מתיחת גוף

המהירות שבו העולם שלנו מתקדם הוא מיוחד ומבריק ולא משהו שחשבנו שיהיה כל כך מהר. הקידמה הביאה עימה טכנולוגיה מתקדמת ביותר שמאפשרת לנו לעשות כמעט כל דבר – גם אם מדובר במתיחת גוף..

 

מתיחת גוף

מתיחת גוף היא הליך המתבצע בקליניקות של מנתחים פלסטיים מהטובים ביותר שיש. זו יכולת טכנולוגית מתקדמת שבאמצעותה, ניתן לעשות כמעט כל דבר וכל שינוי בגוף האדם. מתיחת גוף היא לא משהו חדש אך היא כן התפתחה מאוד בשנים האחרונות.

 

מנתחים פלסטיים

מנתחים פלסטיים במרכז הקוסמטיקה והפלסטיקה לכירורגיה פלסטית בארץ, מציעים מתיחות גוף כדי לעזור לאנשים שאיבדו כמות גדולה של משקל לשקף את הדימוי החדש והחיובי יותר שיש להם לעצמם.

 

באילו אזורים בגוף מומלץ לעבור את ההליך?

מתיחת גוף עשויה לכלול אזורים אלה:

אזור הבטן – באופן מקומי או משתרע סביב הצדדים ולאזור הגב התחתון

ירך – הירך הפנימית, החיצונית או האחורית, או היקף הירך

סנטר – אזור הסנטר הוא מהמקומות היותר פופולריים לניתוחים מסוג זה

הזדקנות, נזקי שמש, הריון, תנודות משמעותיות במשקל וגורמים גנטיים, עשויים לתרום לגמישות רקמה לקויה שעלולה לגרום לנפילה של הבטן, הישבן והירכיים.

 

מדוע לבחור במנתח גוף?

כשאתם שוקלים לעשות מתיחת גוף, חפשו תמיד מנתח קוסמטי ופלסטי מוסמך עם הכשרה מיוחדת וניסיון משמעותי. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בחרו מנתח קוסמטי המזוהה עם מרכז רפואי מרכזי נחשב.

כיוון שמדובר בניתוחים שלא תמיד ניתן להחזיר למצב הראשוני, חשוב שאת הפסקה הקודמת תכניסו טוב טוב לראש שלכם ותבחרו רק במנתחים הפלסטיים למתיחת גוף מהטובים ביותר בארץ.

הקפידו לשאול את המנתח הקוסמטי שלכם לגבי תעודותיו, הכשרתו וכמה הליכים הוא או היא ביצעו בעברם.

 

פנו אלינו עוד היום – חתך הזהב.

עצות נוספות מבית מרטה

סנפלינג – המדריך לגולש המתחיל

סנפלינג היא פעילות מרגשת ומרגשת שגולשים מתחילים יכולים ליהנות ממנה. זה כרוך בשימוש בחבלים ורתמות כדי לרדת במדרון תלול או סלע. עם הציוד המתאים וההדרכה

קרא עוד»

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»