5 בתי האבות הטובים ביותר בארץ

לא מעט אנשים מבוגרים, בין אם מדובר בזוגות, אלמנים, אלמנות, או אחרים אנשים מבוגרים בסטטוסים שונים שחיים בגפם, מעדיפים לעבור בשלב מסוים מהבית בו הם התגוררו אל בית אבות. הם עושים זאת מסיבות שונות. 

בין היתר, מתוך כוונה ליהנות מחיי חברה ולא להיות לבד, בוודאי אם הילדים כבר איננם מתגוררים בבית ולא יכולים להיות איתם על בסיס קבוע, מן הסתם, אם מדובר באנשים מבוגרים שנדרשים לעזרה רפואית או עזרה אחרית. עדיף להם לקבל תמיכה מצד אנשי מקצוע שנמצאים במקום על בסיס יומיומי ולא לחכות שהעזרה הזאת תגיע, בעת הצורך. 

בישראל פועלים לא מעט בתי אבות ומקומות שיכולים לאכלס אנשים מבוגרים על בסיס יומיומי בצורה נאותה, מסודרת ומאורגנת. מדובר על בתי אבות שמפוזרים ברחבי הארץ, חלקם שייכים לרשתות שמפעילות אותם, אחרים פועלים באופן עצמאי. 

צריך לומר שבישראל, בשני העשורים האחרונים, רואים שינוי ניכר בתחום של בתי אבות ולראיה, נפתחו לא מעט "אחוזות" אשר מספקות מגוון רחב של שירותים מגוונים וייחודים לכל מי שמבקש להצטרף אליהם. 

בתי האבות הטובים בישראל

בית גיל פז – רשת שכוללת מספר בתי אבות, עם מחלקות שונות, כולל מחלקות סיעודיות ומחלקות רפואיות אחרות, בקרו באתר הבית של הרשת.. 

רובינשטיין – נחשבת לרשת בתי אבות איכותית מאוד, עם מספר מתחמים ביישובים שונים ברחבי הארץ. 

משען – בית אבות של ההסתדרות, עם השנים אומנם חלק מהסניפים שלו הופרטו, אך עדיין כולל מספר בתי אבות ברחבי הארץ. 

מגדלי הים התיכון – בית אבות שנחשב יוקרתי בזכות המתחמים הייחודים שלו, מספק לדיירים את כל מה שהם צריכים. 

בית בכפר – בית אבות שמשרה אווירה מיוחדת בכל מקום בו הוא ממוקם, לכל מי שמתגורר או עובד בו. 

עצות נוספות מבית מרטה

קמגרה

סקס הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בחייו של אדם. זה עוזר לנו להרגיש טוב יותר עם עצמנו וזה גם עוזר לנו להתחבר למישהו אחר. סקס

קרא עוד»

אימוני ספורט לנשים בהריון

אם אתן בהריון ואתם מעוניינות לשמור על כושר גופני, מוטב שתדעו כי אימוני ספורט לנשים בהריון לא רק שהם טובים הם גם מומלצים. לספורט בהריון מספר

קרא עוד»