מתיחת גוף

המהירות שבו העולם שלנו מתקדם הוא מיוחד ומבריק ולא משהו שחשבנו שיהיה כל כך מהר. הקידמה הביאה עימה טכנולוגיה מתקדמת ביותר שמאפשרת לנו לעשות כמעט כל דבר – גם אם מדובר במתיחת גוף..

 

מתיחת גוף

מתיחת גוף היא הליך המתבצע בקליניקות של מנתחים פלסטיים מהטובים ביותר שיש. זו יכולת טכנולוגית מתקדמת שבאמצעותה, ניתן לעשות כמעט כל דבר וכל שינוי בגוף האדם. מתיחת גוף היא לא משהו חדש אך היא כן התפתחה מאוד בשנים האחרונות.

 

מנתחים פלסטיים

מנתחים פלסטיים במרכז הקוסמטיקה והפלסטיקה לכירורגיה פלסטית בארץ, מציעים מתיחות גוף כדי לעזור לאנשים שאיבדו כמות גדולה של משקל לשקף את הדימוי החדש והחיובי יותר שיש להם לעצמם.

 

באילו אזורים בגוף מומלץ לעבור את ההליך?

מתיחת גוף עשויה לכלול אזורים אלה:

אזור הבטן – באופן מקומי או משתרע סביב הצדדים ולאזור הגב התחתון

ירך – הירך הפנימית, החיצונית או האחורית, או היקף הירך

סנטר – אזור הסנטר הוא מהמקומות היותר פופולריים לניתוחים מסוג זה

הזדקנות, נזקי שמש, הריון, תנודות משמעותיות במשקל וגורמים גנטיים, עשויים לתרום לגמישות רקמה לקויה שעלולה לגרום לנפילה של הבטן, הישבן והירכיים.

 

מדוע לבחור במנתח גוף?

כשאתם שוקלים לעשות מתיחת גוף, חפשו תמיד מנתח קוסמטי ופלסטי מוסמך עם הכשרה מיוחדת וניסיון משמעותי. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בחרו מנתח קוסמטי המזוהה עם מרכז רפואי מרכזי נחשב.

כיוון שמדובר בניתוחים שלא תמיד ניתן להחזיר למצב הראשוני, חשוב שאת הפסקה הקודמת תכניסו טוב טוב לראש שלכם ותבחרו רק במנתחים הפלסטיים למתיחת גוף מהטובים ביותר בארץ.

הקפידו לשאול את המנתח הקוסמטי שלכם לגבי תעודותיו, הכשרתו וכמה הליכים הוא או היא ביצעו בעברם.

 

פנו אלינו עוד היום – חתך הזהב.

עצות נוספות מבית מרטה

שירותים למטפלים

שירותים למטפלים

בתוך שירותים למטפלים, כלולים גם ייעוץ והכוונה למטפלים מכל הסוגים. בדרך כלל, בגלל האופי השירותי של המטפלים כשהם רואים בעבודה שלכם שירות ושליחות, קשה להם

קרא עוד»
לטפל בכאבים בלייזר

איך לטפל בכאבים בלייזר ?

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מאוד מעניין ומקיף בעולם הרפואה. פחות ופחות פעולות פולשניות, יותר ויותר פעולות שמתבצעות באמצעות מכשירי לייזר. כלומר, פעולות שמתבצעות

קרא עוד»
תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

אנשים רבים בארץ ובעולם רוכשים ביטוח סיעודי ליום שאחרי. לא תמיד הם מקבלים את המגיע להם מחברות הביטוח ולכן, באנו עם מאמר זה לספר לכם

קרא עוד»