איך הילד שלי איבד שלוש אצבעות?

מוצרי בטיחות

כמה אתם זהירים ביום יום שלכם? כאשר מדובר על הילדים הקטנים שלכם, כל מקום יכול להוות סכנה, לא רק מחוץ לבית. היום יש מספר לא מבוטל של של פגיעות המתרחשות באור מלא ובבית. חשוב לדעת איך למנוע פגיעות כאלה עוד מבעוד מועד.

איך הילד שלי איבד שלוש אצבעות?

לצורך הבהרת נושא הבטיחות יש מקרה אותו רציתי להעביר אליכם בתקווה שגם לכם לא יקרו דברים דומים. אנו גרים בדרום הארץ אך הנושא רלוונטי לכל דירה בישראל. כיום, רוב הדירות מכילות בתוכן גם חדר ממ"ד. בזמן שאני הייתי עסוקה בבישולים של יום שישי הילדים שיחקו מחבואים בבית, לאחר מספר דקות ארוכות של שקט שמעתי פתאום טריקה וצווחת בכי, זה היה הילד הקטן שלי מקופל ובוכה בזמן שהוא אוחז בידו. מיד נסענו לבית חולים ולאחר שהייה ממושכת קיבלנו את הבשורה שצריך לכרות את שלושת האצבעות שקיבלו את המכה עקב נמק קשה.

האם ניתן היה למנוע את המקרה הזה?

התשובה היא כן. כל מקרה דומה ניתן למנוע על ידי מספר דרכים, היינו יכולים למנוע את המקרה הזה אם הייתי יותר ערנית לכל המתרחש בבית או אם היה מותקן מגן אצבעות. כמובן, אי אפשר להיות צמודים לילדים שלנו במשך כל שעות היממה ובמיוחד בזמנים בהם אין כל סיבה שיקרה משהו דומה. הדרך השנייה למנוע מקרים כאלה והיא הנכונה היא על ידי אבזור הבית במוצרי בטיחות. בין אם מדובר על דלת ממ"ד ובין אם מדובר על דלת עץ, חשוב למנוע אפילו מכה הכי קטנה. יש היום אביזרים שונים למגירות הבית, למטבחים, לחצרות וכן הלאה… אביזרים אלה נועדו כדי למנוע פגיעות בילדים ובבוגרים. מוטב לאבזר את הבית במוצרי בטיחות כמו סטופר לדלת במיוחד כאשר יש תינוק וילדים קטנים בבית שעדיין לא מבינים את הסיכונים שיש במעשים שלהם. זכרו, עדיף עכשיו לעשות את מה שנדרש ולא לחכות שיקרה משהו חלילה ואז לשאול למה לא עשיתי את זה עד עכשיו. אבזור הבית אינו נושא יקר, יש להתייעץ עם איש מקצוע לפני בחירת האביזרים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חידוש רישיון קנאביס – מה צריך לעשות בשביל לקבל יותר?
זקוקים לחידוש רישיון הקנאביס שלכם? עליכם להגיש בקשה אל היחידה לקנאביס רפואי (יק"ר) בהתאם לנהלים. חידוש...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
תרופה לסוכרת – איך היא יכולה לעזור? 
אחת המחלות הקשות איתה מתמודדים לא מעט אנשים, הן בעולם ובפרט בישראל, היא מחלת סכרת. לא מעט אנשים מוצאים...
קרא עוד »
אוג 03, 2022
מיטה וחצי – המיטה המושלמת לבני נוער
מיטה וחצי היא בחירה פופולרית עבור בני נוער מכיוון שהם מחפשים נוחות  זהו סוג המיטה הנפוץ ביותר בצפון...
קרא עוד »
נוב 22, 2022