מתכננים טיול לקילימנג'רו? מה כדאי לדעת

טיול לקילימנג'רו

מגיע הרגע הזה בחיים שבו אנחנו חייבים לשאול את עצמנו בשביל מה אנחנו חיים, זה יכול לקרות בגיל עשרים וחמש וזה יכול לקרות בגיל חמישים. מה שחשוב להבין כי מתישהו השאלות הקיומיות הללו יגיעו ואתם תצטרכו למצוא את הסיבה שבגללה אתם קמים בבוקר. פעמים רבות אנשים מגיעים למסקנה כי הם חיים בשביל לראות את העולם. אין דבר יותר מהנה מאשר טיול לחו"ל ואין דבר הממלא אותך ביותר סיפוק מאשר יעד חדש ויפה אשר כמותו לא הכרתם לפני כן. כמובן שאנחנו לא מדברים עכשיו על טיול ללונדון או פאריס אלא על יעדים יותר אקזוטיים ויותר מיוחדים. כזה הוא למשל טיול לקילימנג'רו. מדובר בהר הגבוה ביותר באפריקה וככזה כל טיפוס עליו הוא מדהים והוא יותיר אתכם עם חוויה מדהימה אשר כמותה לא תפגשו בארץ ובטח שלא בניו יורק או ברומא.

מדוע כדאי לערוך את הטיול עם מדריך?

אתם צריכים להבין כי טיפוס על הקילימנג'רו הוא לא דבר של מה בכך והגם שכל אחד יכול לעשות אותו הדרך הכי טובה לטפס עליו זה עם מדריך. כדאי לכם לבחור מדריך אשר יש לו ניסיון בטיפוס על ההר הזה ואשר יוכל להבטיח כי אתם תיהנו מן הטיפוס ותפיקו ממנו את המירב. יש הבדל עצום בין טיפוס על ההר עם מדריך ובין טיפוס עצמאי ויש שיגידו כי זו תהיה טיפשות לטפס לבד וכי הדבר אף יכול לסכן אתכם בטח אם אין לכם ניסיון בטיפוס ואם אתם חדשים בתחום. על כן אל תתפשרו ופנו אל מדריך אשר יסייע לכם בכל ההליך הזה ומלאכת הטיפוס.

מדוע כדאי לערוך את הטיול עם מדריך ישראלי?

אם כבר אתם פונים אל מדריך שיסייע לכם כדאי לכם לשקול לפנות אל מדריך ישראלי אשר מכיר את ההר וטיפס עליו בעבר כמו שאפשר למצוא באתר http://www.rockclimbing.co.il/. עליכם להבין כי מדריך זה גם יכיר את המסלול בצורה מושלמת אך גם יכיר את האופי הישראלי הייחודי וכך חווית הטיפוס תהיה הרבה יותר מהנה והרבה יותר כיפית בשבילכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חומרי סיכה – הפתרון המושלם לחיי המין שלכם
בכל פעם שאתם מקיימים יחסי מין עם בת הזוג, חומרי סיכה עשויים לעזור ולהביא לכדי סיכוך מעולה וחדירה חלקה...
קרא עוד »
יונ 21, 2021
חשיפת אימון אישי לחיים
החיים, על כל אי-החיזוי כאון, דומים לעתים קרובות לפאזל. יש לך את החלקים, אבל לפעמים הם לא ממש מתאימים כפי...
קרא עוד »
דצמ 03, 2023
נשימה קלה: תובנות חיוניות על איכות האוויר במשרד
איכות האוויר בסביבות משרדיות, לרוב מובן מאליו, ממלאת תפקיד מרכזי בחיי העבודה היומיומיים שלנו. מדובר...
קרא עוד »
דצמ 19, 2023