איך לטפל בכאבים בלייזר ?

לטפל בכאבים בלייזר

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מאוד מעניין ומקיף בעולם הרפואה. פחות ופחות פעולות פולשניות, יותר ויותר פעולות שמתבצעות באמצעות מכשירי לייזר. כלומר, פעולות שמתבצעות על הגוף ולא בתוכו.

אנחנו יכולים לראות את זה בלא מעט טיפולים, בין אם מדובר בטיפולי שיניים, טיפולי עור, וכן בטיפולים נוספים. אך אנחנו יכולים לראות את זה גם בטיפולים נגד כאב. למשל, אנשים מבוגרים רבים, ספורטאים וגורמים אחרים אשר מתמודדים עם כאבי ברכיים, גב או כאבים באזורים אחרים בגוף, יכולים להתמודד עם הכאב בעזרת מכשירי לייזר ייחודים ולא רק באמצעות תרופות סבתא. חלקם מכשירים פרטיים, כאלה שניתן להשתמש בהם בבית באופן עצמאי, אחרים נמצאים במרפאות, שם הם מטופלים על ידי רופאים.

לפני שנסביר כיצד מתמודדים עם כאב בעזרת לייזר, חשוב לציין שבכל מקרה על המטופל לעבור אבחון ורק לאחר מכן ייקבע כיצד בדיוק יש לטפל בו. ייתכן מאוד שהטיפול ידרוש יותר מאשר שימוש בלייזר וכן ייתכן שהוא ידרוש מספר מפגשים ולא מפגש אחד.

כיצד זה מתבצע בפועל?

משתמשים במכשיר לייזר עבור טיפול בכאבים בלייזר על אזור מסוים בגוף, מעבירים אותו מספר פעמים, על פי הצורך. הלייזר יכול לחמם את האזור, הוא יכול לשחרר אותו במידה ויש משהו תפוס, שריר או גיד, וכן הוא יכול לבצע סוג של עיסוי על אותו חלק בגוף, מה שיאפשר להרגיע את תחושת הכאב.

חשוב לציין עוד, אנחנו יכולים לראות את השימוש במכשירים אלו עולה וגובר בקרב אנשים מבוגרים, באופן טבעי בגלל שהם מרגישים יותר שחיקה וכאב, יחד עם זאת, ייתכן מאוד שהשימוש במכשיר לבד לא יספיק ואז יהיה צורך לבצע גם תרגילים או פעולות אחרות, בשביל שיהיה ניתן לחזק את האזור ובכך למנוע את תחושת הכאב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דיקור סיני ואיך הוא מסייע לבריאותכם
יותר ויותר מטופלים בוחרים לעבור טיפולים אצל מומחים בדיקור, על מנת שיוכלו להתמודד עם בעיות שונות, בין...
קרא עוד »
אוג 06, 2020
למה חשוב לבחור נעלי כלה ולא סתם נעליים
כל אישה שנכנסת אל חנות נעליים או אל אתר שמוכר נעליים המיועדות לנשים, יכולה להתרשם מאינספור דוגמאות,...
קרא עוד »
אוק 20, 2021
סובלים מכאבי גב וצוואר? – הפתרונות
בכדי שתוכלו להיפטר מכאבי גב וצוואר, יש מספר דברים פשוטים שתוכלו לעשות. במאמר נשתף אתכם בכל מה שאתם...
קרא עוד »
אוג 05, 2019