מאזינים אונליין: פודקאסטים מומלצים בתחום הבריאות

פודקאסטים

לא מעט אנשים מתעניינים בתחום הבריאות, בין אם זה בשביל לדעת על המחקרים האחרונים בנושאים שונים, איך להתמודד עם מחלות, פציעות או תופעות אחרות ובין אם זה בשביל לדעת כיצד לחיות נכון ובריא. אחת הדרכים הטובות ביותר להתעניין בכל מה שחדש הוא בעזרת פודקאסטים בתחום הבריאות. לכן יצרנו עבורכם רשימה של 5 פודקאסטים מובילים בתחום.

הכי מוצלח: תיק רפואי

הפודקאסט מבית כאן-תאגיד השידור הישראלי. כולל מידע רחב ומגוון על כל מה שחדש בתחום הבריאות. הפודקאסט "תיק רפואי" מוגש על ידי דקלה אהרן שפרן, והוא מציע את המידע הרחב והמקיף ביותר שאפשר למצוא היום בעולם הפודקאסטים הישראלי, על עולם הרפואה והבריאות, בעזרת מומחים וכן בעזרת מחקרים ומידע שמגיע מהארץ ומחו"ל.

פודוסקופ של שיבא

שיבא, הוא בית החולים ראשון בישראל שמציג פודקאסט אשר מוגש על ידי העיתונאית הילה קורח ומתארחים בו רופאים ורופאות מבית החולים. בפודקאסט אפשר לקבל מידע רחב ומקיף אודות בריאות, תזונה וכל מה שקשור לעולם הרפואה.

פודקאסט של אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת תל אביב החלה בקיץ 2020, להציג פודקאסט אשר מתעסק בבריאות הנפש. במהלכו מציגים חוקרים מטעם האוניברסיטה מחקרים חדשנים ושיטות טיפול שונות, במקרי נפש שונים. הפודקאסט מתאים לקהל הרחב ולא רק לסטודנטים או לאנשים שעוסקים בתחום.

בריאות כללית

קופת חולים כללית, מציגה אף היא פודקאסט שמציע מגוון רחב של מידע בתחומים שונים. הפודקאסט מועבר על ידי רופאים ואנשי צוות של קופת חולים. הפודקאסט פתוח לכולם, לא רק לחברי הקופה.

הפודקאסט של Doctorsonly

אתר דוקטור אונלי מציג פודקאסט ברמה גבוהה מאוד, שעוסקת בכל תחומי הבריאות. לא רק בהיבט הרפואי אלא גם בהיבטים אחרים, כולל היבטים פרוצדוראליים או פוליטיים ובכך הוא מכסה את כל התחום בצורות שונות.

לסיכום, כל מי שרוצה ליהנות מפודקאסט בתחום הבריאות לא יתקשה למצוא אחד או יותר שיתאימו לצרכים שלו. את כל הפודקאסטים ניתן למצוא באתרים ובתוכנות סטרימינג שונות, וניתן להאזין להם בבית, בעבודה, נהיגה או בריצה. כל אחד על פי בחירתו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השתלת שיניים
יום אחד במהלך רכיבה בטוחה על האופניים החשמליות שלכם, נתקלתם בחפץ דומם במרכז דרככם כתוצאה מהיסח דעת של...
קרא עוד »
אוק 11, 2020
נשירת שיער: למה זה קורה לי?
אנשים רבים סובלים מנשירת שיער, כשיש מגוון רחב של סיבות לכך, החל מסיבות תזונתיות, דרך סיבות גנטיות ועד...
קרא עוד »
ספט 15, 2019
איך לבחור אבקת חלבון
הבחירה באבקת החלבון אמורה להתבצע מתוך היכרות עם מגוון האפשרויות כמו גם מתוך התחשבות בצרכים האישיים...
קרא עוד »
נוב 12, 2020