3 יתרונות של תוספי תזונה לספורטאים

ספורטאים בניגוד לכולם, זקוקים לתזונה עשירה יותר ולמזון שיחזק אותם ואת מסת השריר.

קשה מאוד לקבל את כל מה שהגוף צריך באמצעות צריכה רגילה של מוצרי מזון טבעיים, בריאים ככל שיהיו. תוספי התזונה ממלאים את החסר ומשלימים את כל מה שהגוף צריך.

להלן 3 יתרונות שיש בנטילת תוספי תזונה ובמיוחד עבור ספורטאים.

נטילת תוספי תזונה חשובה מאוד עבור כל אחד. במיוחד עבור ספורטאים שזקוקים לחומרי בניין איכותיים וחזקים.

נמנה את היתרונות במיוחד עבור ספורטאים.

  • תוספי תזונה משלימים את התזונה החסרה – גם אדם שאוכל את כל אבות המזון והוא מקפיד לאכול את כל מה שפירמידת המזון מורה, בכמויות הנדרשות המדויקות, עדיין עשוי לסבול מחסרים תזונתיים בגלל המזון המתועש שיש היום, המזון העמוס בכימיקלים ובהורמונים כאשר אלו פוגמים באיכות כמו גם בערכים התזונתיים שלו. תוספי התזונה באים להשלים את כל אותם החסרים. כך למשל אומגה 3 שחשוב כל כך לספורטאים. כדי להגיע לכמות הנצרכת עבורם, יש ליטול תוסף תזונה. אותו הדבר עם כמויות הסידן הנדרשות. תוספי המזון מעניקים את הכמות הרצויה בלי שיהיה צורך לחשב ולספור כמה ומה אכלו.
  • תוספי תזונה עבור ספורטאים שאין להם זמן לאכול – ספורטאים רבים מתקשים מאוד למצוא את הזמן לסעוד ארוחות מסודרו ומזינות. לעיתים הם חוטפים מכל הבא ליד רק כדי להרגיע את הקיבה הריקה. כאשר הם נוטלים את תוספי המזון, הם לכל הפחות יכולים להיות רגועים כי הגוף שלהם יקבל את מה שהוא צריך גם בלי שיאכלו בצורה מסודרת.
  • ספיגה גבוהה – תוספי המזון מבטיחים ספיגה גבוהה וטובה של הערכים התזונתיים כך שהגוף יקבל הרבה יותר לאחר נטילת אותם התוספים. הוויטמינים ייספגו בצורה הטובה ביותר הודות לייצור החכם של תוספי התזונה הללו. למעשה מקבל האדם את כל מה שהוא צריך, בקלות רבה, ללא שיהיה עליו לעמול על הכנת מזונות מיוחדים ועל מעקב מדוקדק אחר המזון אותו הוא אוכל.

תוספי התזונה שנוטלים באופן קבוע, ממלאים את החסר ומעניקים לגוף את כל מה שהוא צריך לצורך המשך הפעילות הספורטיבית.

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»