היעילות של המסת שומן ללא ניתוח

רבים מעוניינים להיראות טוב, היום אולי יותר מתמיד לא מדובר על מה שיש להסתיר אותו, אלא מה שרבים בוחרים לחגוג אותו בכל פעם מחדש. הרי בנינו, מי לא רוצה להיראות טוב, מי לא היה רוצה להיראות כמו ההיא מהרשת החברתית או כמו ההוא שמתאמן במשרד. אבל, באותה הנשימה, החיים הרבה פעמים מקשים עלינו 'לשנות צורה'. בין אם מדובר על שנים לאחר היריונות שהביאו את הגוף למצב שונה מזה שהיה בו בעבר, אם זה משום שמדובר על מי שניחן בגנטיקה שעלולה להקשות על תהליך הרזיה.

חשוב להבהיר כבר בשלב הזה, תהליך של המסת שומן ללא ניתוח הוא נוסף לתהליך של שמירה על תזונה בריאה יותר ומאוזנת. אנחנו יכולים, באמצעות ההתקדמות הטכנולוגית, להפוך את החיים של המטופל קלים יותר, אבל אי אפשר ללכת 'ראש בראש' נגד הטבע. מה גם שהרבה פעמים המעבר לתזונה בריאה מסייע מכל הבחינות למטופל.

איך מבצעים המסת שומן ללא ניתוח

המסת שומן בקור הוא טיפול שנולד מהניסיון להסיר באופן מלאכותי את השומן שהצטבר בגוף ומתקשה להתפרק באופן טבעי. אנחנו כמובן יכולים להוציא את השומן באופן מלאכותי, על ידי ניתוח פולשני שיאפשר לנו לחדור לגוף ופשוט להוציא את השומן. אבל, אנחנו יכולים גם לסייע לאותם תאים שומניים להתפרק ולעבור למערכת ניקוי החומרים הטבעית של הגוף.

את הטיפול מבצעים בעזרת לייזר או באמצעות הזרקה של חומרים שונים. בניגוד לניתוח לא מדובר על פעולה המסכנת את הגוף באופן דרמטי. תופעות הלוואי שונות מאלו של מי שסובל מניתוח, שכן אנחנו מדברים בעיקר על אדמומיות קלה ונפיחות, מה שהוא כמובן שונה לחלוטין מניתוח שיוצר כמו טראומה לגוף ממנה הוא צריך להשתקם לאחר מכן.

עצות נוספות מבית מרטה

חליטות תה בריאות

תה הוא משקה שעשוי מצמחים שונים. הוא משמש בהרבה מנות ומשקאות שונים ברחבי העולם. הוא נמצא בשימוש כבר אלפי שנים, אך הוא לא זכה לפופולריות

קרא עוד»