מתכננים טיול לקילימנג'רו? מה כדאי לדעת

מגיע הרגע הזה בחיים שבו אנחנו חייבים לשאול את עצמנו בשביל מה אנחנו חיים, זה יכול לקרות בגיל עשרים וחמש וזה יכול לקרות בגיל חמישים. מה שחשוב להבין כי מתישהו השאלות הקיומיות הללו יגיעו ואתם תצטרכו למצוא את הסיבה שבגללה אתם קמים בבוקר. פעמים רבות אנשים מגיעים למסקנה כי הם חיים בשביל לראות את העולם. אין דבר יותר מהנה מאשר טיול לחו"ל ואין דבר הממלא אותך ביותר סיפוק מאשר יעד חדש ויפה אשר כמותו לא הכרתם לפני כן. כמובן שאנחנו לא מדברים עכשיו על טיול ללונדון או פאריס אלא על יעדים יותר אקזוטיים ויותר מיוחדים. כזה הוא למשל טיול לקילימנג'רו. מדובר בהר הגבוה ביותר באפריקה וככזה כל טיפוס עליו הוא מדהים והוא יותיר אתכם עם חוויה מדהימה אשר כמותה לא תפגשו בארץ ובטח שלא בניו יורק או ברומא.

מדוע כדאי לערוך את הטיול עם מדריך?

אתם צריכים להבין כי טיפוס על הקילימנג'רו הוא לא דבר של מה בכך והגם שכל אחד יכול לעשות אותו הדרך הכי טובה לטפס עליו זה עם מדריך. כדאי לכם לבחור מדריך אשר יש לו ניסיון בטיפוס על ההר הזה ואשר יוכל להבטיח כי אתם תיהנו מן הטיפוס ותפיקו ממנו את המירב. יש הבדל עצום בין טיפוס על ההר עם מדריך ובין טיפוס עצמאי ויש שיגידו כי זו תהיה טיפשות לטפס לבד וכי הדבר אף יכול לסכן אתכם בטח אם אין לכם ניסיון בטיפוס ואם אתם חדשים בתחום. על כן אל תתפשרו ופנו אל מדריך אשר יסייע לכם בכל ההליך הזה ומלאכת הטיפוס.

מדוע כדאי לערוך את הטיול עם מדריך ישראלי?

אם כבר אתם פונים אל מדריך שיסייע לכם כדאי לכם לשקול לפנות אל מדריך ישראלי אשר מכיר את ההר וטיפס עליו בעבר כמו שאפשר למצוא באתר http://www.rockclimbing.co.il/. עליכם להבין כי מדריך זה גם יכיר את המסלול בצורה מושלמת אך גם יכיר את האופי הישראלי הייחודי וכך חווית הטיפוס תהיה הרבה יותר מהנה והרבה יותר כיפית בשבילכם.

עצות נוספות מבית מרטה

מכנסיים לנשים עם סטייל

כל אישה רוצה להיות לבושה עם בגדי ספורט בסטייל. כמעט ואין מי שמוכנה לוותר על הסטייל ועל העיצוב המוקפד וההופעה המוקפדת שלה. אז כאן אנחנו

קרא עוד»

למה כואב לכם הגב התחתון?

אם ננסה לבדוק איזה כאב הוא הנפוץ ביותר, אנחנו נראה שיש רשימה ארוכה של תלונות שחוזרות על עצמן. אחד מאותם כאבים נפוצים הוא כמובן כאב

קרא עוד»