חומצה פולית – רק לנשים בהריון?

נשים בהיריון צריכות להיות הרבה יותר מודעות למצבן הרפואי וזאת מכיוון שהן מגדלות בבטן שלהן עובר וכל בעיה רפואית תשפיע מאוד עליהן ועל העובר. לכן בהיריון חשוב כל הזמן להיות בהשגחה רפואית וחשוב מאוד לבצע את כל הבדיקות האפשריות וזאת בכדי להבטיח כי הטיפול בכם יהיה הטוב ביותר שיש. על רקע זה ברור מדוע מומלץ לכל אישה בהיריון לקחת חומצה פולית וזאת עקב ההבנה כי חומצה זאת הכרחית הן לעובר והן לאם. אך שימו לב כיום ברור כבר כי חומצה זו יכולה להועיל מאוד לא רק לאישה בהיריון אלא גם לאנשים רבים הצריכים תוספי מזון. כיום ברור כי חומצה יכולה לשנות את המצב הבריאותי מן הקצה אל הקצה. אנחנו ממליצים לכם לפנות אל רופא המשפחה ולשאול אותו האם הוא חושב שכדאי לכם לקחת חומצה. כך תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בנושא ולהבטיח כי תחיו באיכות חיים גבוהה.

האם העלות של חומצה פולית היא גבוהה?

העניין עם תוספי מזון ובפרט חומצה הוא שפעמים רבות אנשים לא לקוחים אותה בגלל שהם חוששים מן העלות הגבוהה שלה. אם כן אנחנו חייבים לציין כי כיום העלות של החומצה היא ממש לא גבוהה ואתם לא צריכים להיות מוטרדים מן הנושא הזה. אז נכון אם תפנו אל בית מרקחת ותקנו שם את החומצה מאוד יכול להיות כי תצטרכו להיפרד מכסף רב. אך מי אמר שחייבים לקנות את החומצה בבית מרקחת? כיום יש אתרים ישראליים רבים כמו כליל הטבע אשר מוכרים את החומצה ואשר יכולים לשנות מן הקצה אל הקצה את מצבכם הבריאותי וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

האם די לקחת חומצה פולית?

אין ספק כי החומצה הינה הכרחית לאנשים רבים והיא יכולה לחולל שינוי אמתי. אך עליכם לקחת בחשבון כי ממש לא כדאי לכם לקחת רק חומצה וכי כדאי לכם לשקול לקחת גם מוצרים בריאותיים אחרים כמו ברזל, ויטמנים שונים ועוד. כך תבטיחו כי הבריאות שלכם תהיה טובה וכי אתם תקבלו את כל המרכיבים החיונים שהגוף שלכם צריך.

עצות נוספות מבית מרטה

מוצרי ד"ר קליר, למי הם מתאימים?

מוצרי קליר הם משפחה של מוצרי טיפוח מתוצרת ד"ר קליר. המוצרים מיועדים להפחית את מראה הנקבוביות והקמטים בפנים, בצוואר ובחזה. מוצרים של ד"ר קליר כוללים ארבעה

קרא עוד»