אחת המורכבת מגוף ונפש. הסתכלות זו מציגה את האדם כמכלול שלם שכל רובד משפיע על משנהו. וזה אומר שקושי נפשי עשוי להשפיע על הגוף ולהתבטא כתסמין או מחלה. ולכן אם חשוב לנו לטפל בצורה יעילה בבעיה רגשית או פיסית יש לבחון את התמונה כולה. לראות את האדם על כל היבטיו ובהתאם לכך למצוא את דרך הפתרון. מסתבר כי קיים קשר של ממש בין הגוף והנפש שלנו, והוא זה שמשפיע על הבריאות, על הרגש ועל כל המציאות שלנו בחיים.

היות שכך יהיה נכון לבחון כל מטופל בעין הוליסטית. דהיינו מתוך ראיית המכלול תוך ניסיון למצוא ולאתר את הבעיה שמהווה גורם. כאשר הפתרון של הבעיה תביא כתוצאה שיפור ניכר בכל התחומים. השיטה מתאימה למגוון בעיות רגשיות כמו גם בעיות פיסיות. אם יש לכם ילד מופנם, נער מתפרץ, מבוגר חרד – יתכן והטיפול ההוליסטי יוכל להועיל לו ולעזור לו להיפרד מהקושי הרגשי שלו לצמיתות. כאשר מזהים על מה יושב הקושי וממה הוא נגרם ניתן לסלול את הדרך אל פתרון הבעיה.

תוצאות לטיפולים הוליסטיים

ואכן, המציאות מוכיחה כי טיפולים הוליסטיים מביאים עימם מזור לבעיות רגשיות כמו גם לבעיות פיסיות. המטופלים חוו שינוי משמעותי שנתן להם את הכוחות ואת היכולת להתמודד עם הקושי מולו הם נצבו ולפתור אותו. כמובן שתוצאות הטיפול תלויות במידה רבה במקצועיות של המטפל כמו גם בשיתוף הפעולה של המטופל. יחד ניתן להשיג הישגים נהדרים ולפתור בעיות רגשיות מן השורש.

לעוד מידע לחצו כאן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ההפרדה הכדורית: פענוח המועמד האידיאלי לעדשות מגע לעומת הבלתי מתאים
עדשות מגע, עבור רבים, מייצגות את פסגת הטכנולוגיה האופטית המודרנית, ומספקות שיטה כמעט טבעית לתיקון...
קרא עוד »
ספט 21, 2023
תרופות יעילות לפטרת ציפורניים: נקודות מפתח שכדאי לדעת
פטרת ציפורניים, מצב שכיח אך לעתים קרובות מתעלמים ממנו, יכולה להיות גם לא יפה וגם לא נוחה. למרות...
קרא עוד »
נוב 28, 2023
בחירת הכיסאות המושלמים: טיפים פנימיים לבית ולמשרד
האם אתם בתהליך בחירת כסאות לבית או למשרד? זה אולי נראה כמו משימה פשוטה, אבל יש ניואנסים שרק מומחה ותיק...
קרא עוד »
דצמ 24, 2023