הסרת קמטים במצח

הסרת קמטים במצח

מצח מקומט זה סימן של אדם חושב. גם אתם חשבתם ככה? אני לפחות כן. אולי זה נכון, אולי לא. אך מה שבטוח הוא שזה לא נראה טוב אם זה הופך למשהו שאי אפשר להיפטר ממנו. סובלים מקמטים במצח? לא אוהבים את המראה ה'מקומט' הזה? יש פתרון! אינכם צריכים להמשיך להסתובב בהרגשה מוזנחת כזאת…

כל מה שרציתם לדעת על הסרת קמטים במצח;

ישנן דרכים שונות עבור ביצוע הסרת קמטים במצח – אפשר באמצעות ניתוח, על ידי הזרקת חומצות היאלורוניות, טיפולי קוסמטיקה שונים ואפשר כמובן בדרך טבעית ובריאה; אם זה שינוי בהרגלי התזונה, הפסקת עישון, הימנעות מחשיפה ממושכת לשמש ושינה מספקת. אה, ואיך שכחנו, אימון גופני. אימון גופני הוא הפתרון הטוב ביותר להסרת קמטים במצח.

ככה תחליקו את הקמטים במצח

כאמור, ישנן שיטות טבעיות רבות שמסייעות למנוע קמטים במצח, אך אם אתם כבר סובלים מהם והמצח שלכם כבר מקומט כמו נייר דק, כדאי לכם להתחיל להתאמן. תעבדו עם הגוף שלכם, אל תוותרו, הקפידו על אימונים קבועים וכמובן אל תשכחו לשים דגש על תרגילים שמיועדים לשיפור מצב השרירים.

שרירים? למה זה קשור לקמטים?

כן, כן, קראתם נכון. השרירים שנחלשים עם השנים, מתקשים ומתקצרים, הם אלה שגורמים לעור הפנים שלכם לקבל קמטים. רוצים להבין טוב יותר? כאשר תינוק נולד, העור שלו מתוח היטב על השרירים שבגופו וככל שהוא מתבגר, השרירים מתקצרים, מתקשים והופכים לחלשים יותר. כתוצאה מכך, העור מידלדל עליהם ומקבל מראה מקומט ולא אסטטי.

שורה תחתונה – 

הפתרון המושלם להסרת קמטים במצח בשיטה טבעית הוא אימון. אימון שכולל תרגילים מיוחדים למתיחת שרירים ומגביר את זרימת הדם לפנים. כך תוכלו להבטיח לעצמכם מצח חלק ומרשים כמו פעם.

> באתר פייסמארט יוגה לפנים ועוד תרגילים לאימון שרירי הפנים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסרת שיער
בעולם המודרני רוב האנשים נוטים להסיר את שיער הגוף המיותר שלהם. אומנם נכון כי ישנם אנשים המאמינים...
קרא עוד »
מאי 03, 2020
כל מה שרציתם לדעת על פעילויות גיבוש לצוות
פעילויות גיבוש לצוות הן מרשימות ויעילות לשיפור יכולת העבודה הקבוצתית ולחיזוק הקשרים בין חברי הצוות....
קרא עוד »
ספט 27, 2023
האם זה בושה להשתמש בבובת מין?
בובות מין הפכו לחלק בלתי נפרד מחייהם של גברים בכול העולם. בעבר, בובות כאלה היו מיוצרות מגומי והן היו...
קרא עוד »
אוג 31, 2020