האם סנדלים שטוחות לנשים בריאות לכף הרגל?

בריאות כף הרגל משליכה על ההרגשה הכללית שלנו, כי הרגל מהווה עבורנו עוגן ובסיס. הרגל נושאת את משקל הגוף כולו ומספקת לנו יציבות, גמישות ויכולת תנועה. אך כאשר כף הרגל אינה מקבלת את הנדרש לה, הדבר משפיע על הגוף כולו. הרגל שלנו יודעת לפצות את עצמה ולגרום לתגובת שרשרת שעלולה לכלול כאבים באזורים שונים בגופנו. זו הסיבה בגינה חשוב כל כך לבחור נעליים בריאות ומתאימות שתענינה על הצורך ותלווינה אותנו לכל מקום בנוחות ובנאמנות.

סנדלים שטוחות ובריאות כף הרגל

כאן נשאלת השאלה האם סנדלים שטוחות בריאות לכף הרגל. התשובה הינה אינדיבידואלית והיא תשתנה מאישה לאישה, ולא רק – היא תהיה שונה גם לאותה אישה מתקופה אחת לתקופה אחרת, משימוש אחד לשימוש אחר… כיוון שכך חשוב לכל אחת לעשות את החושבים של עצמה, לשקול, למדוד ולהחליט האם נכון לה לנעול סנדלים שטוחות לנשים.

בין היתר יש לבחון את הנקודות הללו:

  • האם הסנדל מעניק לרגל יציבות – כף הרגל שלנו צריכה להיות יציבה היטב בתוך הנעל. כשהיא אחוזה היטב הרגל עומדת ישר וכל הגוף שלנו ישר בעקבותיו. גם סנדלים שטוחות לנשים יכולות להיות יציבות, אם הן אכן יוצרו עבור מטרה זו. כדי לספק יציבות צריך הסנדל להיות בעל סוליה עבה מספיק, והרצועות צריכות להיות מותאמות היטב לממדי כף הרגל. כך שכאשר את מכניסה את הרגל שלך פנימה, היא אחוזה היטב.
  • האם הסנדל איכותי וארגונומי – חשוב שהסנדל יהיה מתאים לכף הרגל ומותאם מבחינה אורתופדית, כדי שהוא אכן יוכל להעניק לכף רגלך את היציבות הנחוצה ואת המנח המדויק שיאפשר לגופך לצעוד בבטחה ועם כף רגל ישרה על הקרקע.

 

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»