רפידות גובה

לבישת מדרסים לאורך כל היום, יכולה לספק יתרונות רבים לכפות הרגליים וגם לשאר הגוף. הסיבה לכך, הם שיפורים מבניים בכפות הרגליים שעוזרים לווסת את התנועה של כל הגוף. ומה ההבדל בין זה לרפידות גובה?

רפידות גובה

כאשר מנח כף הרגל שלכם משתפר, ישנם מספר שינויים המתרחשים בגוף שיכולים להועיל לכם בטווח הארוך. זו הסיבה שמדרסים מומלצים לעתים לאנשים עם רגליים שטוחות כחלק מתוכניות טיפול מקיפות.

אם קניתם לאחרונה זוג מדרסים ואתם תוהים למה לצפות, הנה כמה מהיתרונות העיקריים שהמדרסים שלכם יספקו לכפות הרגליים והגוף שלכם. 

פציעות ריצה

ריצה עם רגליים שטוחות, עלולה לגרום להם להיות פגיעים ומועדים לפציעות בכף הרגל. שיכוך כאבים בכף הרגל, מניעת פציעות, יציבות טובה יותר וביצועי מהלכי ספורט עם רפידות גובה, מועילים יותר וכמובן הרבה יותר בריאים לגוף.

תומך בקשת הרגל

זה אולי היתרון הגדול ביותר של שימוש במדרסים לטיפול בקשתות שטוחות. מדרסים עם קשתות הבנויות היטב, יעזרו לתמוך בקשתות שנפלו על ידי העלאתן לרמה אופטימלית לאורך כל התנועה.

הכוח התומך שמסופק לקשת כף הרגל, מונע ממנה להשתטח, מה שאומר שהרגליים שלכם לא ישטחו עוד על הקרקע במהלך ההליכה. כתוצאה מכך, כפות הרגליים שלכם יעודדו אתכם לנוע כראוי בעוד חוזק הקשתות שלכם ימשיכו להיות משופרות.

מהם היתרונות העיקריים לרפידות גובה?

ללבישת רפידות גובה שקונים מאתר קלי קלות המותאמות לכף הרגל ולפעילות היומיומית שלכם, יש יתרונות גם לטווח הקצר – וגם לטווח הארוך. ההשקעה במדרסים נכונים וברפידות גובה, משפרות את בריאות הגוף.

ריפוד ותמיכה שאינם מספיקים, עשויים להיות אחראים לתחושת עייפות הרגליים. נוחות טובה יותר באמצעות רפידות גובה למשל, יכולה לשפר משמעותית את בריאותם של הרגליים שלכם.

עצות נוספות מבית מרטה

אולטרסאונד פרטי מחיר

העלות של אולטרסאונד פרטי גדלה בהתמדה עם השנים. עם העלות הגוברת של שירותי הבריאות, חלק מהאנשים מחפשים חלופות לחסוך כסף. מחיר אולטרסאונד פרטי הוא נושא

קרא עוד»

הדרך היעילה להצרת היקפים

הדרך היעילה לרדת במשקל  ולצורך הצרת היקפים היא על ידי פעילות גופנית ואכילה בריאה. שני הדברים הללו חיוניים לירידה במשקל. חשוב לדעת כמה אתה צריך

קרא עוד»

מיטות טיפולים

מיטת טיפולים היא סוג של ציוד רפואי המשמש למתן פיזיותרפיה. הוא משמש לעתים קרובות בבתי חולים ובתי אבות. מיטת הטיפולים מורכבת בדרך כלל עם ידיות,

קרא עוד»

מזרוני קיסריה

יש צורך במזרן איכותי שיכול לשמש את כל הגילאים והגדלים. הסוג הנפוץ ביותר של מזרנים עשויים מקצף ומלאים באוויר. הם מתאימים לאנשים שישנים על הצד,

קרא עוד»