כמה עולה הגדלת חזה?

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הפופולריים ביותר בעולם הרפואה האסתטית כיום. נשים רבות רוצות ליהנות מחזה שופע יותר וגם נהנות מביטחון עצמי גבוה יותר. בשל שיטות טכנולוגיות מתקדמות, סוגי שתלים מגוונים וחדשניים – הניתוחים בעלי אחוזי הצלחה גבוהים יותר, במינימום סימנים ונזק ובמקסימום מראה טבעי ויפה. נשים רבות מעידות על שביעות רצונן מניתוח זה ועל כן מידת הפופולריות שלו. יש מספר שיטות לבצע את הניתוח ולהחדיר את השתל כאמור ולכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה.

אפשרויות להחדרת השתלים:

  • סביב עטרת הפטמה – אחת האפשרויות הפופולריות יותר היא דווקא לבצע את החתך סביב עטרת הפטמה. הסיבה לכך היא שאחרי זמן מה הצלקת משתלבת עם צורת העטרה ולכן פחות בולטת כלפי חוץ. החיסרון הוא שהמגע בין רקמת השד לשתל יכולה לגרום להתקשחות שגם תורגש במגע ועשויה אף לשנות את מראה השד.
  • דרך בית השחי – אפשרות נוספת היא להחדיר את השתל דרך בית השחי. יש לכך יתרון בכך שהצלקת תהיה בבית השחי וכמעט ואינה נראית אולם ייתכנו סיבוכים בשל המרחק מהשד וסיבוכים אלה עשויים להידרש בחתכים נוספים.
  • בקפל שמתחת לשד – הבחירה הנפוצה ביותר היא בהחדרת השתל בקפל שמתחת לשד. החיתוך מתחת באזור זה ונראה לעין רק כאשר נמצאים ללא בגדים ובשכיבה על הגב. שיטה זו מאפשרת גישה יותר נוחה ואינה גורמת לסיבוכים בדרך כלל.

מגוון סוגים של שתלים:

שתלי הסיליקון יהיו ככל הנראה הפופולריים ביותר. הם מגיעים במגוון סוגי מעטפות: קשה, מחוספסת או חלקה. העובדה שהסיליקון אינו נוזל אם הוא נקרע תורמת רבות לבחירה בחומר גלם זה. יש כמובן גם שתלי סיליקון במעטפת פוליאורטן המעניקים מראה טבעי מצד שני ואף מפחיתים את הסיכון להיווצרות של קופסית מצד שני. יש גם שתל אנטומי בצורה של טיפה ושתל עגול שמספק מראה טבעי יותר וגם אם הוא מסתובב במקומו הוא אינו משנה את צורת השד בשל צורתו העגולה.

האם קיימים סיבוכים אפשריים?

כמו בכל ניתוח ישנם סיבוכים אפשריים. בין היתר הקשורים לזיהום, כאבים חזקים או אובדן תחושה חלקית באזור הניתוח. הסיכוי שזה יקרה מאוד מאוד קטן אולם במקרה כזה יש לדווח לרופא המנתח. דימום או צלקת בולטת הם גם משהו שיכולים לקרות לעתים נדירות.

כמה עולה הניתוח?

אם אתם שואלים את עצמכן כמה עולה הגדלת חזה אז התשובה תהיה כל הנראה באזור ה15-20 אלף שקלים. המחיר כולל בין היתר את חדר הניתוח והציוד הנדרש, את עלות העבודה של המנתח ואת עלויות השתלים כמובן.

עצות נוספות מבית מרטה

שירותים למטפלים

שירותים למטפלים

בתוך שירותים למטפלים, כלולים גם ייעוץ והכוונה למטפלים מכל הסוגים. בדרך כלל, בגלל האופי השירותי של המטפלים כשהם רואים בעבודה שלכם שירות ושליחות, קשה להם

קרא עוד»
לטפל בכאבים בלייזר

איך לטפל בכאבים בלייזר ?

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מאוד מעניין ומקיף בעולם הרפואה. פחות ופחות פעולות פולשניות, יותר ויותר פעולות שמתבצעות באמצעות מכשירי לייזר. כלומר, פעולות שמתבצעות

קרא עוד»
תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

אנשים רבים בארץ ובעולם רוכשים ביטוח סיעודי ליום שאחרי. לא תמיד הם מקבלים את המגיע להם מחברות הביטוח ולכן, באנו עם מאמר זה לספר לכם

קרא עוד»