קמטים בעיניים: איך נפטרים מהם?

קמטים בעיניים

ישנם אלו שאומרים, וגם בצדק, כי כל אישה יפה. עם זאת, ישנן נשים שמרגישות ורואות על הפנים שלהן את השנים שחולפות. ואכן, הזמן עובר כשנהנים, אך הזמן גם ניכר על הפנים, ולרוב בצורה שאינה מחמיאה. אזור העיניים הינו אזור רגיש מאד עבור הנשים, ובעת שמופיעים סביבן קמטים, הנראות הקורנת והחיונית הופכת עייפה וטרודה. עם קצב ההתבגרות, העור הופך פחות גמיש, הוא נופל וכך נוצרים אותם קמטים שיוצרים את אותו חוסר נוחות בקרב הנשים.

אם כן, מה מונע מנשים לטפל בקמטים שמסביב לעיניים? מרבית הטיפולים שהוצעו היו מאד חודרניים, תוך שהם דורשים גם בתקופת החלמה ממושכת. כשנשים צריכות לחשב את העלות אל מול התועלת, ישנו חלק נכבד מהן שמחליט לוותר על התענוג. לשמחתכן, תוכלו להשיב לעצמכן את המבט הצעיר והרענן נטול הקמטים, עם טיפול ייחודי המוצע לכן על ידי ד"ר צבר https://dr-david.co.il.

האם מילוי באמצעות סיליקון מומלץ?

ד"ר צבר דבק בשיטה ייחודיית לטיפול בקמטים שמסביב לעיניים. תחילה, חשוב להשיב על שאלה שכיחה שלא מעט נשים שואלות: מדוע שלא לטפל בקמטים באמצעות הסיליקון? הסיליקון יצר לעצמו שם בעולם הטיפולים האסתטיים, כאשר כמעט כל הנשים מתעניינות לגבי מילוי הקמטים בחומר זה. הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד, האם השימוש בחומר מומלץ. התשובה? אולי תפתיע חלק מכן.

כשאישה מעוניינת לשפר את המראה שלה, היא בעיקר רוצה להשיב לעצמה את המראה אליו היא הייתה רגילה. מילוי הקמטים באמצעות סיליקון לא יוצר מראה טבעי ובטח שלא משחזר את המראה מלפני עשר שנים, אלא שהוא יוצר מראה מלאכותי יותר. אותו מראה מלאכותי המתקבל בסופו של דבר, יוצר תחושת תסכול אצל אותן נשים שהגיעו עם ציפיות שלא התמששו.

בנוסף, חשוב לדעת כי הגוף לא ממש מחבב את הסיליקון, כך שלא אחת גם מתפתחות תופעות לוואי קשות שהופכות את החוויה למאד מורכבת, מטרידה ולא נעימה. ההמלצה היא לעבור טיפול של מילוי קמטים אך ורק באמצעות חומרים ידידותיים יותר – כאלו המשתלבים באופן הרמוני בגוף ובריקמה הרלוונטית. התוצאה בסופו של דבר גם עדינה יותר והתהליך לכשעצמו בטוח יותר.

הסוף לקמטים עם השיטה הייחודיית של ד"ר צבר

נשים המגיעות לבצע הליך אסתטי כזה או אחר, רוצות להבטיח לצד טיב התוצאה גם את בטיחות הטיפול. השיטה של ד"ר צבר מעניקה לכל אישה את החבילה בשלמותה! מדובר על שיטה ששמה את הדגש על הרמת האזור הרלוונטי ומתיחתו https://dr-david.co.il/care/מתיחת-פנים-ללא-ניתוח/, וכך הפעולה משפיעה באופן ישיר על הקמט. התוצאה כפי שהיא משתקפת לאחר הטיפול היא יישור של הקמט. לטובת הנשים החוששות ממהלך הטיפול, דעו כי הטיפול מתבצע בעדינות ומינימום כאב.

השיטה של ד"ר צבר בטוחה ונוחה למטופלות, כאשר נעשה שימוש בחומרים בטוחים בלבד! אם בעבר העלמת הקמטים הייתה מבוססת על טיפולים חודרניים, כואבים וכאלו שהיו דורשים גם בזמן החלמה ממושך, כעת ניתן ליהנות ממראה רענן וצעיר יותר באמצעות טיפול נקודתי ופשוט.

החוויה העצמית של כל אישה את עצמה טובה יותר לאחר מילוי הקמטים

ישנן נשים המעידות על כך שהביטחון העצמי שלהן ירד בעקבות שינויים פיסיים כאלו ואחרים, שמקורם בקצב ההתבגרות. בעבר הלא כל כך רחוק, כל שינוי בגזרה או במראה הפנים היה נחשב כגזרה שלא ניתן היה לעשות איתה דבר. בימים המודרנים, והודות לשיטות המתקדמות, ניתן להתעמת אל מול כל קמט, ועם ד"ר צבר גם ניתן לעשות זאת בשיטה בטוחה! נשים לאחר הטיפול האסתטי מעידות על תחושה מעצימה ועל אינספור מחמיאות שהן מקבלות. כעת, הגיע הזמן שלך לשים את עצמך במרכז!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציפרלקס
ציפרלקס הינו אחד מהכדורים הנפוצים ביותר לשימוש. בשנים האחרונות ניתן לצפות במגמת עלייה במספר האנשים...
קרא עוד »
דצמ 09, 2020
יוגה באוויר – דרך נהדרת לשמור על כושר
אתם לא חייבים לשמור על כושר עם פעילויות ספורטיביות רגילות. אם אתם רוצים לעשות דברים קצת יותר מעניינים...
קרא עוד »
דצמ 12, 2021
סקירה על סוגי עיסויים
אורך החיים המודרני הוא מאוד אבל מאוד לא בריא. גוף האדם הוא גוף אשר היה רגיל להיות בתנועה במשך כל...
קרא עוד »
דצמ 14, 2018