רפואה משלימה לחולי סרטן בתל אביב – איך בוחרים את המקום הנכון

במשך השנים התרגלנו שלצד רפואה קונבנציונאלית, רגילה, אנחנו יכולים למצוא גם רפואה משלימה, קרי אלטרנטיבית. מדובר על רפואה אשר מקורה בתורות מן המזרח הרחוק אשר פותחו במהלך השנים וכוללים גם אמצעים מערביים, מתקדמים יותר.

רפואה משלימה, כידוע, מתעסקת בקשר שבין הגוף לנפש מתוך גישה שאם אנחנו חשים תחושת כאב מסוימת, אזי שלא מדובר רק בהיבט פיזי אלא גם בהיבט נפשי, לחץ, חרדות, מתח ודברים שיכולים להשפיע על הגוף שלנו. במהלך השנים, השימוש באפשרויות שמציעה לנו רפואה זו גברו וכן אפשר למצוא הרבה יותר שילובים של רפואה משלימה עם מחלות מסוימות וספציפיות, דוגמא סרטן.  

כל מי שמחפש היום מטפלים בתחום של רפואה משלימה לצורך טיפול במחלת הסרטן יכול לפנות למומחים בתחום, בפרט באזור תל אביב. ניתן למצוא הרבה מאוד מטפלים מומחים שמחזיקים ברשותם קליניקות ומרכזים רפואיים המספקים טיפול אלטרנטיבי לחולי סרטן בתל אביב וכמובן לחולים בכל סוגי הסרטן הקיימים. 

איך בוחרים את המטפל הנכון?

בשביל לבחור מטפל לצורך טיפול במחלת סרטן, אנחנו צריכים לבחון תחילה באילו סוגי טיפולים הוא משתמש, אילו שירותים הוא יכול לספק לנו, וכן אנחנו יכולים וצריכים לבדוק איזה ניסיון עומד לרשותו, כמה שנים הוא בתחום ומה הכלים שהוא יכול לספק לנו בשביל לבצע את הטיפול ברמה הגבוהה ביותר. 

מעבר לכך, אנחנו צריכים לבחון איזו תוכנית טיפול הוא יכול לספק לנו בהתאם למצב שלנו. אנחנו צריכים להחליט האם התוכנית יכולה להתאים לצרכים שלנו לא רק מבחינה טיפולית אלא גם מבחינות אחרות, כולל מסיבות נפשיות. 

צריך לציין, היום להבדיל מבעבר, גם רופאים ברפואה קונבנציונאלית מאמינים שרפואה משלימה במסגרת ניו הופ מרכז רפואי לחולי סרטן יכולה לעזור למטופלים במחלת הסרטן. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התחלתם להתאמן כדי לפתח שרירים? מה אתם צריכים לדעת
אין אדם אשר לא רוצה להיות חטוב ושרירי, העניין הוא שהדרך היחידה להשיג זאת היא באמצעות אימונים ואימונים...
קרא עוד »
מרץ 12, 2019
באלאנס בורד – הדרך ללמוד איך לייצר שיווי משקל
אחד השלבים החשובים ביותר בהתפתחות ילדים מבחינה פיזיולוגית, מבחינת תנועה וגמישות, ובכלל תהליך חשוב...
קרא עוד »
ספט 23, 2021
מדרסים לספורט
פעילות ספורטיבית היא מבין הפעולות החשובות ביותר שאנו מבצעים בחיי היום יום שלנו. אנחנו יכולים לצאת...
קרא עוד »
ינו 05, 2021