מתיחת גוף

המהירות שבו העולם שלנו מתקדם הוא מיוחד ומבריק ולא משהו שחשבנו שיהיה כל כך מהר. הקידמה הביאה עימה טכנולוגיה מתקדמת ביותר שמאפשרת לנו לעשות כמעט כל דבר – גם אם מדובר במתיחת גוף..

 

מתיחת גוף

מתיחת גוף היא הליך המתבצע בקליניקות של מנתחים פלסטיים מהטובים ביותר שיש. זו יכולת טכנולוגית מתקדמת שבאמצעותה, ניתן לעשות כמעט כל דבר וכל שינוי בגוף האדם. מתיחת גוף היא לא משהו חדש אך היא כן התפתחה מאוד בשנים האחרונות.

 

מנתחים פלסטיים

מנתחים פלסטיים במרכז הקוסמטיקה והפלסטיקה לכירורגיה פלסטית בארץ, מציעים מתיחות גוף כדי לעזור לאנשים שאיבדו כמות גדולה של משקל לשקף את הדימוי החדש והחיובי יותר שיש להם לעצמם.

 

באילו אזורים בגוף מומלץ לעבור את ההליך?

מתיחת גוף עשויה לכלול אזורים אלה:

אזור הבטן – באופן מקומי או משתרע סביב הצדדים ולאזור הגב התחתון

ירך – הירך הפנימית, החיצונית או האחורית, או היקף הירך

סנטר – אזור הסנטר הוא מהמקומות היותר פופולריים לניתוחים מסוג זה

הזדקנות, נזקי שמש, הריון, תנודות משמעותיות במשקל וגורמים גנטיים, עשויים לתרום לגמישות רקמה לקויה שעלולה לגרום לנפילה של הבטן, הישבן והירכיים.

 

מדוע לבחור במנתח גוף?

כשאתם שוקלים לעשות מתיחת גוף, חפשו תמיד מנתח קוסמטי ופלסטי מוסמך עם הכשרה מיוחדת וניסיון משמעותי. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בחרו מנתח קוסמטי המזוהה עם מרכז רפואי מרכזי נחשב.

כיוון שמדובר בניתוחים שלא תמיד ניתן להחזיר למצב הראשוני, חשוב שאת הפסקה הקודמת תכניסו טוב טוב לראש שלכם ותבחרו רק במנתחים הפלסטיים למתיחת גוף מהטובים ביותר בארץ.

הקפידו לשאול את המנתח הקוסמטי שלכם לגבי תעודותיו, הכשרתו וכמה הליכים הוא או היא ביצעו בעברם.

 

פנו אלינו עוד היום – חתך הזהב.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»