מתיחת גוף

המהירות שבו העולם שלנו מתקדם הוא מיוחד ומבריק ולא משהו שחשבנו שיהיה כל כך מהר. הקידמה הביאה עימה טכנולוגיה מתקדמת ביותר שמאפשרת לנו לעשות כמעט כל דבר – גם אם מדובר במתיחת גוף..

 

מתיחת גוף

מתיחת גוף היא הליך המתבצע בקליניקות של מנתחים פלסטיים מהטובים ביותר שיש. זו יכולת טכנולוגית מתקדמת שבאמצעותה, ניתן לעשות כמעט כל דבר וכל שינוי בגוף האדם. מתיחת גוף היא לא משהו חדש אך היא כן התפתחה מאוד בשנים האחרונות.

 

מנתחים פלסטיים

מנתחים פלסטיים במרכז הקוסמטיקה והפלסטיקה לכירורגיה פלסטית בארץ, מציעים מתיחות גוף כדי לעזור לאנשים שאיבדו כמות גדולה של משקל לשקף את הדימוי החדש והחיובי יותר שיש להם לעצמם.

 

באילו אזורים בגוף מומלץ לעבור את ההליך?

מתיחת גוף עשויה לכלול אזורים אלה:

אזור הבטן – באופן מקומי או משתרע סביב הצדדים ולאזור הגב התחתון

ירך – הירך הפנימית, החיצונית או האחורית, או היקף הירך

סנטר – אזור הסנטר הוא מהמקומות היותר פופולריים לניתוחים מסוג זה

הזדקנות, נזקי שמש, הריון, תנודות משמעותיות במשקל וגורמים גנטיים, עשויים לתרום לגמישות רקמה לקויה שעלולה לגרום לנפילה של הבטן, הישבן והירכיים.

 

מדוע לבחור במנתח גוף?

כשאתם שוקלים לעשות מתיחת גוף, חפשו תמיד מנתח קוסמטי ופלסטי מוסמך עם הכשרה מיוחדת וניסיון משמעותי. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בחרו מנתח קוסמטי המזוהה עם מרכז רפואי מרכזי נחשב.

כיוון שמדובר בניתוחים שלא תמיד ניתן להחזיר למצב הראשוני, חשוב שאת הפסקה הקודמת תכניסו טוב טוב לראש שלכם ותבחרו רק במנתחים הפלסטיים למתיחת גוף מהטובים ביותר בארץ.

הקפידו לשאול את המנתח הקוסמטי שלכם לגבי תעודותיו, הכשרתו וכמה הליכים הוא או היא ביצעו בעברם.

 

פנו אלינו עוד היום – חתך הזהב.

עצות נוספות מבית מרטה

גידול צמחים בבית

גידול צמחים בבית

צמחים, צריכים להיות מרכיב חיוני בכל עיצוב פנים. הצבע הירוק של הצמחים מאיר חללים פנימיים (גם אם הם לא חללי גידול) וידוע שיש להם איכויות המעצימות

קרא עוד»
בגדי עבודה

בגדי עבודה

בטיחות בעבודה נמדדת גם בסביבת העבודה המבוקרת על ידי מנהלים ועובדים, גם בציוד שחייב להיות בטיחותי וגם בביגוד אותו לובשים העובדים. בגדי עבודה חייבים להתאים

קרא עוד»
הדברה ירוקה

מהי הדברה ירוקה

הדברה ירוקה מורכבת מחומרים שונים שכולם אקולוגיים ואינם מזיקים לסביבה. זאת לעומת הדברה רגילה שמורכבת מחומרים כימיים שמזיקים לאיכות הסביבה ולכן לקוחות רבים מעדיפים לבצע

קרא עוד»