לימודי פסיכותרפיה עם עבודה מעשית

לימודי פסיכותרפיה הם לימודים גבוהים שיש לקחת אותם בשיא הרצינות. בעיקרו של דבר, אתם יכולים לבחור בתוכנית לתואר שני בפסיכותרפיה המכילה אלמנטים משמעותיים של עבודה מעשית או כזו שמתמקדת יותר במחקר ותיאוריה. 

לימודי פסיכותרפיה עם עבודה מעשית

כל סוג של עבודה, דורש מתלמידה להביא את ידיעותיה לכדי מעשה. אם יש משהו שבוודאי חשוב להתנסות בו כמה שיותר פעמים, אלה לימודי פסיכותרפיה בהם לומדת טכניקות בפסיכותרפיה כל סטודנטית, טכניקות שיכולות לתרום רבות לאדם הסובל משלל בעיות המצריכות טיפול זה.

פסיכותרפיה מעשית

הטיפול מתחיל, בדרך כלל, בהערכה המתקיימת על פני מספר מפגשים בינכם לבין המטופל. זה יכול להיות ראיון מפורט אחד או שניים, או סדרת דיונים קצרים יותר. לאחר מכן, תכוונו ותלמדו כיצד לפתור זאת באמצעות דיונים נוספים. זה יכול לכלול מפגשים קבוצתיים גם כן.

פסיכותרפיה לילדים

כשאתם עובדים עם ילדים, אתם יכולים להשתמש בצעצועים ומשחקים שונים כדי לעזור להם לבטא את רגשותיהם. תוכלו לשוחח עם הורים ומשפחות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות העוסקים בטיפול בחולה. 

איפה אפשר לעבוד בפסיכותרפיה?

לימודי פסיכותרפיה מצריכים שעות לימוד רבות יחד עם עבודה מעשית נרחבת אשר תיעשה מידי שבוע במסגרת מכללת מעינות לרפואה משלימה. סביר להניח שתעבוד ב:

  • בתי חולים
  • מרפאות ומרכזי בריאות מקומיים
  • בשירותי קהילה
  • שירות משפר גישה לטיפולים פסיכולוגיים
  • צבא ההגנה לישראל

פסיכותרפיסטים לילדים, עובדים בשירותי בריאות הנפש לילדים ומתבגרים. צוותי הטיפול מבוססים בקהילה ועובדים עם צוות משירותי ילדים רבים אחרים, כולל חינוך ושירותים חברתיים. 

הם מספקים מספר התערבויות כולל קידום בריאות הנפש ומניעה, עד לטיפול ברמת מומחה לצעירים עם בעיות נפשיות.

כמו כן, תוכלו לעבוד בצוות רב-תחומי הכולל אחיות, בריאות הנפש, פסיכיאטרים ופסיכולוגים קליניים שונים.

עצות נוספות מבית מרטה

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»

מזרוני קיסריה

יש צורך במזרן איכותי שיכול לשמש את כל הגילאים והגדלים. הסוג הנפוץ ביותר של מזרנים עשויים מקצף ומלאים באוויר. הם מתאימים לאנשים שישנים על הצד,

קרא עוד»