מהו בוסטר לפנים?

בוסטר לפנים

בוסטר הוא מוצר חדשני אשר מסייע לעור להתגבר על חוסרים שקיימים בו. הבוסטר מעניק לו חיוניות רבה שנראית מהר מאד במראה החיצוני של הפנים.

בוסטר עבור עור הפנים 

לאחר השימוש במוצר כמו בוסטר לעור הפנים קיימת תחושה נפלאה של רעננות וערנות. ההרכב הייחודי של הבוסטר מכיל חומרים ייעודיים לטיפול באנטי אייג'ינג, הם מרגיעים את העור ומעניקים לו חיוניות והתחדשות בכל נקודה ברחבי הפנים ובמיקומים ספציפיים שבהם קיימת דרישה מוגברת לשיפור הנראות כמו סביב העיניים.

הבוסטר מעניק לעור הפנים את הוויטמינים הנחוצים לו, את המרכיבים הדרושים להזנת העור ואת הטיפול בקמטים כדי להיראות תמיד צעירה.

חידוש העור בפנים 

המראה החדש והצעיר שמעניק הבוסטר כולל חלבוני קולגן ואלסטיו, חומצה היאלורונית ועוד. בזכותם לאחר שימוש תדיר בסרום, נעלמים הקמטים הקטנים והעור שהיה עייף הופך להיות מלא בחיוניות.

מי שמעוניינת בפנים קורנות וזוהרות משתמשת בבוסטר לפנים שמעניק לפנים את זריקת המרץ הנחוצה לו.

השימוש בבוסטר 

האנרגיה הרבה אשר קיימת בכל בקבוקון של בוסטר, הובילה אותו להיות מוצר נדרש. כל מי שהשתמשה פעם אחת בבוסטר נחשפת ליכולות שלו ורואה את השינויים התהומיים בעור שלה. עקב כך היא משתמשת בתכשיר זה בהתמדה ובוחרת את האפשרויות הנכונות עבורה בהתאם למצבו של העור שלה.

אם היא זקוקה לבוסטר לשיקום עור פנים פדום, זקוקה לטיפול ייחודי סביב העיניים או במקום אחר ברחבי העור. 

אפשר לומר שתכשיר חדשני זה מבית Jelixir יצר מהפך בשימוש בתכשירים השונים לעור הפנים ועקב השימוש בו, נוצר מצב שבו תכשירים קוסמטיים אחרים הם מיותרים והוא ממלא את הצורך בהתחדשות העור ובשיקומו באופן רציף עד ההגעה למצב האידאלי שבו העור הוא חיוני, מלא ברק ובעל תאי עור חדשים ופעילים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מארז בריאות – מה הוא כולל?
במשך השנים, כל הנושא של תזונה בריאה הפכה להיות דבר מאוד משמעותי ונפוץ בקרב אוכלוסיות רבות. יותר ויותר...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021
איך יודעים מה המינון המומלץ של תוספי מזון לספורטאים בתזונה? 
בדורות האחרונים בכלל, ובשנים האחרונות בפרט, ישנם תחומי ספורט רבים שבהם מתאמנים ללא הרף. רבים מבין...
קרא עוד »
פבר 02, 2021
סבונים ממותגים למגוון אירועים
בתחום המורכב של תכנון אירועים ומיתוג, כל פרט פורש נרטיב שמהדהד הרבה מעבר לרגע. בין שלל האפשרויות...
קרא עוד »
אוג 09, 2023