לימודי פסיכותרפיה עם עבודה מעשית

לימודי פסיכותרפיה הם לימודים גבוהים שיש לקחת אותם בשיא הרצינות. בעיקרו של דבר, אתם יכולים לבחור בתוכנית לתואר שני בפסיכותרפיה המכילה אלמנטים משמעותיים של עבודה מעשית או כזו שמתמקדת יותר במחקר ותיאוריה. 

לימודי פסיכותרפיה עם עבודה מעשית

כל סוג של עבודה, דורש מתלמידה להביא את ידיעותיה לכדי מעשה. אם יש משהו שבוודאי חשוב להתנסות בו כמה שיותר פעמים, אלה לימודי פסיכותרפיה בהם לומדת טכניקות בפסיכותרפיה כל סטודנטית, טכניקות שיכולות לתרום רבות לאדם הסובל משלל בעיות המצריכות טיפול זה.

פסיכותרפיה מעשית

הטיפול מתחיל, בדרך כלל, בהערכה המתקיימת על פני מספר מפגשים בינכם לבין המטופל. זה יכול להיות ראיון מפורט אחד או שניים, או סדרת דיונים קצרים יותר. לאחר מכן, תכוונו ותלמדו כיצד לפתור זאת באמצעות דיונים נוספים. זה יכול לכלול מפגשים קבוצתיים גם כן.

פסיכותרפיה לילדים

כשאתם עובדים עם ילדים, אתם יכולים להשתמש בצעצועים ומשחקים שונים כדי לעזור להם לבטא את רגשותיהם. תוכלו לשוחח עם הורים ומשפחות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות העוסקים בטיפול בחולה. 

איפה אפשר לעבוד בפסיכותרפיה?

לימודי פסיכותרפיה מצריכים שעות לימוד רבות יחד עם עבודה מעשית נרחבת אשר תיעשה מידי שבוע במסגרת מכללת מעינות לרפואה משלימה. סביר להניח שתעבוד ב:

  • בתי חולים
  • מרפאות ומרכזי בריאות מקומיים
  • בשירותי קהילה
  • שירות משפר גישה לטיפולים פסיכולוגיים
  • צבא ההגנה לישראל

פסיכותרפיסטים לילדים, עובדים בשירותי בריאות הנפש לילדים ומתבגרים. צוותי הטיפול מבוססים בקהילה ועובדים עם צוות משירותי ילדים רבים אחרים, כולל חינוך ושירותים חברתיים. 

הם מספקים מספר התערבויות כולל קידום בריאות הנפש ומניעה, עד לטיפול ברמת מומחה לצעירים עם בעיות נפשיות.

כמו כן, תוכלו לעבוד בצוות רב-תחומי הכולל אחיות, בריאות הנפש, פסיכיאטרים ופסיכולוגים קליניים שונים.

עצות נוספות מבית מרטה

שירותים למטפלים

שירותים למטפלים

בתוך שירותים למטפלים, כלולים גם ייעוץ והכוונה למטפלים מכל הסוגים. בדרך כלל, בגלל האופי השירותי של המטפלים כשהם רואים בעבודה שלכם שירות ושליחות, קשה להם

קרא עוד»
לטפל בכאבים בלייזר

איך לטפל בכאבים בלייזר ?

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מאוד מעניין ומקיף בעולם הרפואה. פחות ופחות פעולות פולשניות, יותר ויותר פעולות שמתבצעות באמצעות מכשירי לייזר. כלומר, פעולות שמתבצעות

קרא עוד»
תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

אנשים רבים בארץ ובעולם רוכשים ביטוח סיעודי ליום שאחרי. לא תמיד הם מקבלים את המגיע להם מחברות הביטוח ולכן, באנו עם מאמר זה לספר לכם

קרא עוד»