דיקור סיני ואיך הוא מסייע לבריאותכם

יותר ויותר מטופלים בוחרים לעבור טיפולים אצל מומחים בדיקור, על מנת שיוכלו להתמודד עם בעיות שונות, בין אם מדובר בהיבט הפיזי, ובין אם מדובר בהיבט הנפשי. 

אין ספק שדיקור סיני הפך עם השנים, לאחד מתחומי הטיפול הפופולאריים ביותר. זה בא לידי ביטוי בכך, שאם בעבר היה מדובר בטיפול אשר הוגדר אלטרנטיבי, לא קונבנציונאלי, הרי שכיום מדובר על טיפול שגרתי כמעט, שהרבה פעמים גם מרכזים רפואיים ורופאים בגישה רגילה, שולחים אליו מטופלים שמתמודדים עם בעיות שונות. 

דיקור סיני הוא טיפול שמתאפיין בשימוש במחטים קטנים, אותם נהוג להניח במקומות שונים בגוף. (קראו אודות מחט רוח המקום לרפואה משלימה). לא מדובר על מחטים כואבים, הם מונחים בעדינות ובזהירות באזורים בהם יש תחושת כאב או לחילופין, במקומות שיכולים להשפיע על אזורים בהם מתמודדים עם בעיה מסוימת. צריך להדגיש, מדובר על טיפול שמתבצע מספר פעמים, עד שמסיימים אותו באופן סופי, וניתן לבצע אותו גם באופן שגרתי, כלומר, לא חייבים סיבה מיוחדת בשביל לעבור דיקור. 

איך הוא סייע לנו?

הייחוד של דיקור סיני כמו כוסות רוח הוא בכך, שמדובר בטיפול שיכול לעזור בצד הפיזי והנפשי. הרעיון הוא שהמחטים משחררים אנרגיות ולחצים מהגוף, ובכך מאפשרים לאזורים בהם יש בעיות להבריא. הנחת היסוד של הרפואה הסינית בכלל, אומרת שכל תחושה שאנחנו חשים בגוף, כל כאב, הוא לא נקודתי, אלא עניין שנובע ממצב מסוים שהגוף נמצא בו. 

ברגע שאנחנו משחררים את הלחץ, את האנרגיות השליליות ונותנים לגוף להירגע, אז הרבה יותר קל להתמודד עם כאבים ולחצים שיכולים להשפיע על הגוף בצורות שונות. כאמור, הדיקור מיועד גם למצבים בהם חשים כאב פיזי, גם כאשר יש בעיות באיברים פנימיים, וכן כשחשים מתח, חרדה או תחושות נפשיות אחרות.

עצות נוספות מבית מרטה

גידול צמחים בבית

גידול צמחים בבית

צמחים, צריכים להיות מרכיב חיוני בכל עיצוב פנים. הצבע הירוק של הצמחים מאיר חללים פנימיים (גם אם הם לא חללי גידול) וידוע שיש להם איכויות המעצימות

קרא עוד»
בגדי עבודה

בגדי עבודה

בטיחות בעבודה נמדדת גם בסביבת העבודה המבוקרת על ידי מנהלים ועובדים, גם בציוד שחייב להיות בטיחותי וגם בביגוד אותו לובשים העובדים. בגדי עבודה חייבים להתאים

קרא עוד»
הדברה ירוקה

מהי הדברה ירוקה

הדברה ירוקה מורכבת מחומרים שונים שכולם אקולוגיים ואינם מזיקים לסביבה. זאת לעומת הדברה רגילה שמורכבת מחומרים כימיים שמזיקים לאיכות הסביבה ולכן לקוחות רבים מעדיפים לבצע

קרא עוד»