אופני הרים זנב קשיח – לאילו רכיבות זה מתאים?

אופני הרים זנב קשיח הם אופניים מקצועיים לרוכבים שרואים באופניים שלהם כלי מקצועי לאימון ושמירה על כושר. כדי לרכוב במהירות הרצויה בלי לבזבז אנרגיות מיותרות חשוב להצטייד בזוג אופניים מקצועי ונוח. וזה מה שמוצאים הרוכבים באופני הרים זנב קשיח. מסתבר כי האופניים הללו מאפשרים את כל מה שהרוכב מחפש, והם מהנים אותו ברכיבה נעימה ומוצלחת, והגעה ליעד בהנאה.

 

כדי להפיק את מלוא התועלת מהאופניים

על מנת להפיק את מלוא התועלת וההנאה מאופני הרים חשוב לבחור אותם בשימת לב. יש להתייחס לרשימה הבאה במהלך הבחירה. כי רק בדרך זו ניתן לרכוש בתבונה, ולהיות מרוצים מהאופניים לאורך זמן –

  • ההרגלים שלנו – כל רוכב אופניים מסגל לעצמו הרגלי רכיבה. ההרגלים הללו הופכים להיות לטבע שני עבורו. בכל עת שהוא רוכש לעצמו זוג אופניים חדשים עליו להתייחס להרגלים הללו. כי רק כך הוא יוכל ליהנות מזוג האופניים החדשים שלו. כאלו שיתאימו לו ולאופן הרכיבה שלו. וכמובן – למטרת הרכיבה.
  • ייעוץ מקצועי – כדאי מאוד לקבל ייעוץ מקצועי במהלך בחירת האופניים. כי אופניים עליהם רוכשים מהווים גורם משפיע על חווית הרכיבה ועל האיכות שלה. ככל שנצליח לבחור אופניים נוחים ומתאימים יותר, נוכל לרכוב טוב יותר. איש מכירות שמכיר את סוגי האופניים הקיימים ואת המטרות של הרכיבה, יעזור לנו להתאים לעצמנו את האופניים הרצויים.
  • מטרת הרכיבה – לכל רוכב אופניים יש מטרה משלו. יש כאלו שהרכיבה לכשעצמה הינה המטרה. החוויה וההנאה עושים להם את זה. אצל אחרים הרכיבה היא אימון כושר. ויש מי שרוכב באופניים כדי להגיע ליעד מסוים. בחירת זוג האופניים תיקח בחשבון את המטרה, ובהתאם לכך יותאם זוג האופניים.

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»