מפחיתים לחצים בעזרת מיינדפולנס

החיים בעידן שלנו הם חיים עמוסים בלחצים ובמתחים. העולם הופך להיות תחרותי יותר משנה לשנה, אם נוסיף לזה את הקשיים הכלכליים ובנוסף לכל גם את המצב הביטחוני הרעוע וקבלנו חיים מלאים בלחץ, חיים מלאי חרדה וירידה משמעותית באיכות החיים.

שיטות רבות צצות להן כל העת כפטריות לאחר הגשם כאשר כל שיטה מתיימרת להבטיח כי החיים יהפכו להיות נינוחים יותר, רגועים יותר ואיכות החיים תשתפר. האמת היא שיש בכל אלו הרבה מן האמת. שיטות רבות מתבררות כיעילות בהחלט ואלו משפרות במידה מהותית את איכות החיים.

אנחנו כאן כדי לספר לכם על השיטה שהחלה לתפוס תאוצה. מדובר בשיטת מיינדפלוס.

קצת על מיינדפלוס

שיטת מיינדפלוס היא למעשה שיטה אשר נועדה על מנת לסייע לאדם להתחבר לעצמו, להכיר טוב יותר את הצרכים שלו, את הרגשות שלו ואת כל מה שהוא. באמצעות השיטה מסוגל כל אחד להגיע למצב של חיבור עצמי עמוק והודות לכך הוא מסוגל לתפקד אחר כך בצורה הרבה יותר טובה וגם הרבה יותר יעילה.

מיינדפלוס – כדי להבין את העולם טוב יותר

מלבד החיבור העצמי של האדם, פועלת השיטה על חיבור אמיתי גם מול הסובבים אותנו. האדם שרוצה לחיות חיים טובים חייב להבין את זולתו, להיות קשוב לדבריו ולחיות גם את הסביבה. באמצעות שיטת מיינדפלוס ניתן להגיע גם להישגים בתחום הזה כאשר באמצעות תרגילים פשוטים מסוגל האדם להגיע לרמת הבנה גבוהה מול הזולת ובעקבות כך גם לאיכות חיים טובה הרבה יותר.

קורסים איכותיים ואמינים

כל מי שרוצה ללמוד ולהכיר טוב יותר את השיטה, חייב ללמוד אותה לעומק באמצעות קורס מיינדפולנס אונליין, להכיר אותה היטב ורק לאחר שהוא מבין איך וכיצד היא פועלת הוא יהיה מסוגל להתחיל לתרגל את התרגילים ואף להגיע באמצעותם אל המטרות הרצויות.

לא מדובר כאן במשהו חובבני או בטיפים בלבד. זוהי שיטה בנויה שיש לה כלים, יש לה מטרות מוגדרות ומי שרוצה להצליח לחולל שינוי אמיתי בחייו, חייב להשקיע ולרכוש את ארגז הכלים הייחודי בצורה מסודרת ועקבית בעזרת לימודי מדיטציה.

שווה להכיר את הכלים ולהתאמן על פי השיטה וכמובן ליהנות מהתוצאות.

עצות נוספות מבית מרטה

טיפול בנחירות

טיפול בנחירות

לא מעט אנשים נוחרים כשהם ישנים. זה מצב טבעי שנובע ממבנה האף, מהסינוסים שלהם, וכן מבעיות שונות במאפייני הנשימה שלהם. העניין הוא, שהנחירות יכולות להפריע

קרא עוד»
נשירת שיער

נשירת שיער: למה זה קורה לי?

אנשים רבים סובלים מנשירת שיער, כשיש מגוון רחב של סיבות לכך, החל מסיבות תזונתיות, דרך סיבות גנטיות ועד למצבי חרדה או דיכאון. מהן הסיבות הנפוצות

קרא עוד»
גיינרים

גיינרים

הרבה פעמים אנשים שאינם באים מעולם הספורט או מעולם פיתוח הגוף והשרירים, נוטים לחשוב שכל ההתעסקות בתחום מתחילה ונגמרת באימונים ותרגילים פיזיים. זה לא מדויק.

קרא עוד»