מה ההבדל בין מזון לכלבים בוגרים ושל גורים?

בעלי כלבים רבים כלל לא מודעים לסוגי המזון השונים והשפעתם על הכלבים להם ולכן חשוב להדגיש כי כיום יש לא מעט סוגים שונים של מזון לכלבים. ההבדלים המרכזיים בין סוגי המזון השונים באים לידי ביטוי בחומרים מהם הוא מורכב. ישנם לא מעט סוגי מזונות אשר כוללים חומרים לא בריאים ללא ויטמינים ומינרליים חיוניים לבריאות הכלב. מזונות אלה על פי רוב יהיו זולים יותר אך יפגעו באופן ישיר בבריאותם של הכלבים שלכם. כמו כן ישנם לא מעט הבדלים בין מזונות אשר מיועדים לכלבים בוגרים ולעומתם סוגים אחרים אשר מיועדים לגור כלבים. בחירה נכונה של סוג המזון תבטיח כי הכלב שלכם ישמור על בריאותו התקינה ללא חוסרים של ויטמינים ומינרלים חיוניים לגופו.

מזון שאינו מותאם עלול ליצור חוסרים עמוקים של ויטמינים לכלב שלכם

מנגד, בחירה שאינה נכונה ומתאימה לצרכים האישיים של הכלב שלכם או לחילופין לגילו הביולוגי, עלולה לפגוע בבריאותו או למנוע את התפתחותו התקינה. כל שעליכם לעשות זה להכיר את ההבדלים השונים בין סוגי המזון ולוודא כי המזון בו אתם בוחרים אכן איכותי כמו פרו נייטיב מזון לכלב ומכיל את כל הויטמינים והמינרלים החיוניים להתפתחותו ולבריאותו התקינה. ההבדל המרכזי ביותר בין סוגי המזון המותאמים לגורי כלבים לבין אלה המותאמים לכלבים בוגרים הוא החומרים, הויטמינים והמינרליים אשר מרכיבים את המזון. גורי כלבים צריכים מזון מועשר אשר יסייע להם להתפתח בצורה טובה ותקינה לעומת כלבים בוגרים אשר צריכים ויטמינים ומינרליים קבועים שיסייעו להם לשמור על בריאותם.

התאימו את סוגי המזון לגילו של הכלב

כל שנותר לכם זה להתאים את סוגי המזון האיכותיים ביותר בהתאם לגילו של הכלב במטרה לוודא כי הוא מתפתח בצורה תקינה ובריאה במיוחד. בחירה נכונה תמנע חוסרים עמוקים של ויטמינים ומינרלים אר עלולים לפגוע בהתפתחותו ובבריאותו של הכלב שלכם.

עצות נוספות מבית מרטה

פירות

פירות – למה זה כל כך חשוב?

רבים נוטים לחשוב כי פירות יכולים להזיק לבריאות בשל תכולת הסוכר הגבוהה שלהם. בפועל אין המצב כך כלל וכלל, קראו בהרחבה באתר האקדמיה למזון. בשל הסיבים

קרא עוד»
מוצרים לטיפוח העור של הרבלייף

מוצרים לטיפוח העור של הרבלייף

במהלך השנים, נוצרו לא מעט תכשירים ומוצרים שונים שנועדו לעזור לנו לטיפוח העור. מדובר על מוצרים ומכשירים שכוללים בתוכם מרכיבים מסוגים שונים, בפרט טבעיים, אשר

קרא עוד»