מהו בוסטר לפנים?

בוסטר הוא מוצר חדשני אשר מסייע לעור להתגבר על חוסרים שקיימים בו. הבוסטר מעניק לו חיוניות רבה שנראית מהר מאד במראה החיצוני של הפנים.

בוסטר עבור עור הפנים 

לאחר השימוש במוצר כמו בוסטר לעור הפנים קיימת תחושה נפלאה של רעננות וערנות. ההרכב הייחודי של הבוסטר מכיל חומרים ייעודיים לטיפול באנטי אייג'ינג, הם מרגיעים את העור ומעניקים לו חיוניות והתחדשות בכל נקודה ברחבי הפנים ובמיקומים ספציפיים שבהם קיימת דרישה מוגברת לשיפור הנראות כמו סביב העיניים.

הבוסטר מעניק לעור הפנים את הוויטמינים הנחוצים לו, את המרכיבים הדרושים להזנת העור ואת הטיפול בקמטים כדי להיראות תמיד צעירה.

חידוש העור בפנים 

המראה החדש והצעיר שמעניק הבוסטר כולל חלבוני קולגן ואלסטיו, חומצה היאלורונית ועוד. בזכותם לאחר שימוש תדיר בסרום, נעלמים הקמטים הקטנים והעור שהיה עייף הופך להיות מלא בחיוניות.

מי שמעוניינת בפנים קורנות וזוהרות משתמשת בבוסטר לפנים שמעניק לפנים את זריקת המרץ הנחוצה לו.

השימוש בבוסטר 

האנרגיה הרבה אשר קיימת בכל בקבוקון של בוסטר, הובילה אותו להיות מוצר נדרש. כל מי שהשתמשה פעם אחת בבוסטר נחשפת ליכולות שלו ורואה את השינויים התהומיים בעור שלה. עקב כך היא משתמשת בתכשיר זה בהתמדה ובוחרת את האפשרויות הנכונות עבורה בהתאם למצבו של העור שלה.

אם היא זקוקה לבוסטר לשיקום עור פנים פדום, זקוקה לטיפול ייחודי סביב העיניים או במקום אחר ברחבי העור. 

אפשר לומר שתכשיר חדשני זה מבית Jelixir יצר מהפך בשימוש בתכשירים השונים לעור הפנים ועקב השימוש בו, נוצר מצב שבו תכשירים קוסמטיים אחרים הם מיותרים והוא ממלא את הצורך בהתחדשות העור ובשיקומו באופן רציף עד ההגעה למצב האידאלי שבו העור הוא חיוני, מלא ברק ובעל תאי עור חדשים ופעילים.

עצות נוספות מבית מרטה

בדיקות קרדיולוגיות

בדיקות קרדיולוגיות

קרדיולוגיה היא המחקר והטיפול בהפרעות בלב וכלי הדם. אדם הסובל ממחלת לב וכלי דם, יכול לפנות לקרדיולוג, איתו יוכל להיוועץ באשר לטיפול המתאים לו. אז

קרא עוד»
השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה

השתלות שיער בטורקיה נדרשות עבור מי שיש לו מחסור בשיער. ישנם כמה סוגי מחסור ולא כל אחד מהם מתאים להשתלת שיער. החדשות הטובות הן שמי

קרא עוד»

קרע במיניסקוס – מה עושים?

תופעה של קרע במיניסקוס אצל ספורטאים ואנשים מבוגרים נחשבת לנפוצה, וחומרת הפציעה לרוב תהיה  תלויה בנזק שנגרם כתוצאה מהקריעה. מצב כזה עלול להוביל לעומסים כבדים

קרא עוד»