כמה עולה הגדלת חזה?

הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הפופולריים ביותר בעולם הרפואה האסתטית כיום. נשים רבות רוצות ליהנות מחזה שופע יותר וגם נהנות מביטחון עצמי גבוה יותר. בשל שיטות טכנולוגיות מתקדמות, סוגי שתלים מגוונים וחדשניים – הניתוחים בעלי אחוזי הצלחה גבוהים יותר, במינימום סימנים ונזק ובמקסימום מראה טבעי ויפה. נשים רבות מעידות על שביעות רצונן מניתוח זה ועל כן מידת הפופולריות שלו. יש מספר שיטות לבצע את הניתוח ולהחדיר את השתל כאמור ולכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה.

אפשרויות להחדרת השתלים:

  • סביב עטרת הפטמה – אחת האפשרויות הפופולריות יותר היא דווקא לבצע את החתך סביב עטרת הפטמה. הסיבה לכך היא שאחרי זמן מה הצלקת משתלבת עם צורת העטרה ולכן פחות בולטת כלפי חוץ. החיסרון הוא שהמגע בין רקמת השד לשתל יכולה לגרום להתקשחות שגם תורגש במגע ועשויה אף לשנות את מראה השד.
  • דרך בית השחי – אפשרות נוספת היא להחדיר את השתל דרך בית השחי. יש לכך יתרון בכך שהצלקת תהיה בבית השחי וכמעט ואינה נראית אולם ייתכנו סיבוכים בשל המרחק מהשד וסיבוכים אלה עשויים להידרש בחתכים נוספים.
  • בקפל שמתחת לשד – הבחירה הנפוצה ביותר היא בהחדרת השתל בקפל שמתחת לשד. החיתוך מתחת באזור זה ונראה לעין רק כאשר נמצאים ללא בגדים ובשכיבה על הגב. שיטה זו מאפשרת גישה יותר נוחה ואינה גורמת לסיבוכים בדרך כלל.

מגוון סוגים של שתלים:

שתלי הסיליקון יהיו ככל הנראה הפופולריים ביותר. הם מגיעים במגוון סוגי מעטפות: קשה, מחוספסת או חלקה. העובדה שהסיליקון אינו נוזל אם הוא נקרע תורמת רבות לבחירה בחומר גלם זה. יש כמובן גם שתלי סיליקון במעטפת פוליאורטן המעניקים מראה טבעי מצד שני ואף מפחיתים את הסיכון להיווצרות של קופסית מצד שני. יש גם שתל אנטומי בצורה של טיפה ושתל עגול שמספק מראה טבעי יותר וגם אם הוא מסתובב במקומו הוא אינו משנה את צורת השד בשל צורתו העגולה.

האם קיימים סיבוכים אפשריים?

כמו בכל ניתוח ישנם סיבוכים אפשריים. בין היתר הקשורים לזיהום, כאבים חזקים או אובדן תחושה חלקית באזור הניתוח. הסיכוי שזה יקרה מאוד מאוד קטן אולם במקרה כזה יש לדווח לרופא המנתח. דימום או צלקת בולטת הם גם משהו שיכולים לקרות לעתים נדירות.

כמה עולה הניתוח?

אם אתם שואלים את עצמכן כמה עולה הגדלת חזה אז התשובה תהיה כל הנראה באזור ה15-20 אלף שקלים. המחיר כולל בין היתר את חדר הניתוח והציוד הנדרש, את עלות העבודה של המנתח ואת עלויות השתלים כמובן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה דברים שלא ידעתם על שחייה
שחייה – מה המילה הזו אומרת לכם? האם ידעתם שמעבר לחוויה ולפעילות הנעימה, השחייה תורמת המון גם לבריאות...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
רוקט פוקט VS ויברטור
בכל הנוגע לאביזרי מין, כיום יש מבחר רחב כל כך שלפעמים אנחנו לא יודעות במה לבחור! אחד המוצרים...
קרא עוד »
נוב 30, 2021
הגעתם לגיל שאפשר להתחיל? הכל על הזרקות חומצה היאלורונית
הזרקות חומצה היאלורונית הפכו לנפוצות במיוחד בשנים האחרונות. מדובר על אחת הדרכים הפשוטות והיעילות...
קרא עוד »
ינו 10, 2019