חשיבות של צוות טוב בבית אבות סיעודי

צוות טוב בבית אבות סיעודי

המעבר לבית אבות סיעודי הוא שלב קריטי שמשפיע על חייו של הקשיש. ככל שהמצב של הקשיש מורכב יותר כך הצורך גדול ואולי גם הכרחי, ומנגד – מורכב וקשה יותר. אך במידה וכבר התקבלה ההחלטה, והקשיש עובר לגור בבית אבות מתאים למצבו, חשוב להיות בטוחים כי בית האבות מתאים לצרכיו ולמצבו, והוא יוכל לקבל במקום את כל הצרכים שלו באופן הטוב ביותר.

מה שחשוב בבית אבות סיעודי

יש כל כך הרבה פרמטרים שחשוב לוודא אותם לפני שמעבירים את הקשיש לבית האבות הסיעודי, למידע נוסף. בין היתר חובה עלינו לוודא כי מבחינה רפואית יש לצוות במקום את הכלים לטפל בו בצורה טובה ככל האפשר. לברר לגבי פעילות חברתית, לראות כי החדר יהיה נעים, מטופח ומאפשר ועוד כהנה וכהנה.

הדבר החשוב מכל

אך אפשר לומר בנחרצות כי מה שחשוב מכל זה הצוות בבית האבות. הצוות הזה שעתיד לשרת אותו לבצע עבורו פעולות הכרחיות במהלך היום. לכן עלינו לברר היטב ולוודא לפני הכול כי הצוות מקצועי ומכיר היטב את העבודה. ולצד זאת הוא מסור וקשוב לקשישים. ועושה כל מאמץ להשביע את רצונם. לא קל לטפל בקשישים וזה לא סוד. מדובר על אתגר לא קל שהעובדים בבית אבות מתמודדים אתו ברמה יומיומית. אבל אם הם בחרו בתחום הזה מסתבר כי יש להם משיכה אליו ויש להם גם את הכלים להגיש את הטיפול המתאים לקשישים שחוסים במקום.

ההרגשה, הטיפול והכבוד

כשהצוות בבית האבות הסיעודי הוא צוות טוב הקשיש ירגיש את זה לכל אורך הדרך. הוא יקבל טיפול מסור ואכפתי. יכבדו אותו וגם יתנו לו לחוש את זה. ידאגו להרגשה שלו ויספקו לו צרכים פיסיים וחברתיים גם יחד. כאשר הקשיש מקבל טיפול אנושי ומסור כזה הוא עתיד לחוות תקופה טובה ונעימה בבית האבות הסיעודי. המצב הבריאותי שלו יקבל את ההתייחסות הרצינית והוא יוכל לעבור תקופת חיים שלווה ונעימה בבית האבות. כמובן שלצד הצוות המסור של בית האבות חובה לדאוג לביקורים סדירים ומחוות מצד בני המשפחה.

קראו עוד מידע חשוב http://www.besiva-tova.co.il/2019/08/13/nursing-home-for-the-mentally-ill/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החלקת שיער יפנית – מה הסכנות
במספרות אפשר לבצע כמה סוגים של החלקות. לקוחה המעוניינת לבצע החלקה חשוב שתוודא שמדובר בספר בעל ידע...
קרא עוד »
נוב 12, 2019
בדיקות קרדיולוגיות
קרדיולוגיה היא המחקר והטיפול בהפרעות בלב וכלי הדם. אדם הסובל ממחלת לב וכלי דם, יכול לפנות לקרדיולוג,...
קרא עוד »
ינו 23, 2021
חטיף חלבון ללא סוכר
חטיפי חלבון נועדו לתת מענה בעיקר לספורטאים ואנשים שמתאמנים באופן קבוע, לצורך בניית מסת שריר בריאה....
קרא עוד »
אוק 12, 2021