טיפול פסיכולוגי בזום

ימים של משבר קורונה הובילו ללא מעט פחדים וחרדות בקרב אוכלוסיות שונות, בעוד שמי שנמצא בטיפול פסיכולוגי וגם מי שלא – מחפש את הדרך לפרוק את המתחים ולקבל תמיכה נפשית בזמן הקורונה. שנת 2020 התחילה עבור כל העולם ברגל שמאל. בשנה זאת ספגנו לא מעט אבדות בגוף של אנשים שנפטרו מנגיף הקורונה בעוד שהלחצים תמיד היו קיימים וכעת הם התעצמו במידה רבה. 

> קראו כל טיפול ב-OCD מרחוק https://www.soulpsy.co.il/treatments/anxiety-treatment/ocd

לפני ימי המשבר, היו מי שסבלו מחרדות ומתחים, מדיכאון ומחשבות טורדניות – גם בעקבות משברים אישיים, הפרעות שונות או בעיות בזוגיות –  ובעצם מכל סיטואציה נפשית שמעיקה ומעיבה על אורח החיים. כיום יותר מתמיד חשוב לתת מקום לרגשות, לחששות, לפחדים ולמחשבות שעולות בעיקר בשל משברים שתמיד היו קיימים. 

אבל כיצד אפשר לטפל בנפש בזמן קורונה? 

מי שרוצה לקבל טיפול פסיכולוגי מקצועי, טיפול בחרדת נטישה למשל, יכול לפנות אל מטפלים ומכונים שמאפשרים טיפול פסיכולוגי בזום. טיפול כזה נעשה און ליין על ידי אפליקציית זום להורדה קלה. הטיפול מספק רוגע נפשי ומאפשר לשוחח עם המטפל ובעת בעת לתרגל קשיבות או מדיטציה, לקבל כלים טובים להתמודדות עם הקרונה, או עם כול סיטואציה אחרת ובכך להשקיט מחשבות ולהתנהל בצורה טובה יותר. 

איך מורידים זום?

מי שרוצה להתחיל טיפול פסיכולוגי און ליין, יכול לבצע הורדה מהירה של האפליקציה למחשב או לנייד. כדי להתחיל, צרו קשר עם פסיכולוגים שמטפלים דרך זום ובקשו ממי שבחרתם: לשלוח לכם את הקישור לאפליקציה. האפליקציה תרד תוך שניות אחדות אל המחשב או אל הנייד. לאחר מכן תקבלו מהפסיכולוג לינק לפתיחת השיחה. באמצעות שימוש בזום אפשר לנהל שיחות באבטחה מרבית ובכך לעבור בשלום כל תקופה לחוצה.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»